Wiktoria Gąsiewska
EastNews

Wiktoria Gąsiewska pokazała swoją siostrę! Wyglądają identycznie!

Wiktoria Gąsiewska
EastNews

Wiktoria Gąsiewska pokazała fanom swoją młodszą siostrę Nikolę! Zdjęcia wywołały spore poruszenie wśród obserwatorów gwiazdy, ponieważ dziewczyny wyglądają niemalże identycznie! Wielbiciele aktorki nie kryją, że mieli duży problem z odróżnieniem od siebie Wiktorii i Nikoli. 

Zobacz także: Nie za odważnie? Wiktoria Gąsiewska kusi seksowną fotką z łóżka!

Wiktoria Gąsiewska pokazała swoją młodszą siostrę!

Wiktoria Gąsiewska postanowiła pokazać swoim obserwatorom 14-letnią siostrę Nikolę. Aktora z okazji urodzin siostrzyczki wstawiła zdjęcia, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród jej fanów. Wielbiciele gwiazdy nie tylko zaczęli składać życzenia młodszej z sióstr Gąsiewskich, ale także wiele osób stwierdziło, że dziewczyny są niemalże identyczne! 

- Wow ale podobne😍

- Jak bliźniaczki 😍 100 latek 💕

- Identyczna 😍

- Myslalam ze to ty omg 😂❤️

- Na drugim zdjęciu Twoja siorka wygląda identycznie jak Ty jeszcze niedawno. Nie do rozróżnienia. Spełnienia marzeń dla Was obu.

Rzeczywiście siostry są tak bardzo podobne do siebie, że aż ciężko je rozróżnić! W szczególności na drugim zdjęciu Nikola wygląda jak jej starsza siostra kilka lat wcześniej. Ciekawe czy 14-latka też będzie chciała pójść w ślady Wiktorii i zostanie aktorką. 

Wiktoria Gąsiewska pokazała swoją 14-letnią siostrę! Czy także Waszym zdaniem Nikola jest zdumiewająco podobna do swojej starszej siostry? 

Nikola Gąsiewska, młodsza siostra Wiktorii Gąsiewskiej
Instagram

Aktorka opublikowała zdjęcia z Nikolą z okazji jej urodzin!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy bday to my lil sis!❤️🎉

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

 

Więcej na temat Wiktoria Gąsiewska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51