Wieniawa Julia na Elle Gwiazdy na Elle Gwiazdy na Elle Gwiazdy na Elle
Julia Wieniawa
Instagram

We wtorek wieczorem odbyła się coroczna gala organizowana przez magazyn "Elle". Na imprezie pojawił się tłum gwiazd. Fotoreporterom chętnie do zdjęć pozowały m.in. Agnieszka Więdłocha, Kasia Warnke, Edyta Zając, Marieta Żukowska, Karolina Szostak czy Anna Kalczyńska.

Na modowym evencie pojawiła się także Julia Wieniawa. Aktorka przyszła na salony ubrana cała na biało, jednak to nie ubiór a jej makijaż najbardziej rzucał się w oczy. Tylko spójrzcie, jak gwiazda wyglądała na czerwonym dywanie! Co myślicie o jej stylizacji?

1/4
Wieniawa Julia na Elle
EastNews

Julia Wieniawa uwielbia zaskakiwać. Niedawno postawiła na "natural look" i pojawiła się na imprezie praktycznie bez makijażu. Gwiazda nie zdążyła umalować rzęs, co bardzo spodobało się fanom. Tym razem na modowym evencie Wieniawa zaskoczyła pełnym makijażem, który bardzo rzucał się w oczy. Czy mocny make up pasuje do aktorki? Tylko spójrzcie na zdjęcie. 

2/4
Gwiazdy na Elle
EastNews

W krótkiej mini na imprezie modowej pojawiła się Edyta Zając. Modelka odsłoniła piękne, długie nogi. Ciężko było oderwać od niej oczy. Anna Kalczyńska zdecydowała się na czarną kreację, natomiast Agnieszka Więdłocha postawiła na żółtą sukienkę. 

3/4
Gwiazdy na Elle
EastNews

Paulina Koziejowska i Jessica Mercedes również postawiły na czerń! 

4/4
Gwiazdy na Elle
EastNews

Karolina Szostak zdecydowała się na długą czerwoną suknię. Anna Puślecka postawiła za to za odważny, pomarańczowy komplet. Marieta Żukowska błyszczała w srebrnej spódnicy.