Reklama

To już pewne! W marcu na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy słynną polską tenisistkę Agnieszkę Radwańską! Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w seksownej kreacji. Czyżby do pierwszego odcinka? Podobno za udział w show gwiazda wynegocjowała sobie wysoką gażę. Jaką? Mówi się, że za każdy odcinek show "Isia" zainkasuje aż 20 tys. zł! Ale Radwańska nie zdecydowała się na występy dla pieniędzy!

Przeczytaj: Co Agnieszka Radwańska będzie robić po zakończeniu kariery sportowej? Jej biznes was zaskoczy...

Zobacz także

- Przez ostatnie 25 lat tenis zawsze był na pierwszym miejscu. Teraz, po skończeniu kariery, będzie to świetny trening, dojdzie trochę adrenalinki - tłumaczyła swoją decyzję Radwańska w Polsat News.

Na co Agnieszka Radwańska wyda pieniądze zarobione z "Tańcu z Gwiazdami"?

Jak dowiedziało się "Party", Agnieszka Radwańska całą gażę chce przekazać na cele charytatywne! Jakie? Tenisistka jest Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF i będzie pomagać dzieciom na całym świecie. "Isia" nie ukrywa, że ma dusze sportowca i chce powalczyć o zwycięstwo. A szanse na zdobycie Kryształowej Kuli ma duże, bo jej partnerem na parkiecie będzie Stefano Terrazzino! Agnieszka zapowiada, że na treningach da z siebie wszystko!

Zobacz także: O ciąży Agnieszki Radwańskiej plotkowano od dawna! Te zdjęcia mówią wszystko!

- Jeśli będzie trzeba, będziemy do późnych godzin nocnych ćwiczyć na sali, żeby było jak najlepiej - zapowiada.

Jesteś ciekaw, kto będzie wspierał Agnieszkę podczas występów w "Tańcu z Gwiazdami"? I z kim będzie rywalizować na parkiecie? Nowe, nieznane nazwiska uczestników show poznasz w "Party"!

Agnieszka Radwańska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami".

ONS.pl

Na parkiecie Agnieszka zatańczy ze Stefano Terrazzino!

Instaram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama