W ostatnim czasie doniesienia z życia prywatnego Wiktorii Gąsiewskiej coraz bardziej podgrzewają atmosferę wśród internautów. Niedawno w życiu młodej aktorki pojawił się nowy partner. Nie wszyscy fani jednak są w stanie pogodzić się z tym, że gwiazda nie jest już z Adamem Zdrójkowskim. Szczególnie widzowie serialu "Rodzinka.pl". Wiktoria Gąsiewska obecnie jednak skupia się przede wszystkim na swoim życiu, a nie na opiniach innych. Właśnie przekazała radosną nowinę! To prawdziwy sukces.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się radosnymi informacjami

Na koncie Wiktorii Gąsiewskiej pojawiło się kolejne wyróżnienie. Młoda aktorka, która już pewnie czuje się w świecie show-biznesu, właśnie odebrała nagrodę w kategorii Inspiracja młodego pokolenia. Gwiazda znana z serialu "Rodzinka.pl" sama przyznała, że to dla niej duże wydarzenie.

Jeszcze raz pięknie dziękuję za nagrodę w kategorii Inspiracja młodego pokolenia. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Dziękuję także mojej życiowej inspiracji, czyli mojej mamie, która wspiera mnie każdego dnia i uczy, jak patrzeć na świat sercem — napisała na Instagramie.

Zobacz także: Partner Wiktorii Gąsiewskiej miał wypadek. Jasper Sołtysiewicz trafił do szpitala! "Czeka mnie operacja..."

Pod wpisem w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiło się mnóstwo gratulacji ze strony internautów.

- Gratulujemy i dziękujemy ❤️❤️❤️

- Gratulacje! ❤️ Piękne zdjęcie ❤️

- Zasłużone! Brawo!

- Gratuluję ???????????????? - piszą fani.

Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska pozuje z nowym chłopakiem. Fani: "Ten z Rodzinki.pl bardziej pasował"

Zobacz także

My również dołączamy się do gratulacji! To zdecydowanie bardzo dobry czas w życiu aktorki - nie tylko jeśli chodzi o sferę zawodową, ale także prywatną. Niedawno bowiem Wiktoria Gąsiewska publicznie potwierdziła nowy związek z Jasperem Sołtysiewiczem. Teraz jej życie osobiste jeszcze bardziej zaczęło interesować fanów.

Reklama

A Wy, śledzicie losy Wiktorii Gąsiewskiej?

Instagram @wiktoria_gasiewska
EOS
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama