Jesienią na antenę wszystkich stacji wracają popularne programy rozrywkowe, a wśród nich nie mogło zabraknąć "Tańca z gwiazdami". Jak wiadomo 11. edycja show została wstrzymana przez pandemię koronawirusa. We wrześniu zobaczymy nowe odcinki programu, w którym pojawią się niemal wszystkie dotychczasowe gwiazdy ostatniej edycji. W programie zabraknie jedynie Marcina Bosaka. Teraz już wiadomo, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Datę 4 września zdradziła sama Julia Wieniawa!

Reklama

Wiemy, kiedy rusza 11. edycja "Tańca z gwiazdami"!

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim tanecznym partnerem, Stefano Terrazzino i zdradziła, że "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu. Pierwszy odcinek "Dancing with the stars" zobaczymy już 4 września!

Wracamy z programem @tanieczgwiazdami ???? Pierwszy odcinek już 4 września! My nie możemy się doczekać! A Wy? Kto z Was będzie oglądał? ❤️ #julia #stefano #juliano - napisała Julia Wieniawa na Instagramie.

Fani już się nie mogą doczekać tanecznych występów i wprost piszą, że kibicują Julii Wieniawie. Młoda aktorka od początku jest zdecydowaną faworytką tej edycji "Tańca z gwiazdami"!

Uwielbiam ten program. Edycja z Kinga Rusin i Anna Muchą najlepsze. A teraz za Ciebie Julia trzymam kciuki

Wygraj dziewczyno...tańczysz zjawiskowo..jesteś piekna zdolna i ambitna...

Aaa najlepsza para❤️????

Cudownie???? nie mogę się doczekać????

Widać, że Julia i Stefano są już gotowi do pierwszego odcinka. Czekamy, czym zaskoczy para!

Zobacz także: Julia Wieniawa wypoczywa w pięknej willi z gorącym przystojniakiem! "Zaprosił mnie i paru swoich znajomych"

Zobacz także

Czekaliście na taneczne występy tej pary?

East News

To był ostatni taniec Julii i Stefano przed ogłoszeniem decyzji o zdjęciu programu z powodu pandemii koronawirusa.

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama