Weronika Gąsiewska
Instagram

Wiktoria Gąsiewska w sukni ślubnej! Gwiazda szykuje się do ślubu?

Weronika Gąsiewska
Instagram

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to obecnie jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Niedawno aktorka w wywiadzie dla "Super Expressu" deklarowała, że nie planuje ślubu:

Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają... Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas - powiedziała młoda gwiazda w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie aktorki w sukni ślubnej. Czy to oznacza, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przygotowują się do ślubu?

Wiktoria Gąsiewska w sukni ślubnej!

Na Facebooku Violi Piekut, która jest jedną z ulubionych projektantek gwiazd, pojawiło się zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej w sukni ślubnej. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" wybrała model w kolorze śmietankowym z naszytymi aplikacjami. Trzeba przyznać, że młoda aktorka wygląda obłędnie! 

Czy to oznacza, że Wiktoria Gąsiewska wybrała już swoją suknię ślubną? Niestety na ślub gwiazdy musimy jeszcze poczekać, bo zdjęcie pochodzi z nowej kolekcji Violi Piekut na rok 2020. 

Jak Internauci zareagowali na zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej w sukni ślubnej?

Okazuje się, że młoda aktorka została twarzą kampanii, co wywołało spore zaskoczenie!  W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci komplementują gwiazdę i podkreślają, że wygląda doskonale.

Przepiękna suknia 💜

Cudna!

Przepieknie😊

Jednak pojawiają się też krytyczne głosy. Jedna z Internautek wprost napisała, że wybór Wiktorii Gąsiewskiej do kampanii nie był dobry: aktorka przeciętna ale suknia obłędna.

A Wy jak sądzicie?

Podoba Ci się suknia ślubna Wiktorii Gąsiewskiej? Zobacz inne modne sukienki ślubne:

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przytulają się
Instagram

 

Więcej na temat Wiktoria Gąsiewska
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44