Agnieszka Radwańska w Tancu z Gwiazdami Agnieszka Radwańska w Tancu z Gwiazdami Agnieszka Radwańska na Stadionie Narodowym gra w tenisa Agnieszka Radwańska w skórzanej spódnicy
Agnieszka Radwańska w Tancu z Gwiazdami
East News
1/4
Agnieszka Radwańska w Tancu z Gwiazdami
East News

 

Agnieszka Radwańska oficjalnie potwierdziła, że wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Była tenisistka podkreśliła w wywiadzie z Dorotą Gawryluk w Polsat News, że potrzebowała kilku tygodni, aby podjąć tę decyzję.

Wahałam się, ale pomyślałam sobie, kiedy jak nie teraz? Kocham tańczyć - dodała.

Gwiazda pochwaliła się też na Instagramie zdjęciem zza kulis programu i zaprezentowała się w odważnym kostiumie. Zobaczcie, jak wygląda!

Zobacz: O ciąży Agnieszki Radwańskiej plotkowano od dawna! Te zdjęcia zdradzają wszystko!

 

Agnieszka Radwańska w "Tańcu z gwiazdami"

Agnieszka Radwańska opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie w odważnym koronkowym kombinezonie od Agnieszki Maciejak. W opisie wyznała, że to były przygotowania do najciekawszej sesji zdjęciowej, jaką miała okazję w życiu robić.

Jak wyglądała?

 

2/4
Agnieszka Radwańska w Tancu z Gwiazdami
East News

 

Agnieszka Radwańska wyjawiła, że przez kilka tygodni zastanawiała się czy powinna wziąć udział w show. W połowie listopada 2018 roku tenisistka zakończyła karierę sportową, co z pewnością pomogło podjąć  jej decyzję. 

Potrzebowałam kilku tygodni, aby podjąć tę decyzję. Wahałam się, ale pomyślałam sobie, kiedy jak nie teraz? Kocham tańczyć, zawsze to była dla mnie przyjemność, a okazji do tańca było bardzo mało. Przez 25 lat tenis zawsze był na pierwszym miejscu. Teraz po skończeniu kariery będzie to świetny trening, dojdzie trochę "adrenalinki", wiec czemu nie - wyznała w Polsat News.

3/4
Agnieszka Radwańska na Stadionie Narodowym gra w tenisa
East News

 

Zdjęcie z sesji pokazał też profil instagramowy "Tańca z gwiazdami":

 

Sama Radwańska dodała, że gdy tylko miała możliwość oglądania show w Polsce, to z chęcią o robiła. Taniec pozytywnie jej się kojarzy i wbrew pozorom ma również wiele wspólnego z tenisem. 29-latka na łamach programu w Polsat News zadeklarowała również treningi do późnych godzin wieczornych. 

Jeśli do czegoś się zobowiązuję, to robię to na 100 procent. Jeśli będzie trzeba, będziemy do późnych godzin nocnych ćwiczyć na sali, żeby było jak najlepiej (...). To jest świetna forma ruchu. Mam nadzieję, że kilka odcinków zatańczę - wyznała Agnieszka.

4/4
Agnieszka Radwańska w skórzanej spódnicy
ONS.pl

 

Kogo zobaczymy u boku Agnieszki Radwańskiej? To pytanie wciąż pozostaje zagadką. Tenisistka nie ukrywa, że jeden tancerz przypadł jej jednak do gustu. 

Zawsze była jedna osoba, z którą chciałam tańczyć. Mam nadzieję, że będę miała tego partnera, którego chciałam od początku... - wyznała gwiazda.

Będziecie oglądać?