Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Wojciech Błach po rozstaniu z Kamillą Baar: Znów jestem zakochany!

Aktor już nie cierpi po rozstaniu?

Kamilla Baar i Wojciech Błach rozstali się już jakiś czas temu. Obecnie łączy ich jedynie wspólna opieka nad kilkuletnim synem - Brunonem. Piękna aktorka niedawno wyszła za mąż za wpływowego adwokata - Piotra Kochańskiego. Sekretny ślub odbył się w Lizbonie. Nie wiedzieliśmy natomiast nic na temat tego, co słychać u Wojciecha Błacha. Okazuje się, że w życiu aktora również pojawił się ktoś wyjątkowy. Zobacz też: Kamilla Baar wzięła sekretny ślub za granicą. Wiemy, gdzie odbyła się ceremonia!

Aktor udzielił obszernego wywiadu w "Na żywo", w którym na pytanie, czy jest obecnie zakochany, odpowiedział krótko i zwięźle:

 

Tak.

 

Nie zdradził, kim jest jego nowa wybranka, lecz przyznał, że być może właśnie znalazł odpowiednią kandydatkę na żonę i matkę swoich dzieci. Zdradził, że planuje powiększenie rodziny i marzy nawet o trojgu dzieci! Błach przyznał także, że ze swoją byłą partnerką - Kamillą Baar łączą go dobre relacje:

Nasze relacje z Kamillą dotyczące dziecka są takie, jakich życzyłbym wszystkim rodzicom, którzy muszą dzielić się swoimi pociechami. U nas opieka nad synem układa się poprawnie i co najważniejsze z korzyścią dla niego. Bruno ma 4,5 roku, nawiązuje pierwsze przyjaźnie, więc siłą rzeczy nie mogę mu poświęcać tyle uwagi, ile poświęcałem na urlopie tacierzyńskim - powiedział Wojciech Błach w "Na żywo".


Zobacz na Polki.pl: Kamilla Baar zdradziła swoją receptę na udany związek!

 

  

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Fleszstyle
Od brzydkiego kaczątka do ikony stylu. Niezwykła metamorfoza Kamilli Baar (która dziś kończy 36 lat)
Od brzydkiego kaczątka do ikony stylu. Niezwykła metamorfoza Kamilli Baar (która dziś kończy 36 lat)
Wojciech Błach na spacerze z synem
Newsy
Wojciech Błach na spacerze z 5-letnim synkiem Brunem! Zobacie dumnego tatę! ZDJECIA
Wojciech Błach na spacerze z 5-letnim synkiem Brunem! Zobacie dumnego tatę! ZDJECIA
Wojciech Błach wziął ślub. Zdjęcia z uroczystości.
Newsy
WOW! Wojciech Błach wziął ślub w domu weselnym znanej aktorki! Zobaczcie suknię jego żony!
To musiało być piękne wesele!

Co za niespodzianka! Wojciech Błach, gwiazdor "Pierwszej Miłości" wziął ślub ze swoją partnerką, Agnieszką! Zdjęcie z uroczystości pojawiło się na Facebooku Zacisza Anny Korcz, czyli domu weselnego aktorki "Na wspólnej". Tam odbyła się piękna uroczystość. Jak wyglądała panna młoda? Podoba się Wam jej suknia?   Wojciech Błach wziął ślub! Wojciech Błach, po rozwodzie z aktorką, Kamillą Baar, długo nie mógł znaleźć sobie nowej miłości. Kiedy w jego życiu pojawiła się Agnieszka, aktor nie chciał opowiadać o swoim życiu prywatnym. W jednym z wywiadów przyznał tylko, że jest zakochany. W międzyczasie media prześcigały się w domysłach, kim jest jego nowa kobieta. Pojawiły się nawet informacje, że aktor spotyka się z... Anetą Zając, która poznał na planie Pierwszej Miłości. W szelkie doniesienia okazały się oczywiście niezgodne z prawdą. Dziś już wiemy, że Wojciech Błach ułożył sobie życie z Agnieszką. Para wzięła ślub w tajemnicy, jednak teraz już wszyscy wiedzą, gdzie odbyła się uroczystość - w domu weselnym Anny Korcz w Pomiechówku . Ceremonia odbyła się zgodnie z planem - było mnóstwo gości, a zabawa trwała do samego rana. W wesele nie przeszkodził nawet deszcz: Bardzo się cieszymy, jest nam cieplutko na sercu!! Niedawno swoje wesele mieli u nas Wojciech Błach i Agnieszka Błach! Było dużo gości! Zabawa do rana! Miło, wesoło i nawet deszcz nie przeszkadzał.  - czytamy na Facebooku hotelu Zacisze. Gratulujemy!   Zobacz także:  Wojciech Błach po rozstaniu z Kamillą Baar: Znów jestem zakochany!   Wojciech Błach ożenił się!   Wojciech Błach wziął ślub z Agnieszką!   Wojciecha Błacha możemy oglądać w serialu Pierwsza Miłość.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner