Małgorzata Rozenek na rowerze

Wiemy, ile po ciąży schudła już Małgorzata Rozenek-Majdan! Znamy sekret jej idealnej figury po porodzie

Małgorzata Rozenek na rowerze

Choć od narodzin jej synka Henia minęły dopiero cztery miesiące, Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca już szczupłą sylwetką. Gwiazda schudła ponad 10 kilogramów i już niemal wróciła do formy sprzed ciąży. Jak się dowiedzieliśmy, zamierza zrzucić jeszcze tylko trzy kilo. Jak tego dokonała?

Chcesz schudnąć po ciąży? Promocja Carrefour to świetna okazja, aby kupić niezbędne produkty dietetyczne!

Małgorzata Rozenek-Majdan schudła 10 kg

Ćwiczymy bez szaleństw, nie dłużej niż godzinę dziennie trzy razy w tygodniu. Małgosia jest bardzo systematyczna i to pomaga osiągnąć świetne efekty – mówi „Party” trenerka gwiazdy Lidia Wierzbowska. – Staramy się zmieniać rodzaj aktywności, bo ciało się przyzwyczaja, a najlepiej reaguje na nowe bodźce. Dodajemy więc co jakiś czas gumy oporowe, piłkę do pilatesu, elementy jogi – wyjaśnia Wierzbowska.

Równie ważne jest to, co Małgorzata robi pomiędzy treningami. Gwiazda prawie nie jeździ samochodem, tylko na rowerze. Procentuje także karmienie synka piersią i… dbanie o odpowiednią postawę podczas codziennych czynności, jak przy podnoszeniu synka z łóżka, bo w ten sposób też można przy okazji ćwiczyć mięśnie. Więcej szczegółów poznamy na wiosnę w programie „Rozenek cudnie chudnie”. Małgorzata narzuciła sobie szybkie tempo utraty wagi, bo lada dzień wchodzi na plan nowego filmu Patryka Vegi, w którym gra główną rolę.  Premiera w 2021 roku, nie możemy się już doczekać!

Małgorzata Rozenek na spacerze z Heniem

Więcej w nowym "Party".

Anna Mucha bierze ślub? Nowa okładka Party

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43