Sanatorium miłości - uczestniczki z Martą Manowską Wiesława Kwiatek z Sanatorium szuka żony Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
Wiesława Kwiatek z Sanatorium szuka żony
1/4
Sanatorium miłości - uczestniczki z Martą Manowską
Mat. prasowe

Wiesia z "Sanatorium miłości" wywołała ostatnio spore zamieszanie w sieci! Po emisji ostatniego odcinka na fanpage'u nowego programu internauci zamieszczali zdjęcia Wiesi, która - jak się okazuje - wystąpiła również w programie "Nieoczekiwana zmiana" w Polsat Cafe. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, co mówiła wówczas przed kamerami. Wiesia w programie "Nieoczekiwana zmiana" przyznała, że od 10 lat tworzy związek z Waldemarem, przyjacielem jej zmarłego męża. 

Już tyle lat się znamy, bo Waldi był naszym przyjacielem. Jak zmarł mąż, przejął rolę po koledze - żartowała Wiesia. Zakwitła miłość. 10 lat jesteśmy ze sobą. Jesteśmy w wolnym, luźnym związku.

Wyznanie Wiesi zaskakuje zwłaszcza, że w programie "Sanatorium miłości" zapewniła, że jest samotna i szuka swojej drugiej połówki. Czy Wiesia oszukała widzów? Zobaczcie, jak całą sprawę skomentował zespół rzecznika TVP! 

Zobacz także: Wiesia z "Sanatorium miłości" tajemniczo o mężczyznach... Czy znalazła tego jedynego?

2/4
Wiesława Kwiatek z Sanatorium szuka żony

Doniesienia o udziale Wiesi z "Sanatorium miłości" w programie stacji Polsat Cafe wywołały sporo emocji wśród internautów. Teraz na jaw wychodzą kolejne, zaskakujące informacje! Według "Super Expressu" Wiesia zagrała również w serialach "Na dobre i na złe" i "Samo życie".

Dziennik zauważa jednak, że Wiesia nigdy nie ukrywała,  że próbowała swoich sił jako aktorka.

Po śmierci męża, już szesnaście lat temu, próbowała na nowo ułożyć sobie życie, ale bez powodzenia. Starając się wypełnić tę lukę, za namową koleżanki spróbowała nawet aktorstwa. Wzięła udział między innymi w realizacjach Krzysztofa Zanussiego czy Bartosza Konopki - dziennik przytacza informację prasową, którą otrzymał jeszcze przed premierą "Sanatorium miłości'. 

 

Zobaczcie, jak rzecznik TVP komentuje udział Wiesi w "Sanatorium miłości"! 

Zobacz także: Nina z "Sanatorium miłości" nie jest w stanie policzyć wszystkich swoich tatuaży! Niektóre mają niezwykłą historię

3/4
Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
mat. prasowe

Wydaje się, że to wcale nie udział w innych programach a to, co w nich mówiła zaskakuje widzów "Sanatorium miłości". Wiesia w programie TVP przyznała, że od śmierci męża nie potrafiła ułożyć sobie życia. Z kolei w show "Nieoczekiwana zmiana" zdradziła, że od 10 lat jest w związku z Waldemarem. 

Sprawę skomentował zespół rzecznika TVP! 

Pani Wiesława Kwiatek zgłaszając się do programu spełniła podstawowy warunek – była samotną kobietą w wieku 60+ i dlatego zgłosiła się do „Sanatorium miłości”- "Super Express" cytuje komentarz.

Zobaczcie, co zaledwie kilka tygodni temu w rozmowie z nami o swoim życiu uczuciowym mówiła Wiesia!

Zobacz: Po śmierci męża Wiesława z "Sanatorium miłości" zaczęła spełniać marzenia. To co mówi, jest wzruszające!

4/4
Sanatorium Miłości - relacja z 3. odcinka
mat. prasowe

Myślicie, że Wiesia skomentuje swój udział i wyznanie o związku z Waldemarem w programie "Nieoczekiwana zmiana" w Polsat Cafe? 

 

Zobacz także: Cezary z "Sanatorium miłości" pomógł innemu uczestnikowi znaleźć miłość! Któremu?

Więcej na temat Sanatorium miłości