Party Stories
Małgorzata Rozenek na rowerze
Newsy

Wiemy, ile po ciąży schudła już Małgorzata Rozenek-Majdan! Znamy sekret jej idealnej figury po porodzie

Choć od narodzin jej synka Henia minęły dopiero cztery miesiące, Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca już szczupłą sylwetką. Gwiazda schudła ponad 10 kilogramów i już niemal wróciła do formy sprzed ciąży. Jak się dowiedzieliśmy, zamierza zrzucić jeszcze tylko trzy kilo. Jak tego dokonała?

Chcesz schudnąć po ciąży? Promocja Carrefour to świetna okazja, aby kupić niezbędne produkty dietetyczne!

Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska i inne... Tak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu!

Małgorzata Rozenek-Majdan schudła 10 kg

Ćwiczymy bez szaleństw, nie dłużej niż godzinę dziennie trzy razy w tygodniu. Małgosia jest bardzo systematyczna i to pomaga osiągnąć świetne efekty – mówi „Party” trenerka gwiazdy Lidia Wierzbowska. – Staramy się zmieniać rodzaj aktywności, bo ciało się przyzwyczaja, a najlepiej reaguje na nowe bodźce. Dodajemy więc co jakiś czas gumy oporowe, piłkę do pilatesu, elementy jogi – wyjaśnia Wierzbowska.

Równie ważne jest to, co Małgorzata robi pomiędzy treningami. Gwiazda prawie nie jeździ samochodem, tylko na rowerze. Procentuje także karmienie synka piersią i… dbanie o odpowiednią postawę podczas codziennych czynności, jak przy podnoszeniu synka z łóżka, bo w ten sposób też można przy okazji ćwiczyć mięśnie. Więcej szczegółów poznamy na wiosnę w programie „Rozenek cudnie chudnie”. Małgorzata narzuciła sobie szybkie tempo utraty wagi, bo lada dzień wchodzi na plan nowego filmu Patryka Vegi, w którym gra główną rolę.  Premiera w 2021 roku, nie możemy się już doczekać!

Małgorzata Rozenek na spacerze z Heniem

Więcej w nowym "Party".

Anna Mucha bierze ślub? Nowa okładka Party

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Lewandowska, Rozenek, Wieniawa gościnnie w Top model
Instagram
Newsy
Te gwiazdy gościnnie pojawiły się w nowej edycji „Top Model”! Anna Lewandowska, Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek. W jakiej roli ich zobaczymy?

Kolejna edycja " Top Model " rusza już 2 września. 9. sezon programu będzie wyjątkowy za sprawą nie tylko uczestników, którzy będą walczyli o kontrakt z agencją modelek, ale również za sprawą gości specjalnych. Produkcja "Top Model" powoli podgrzewa atmosferę i w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia i nagrania z kolejnymi gośćmi, którzy będą służyli swoją opinią w ocenie zadań uczestników. W programie nie mogło zabraknąć Julii Wieniawy , Anny Lewandowskiej i Małgorzaty Rozenek z Radosławem Majdanem.  Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak goście specjalni radzili sobie na planie "Top Model"! Zobacz także:  Julia Wieniawa zastąpi Joannę Krupę w roli prowadzącej "Top Model"?!  Julia Wieniawa podczas gościnnego występu w "Top Model" pozwoliła sobie nawet na zaaranżowaną kłótnię z Joanną Krupą.     

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na okładce Party
Newsy
Wiemy, ile kilogramów chce schudnąć po ciąży Małgorzata Rozenek! Jak zamierza tego dokonać?

Nigdy nie ukrywała, że w poprzednich ciążach sporo przytyła. Tak było i przy ostatniej. Trzy miesiące po porodzie zostało jej jeszcze do zrzucenia 8 kilogramów. Małgorzata Rozenek-Majdan  chce się odchudzać rozsądnie. W ciąży niestety nie mogła być aktywna fizycznie, nie mogła ćwiczyć z trenerką. Dziś spotyka się już z trenerką trzy lub cztery razy w tygodniu i ćwiczy po 35–45 minut, w zależności od tego, na ile pozwoli jej synek. Wracamy na matę bez pośpiechu i presji. Małgosia karmi piersią, a to pozwala kobiecie spalać 300–500 kcal dziennie, co w połączeniu z umiarkowanym wysiłkiem fizycznym powoduje szybszy powrót do formy. Na razie postawiłyśmy na spacery z wózkiem i wzmacniamy za pomocą gimnastyki mięśnie głębokie, m.in. poprzeczne brzucha i podtrzymujące kręgosłup – mówi Lidia Wierzbowska, trenerka Rozenek-Majdan, z którą gwiazda trenuje już od pieciu lat. Dodaje, że po cesarskim cięciu bardziej intensywny wysiłek (jak brzuszki czy wykroki) jest dozwolony dopiero po 12 tygodniach. Ostatnio Małgorzata założyła… wrotki. Twierdzi, że jej ciało i umysł potrzebują różnych form ruchu. „Wyglądasz bosko”, pochwalił żonę Radosław.  

Małgorzata Rozenek w ciąży!
Newsy
Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Wiemy, który to miesiąc! Kiedy urodzi?

Udało się! Małgorzata Rozenek-Majdan wreszcie jest w upragnionej ciąży! Wspólnie z mężem, Radosławem Majdanem starali się o dziecko od długiego czasu, ale kilka prób metodą in vitro nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Małgorzata i Radosław Majdan już prawie stracili nadzieję, ale... stał się cud! Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Gwiazda TVN marzyła o powiększeniu rodziny od ponad dwóch lat. Rozenek-Majdan jest już mamą dwóch chłopców: 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza, ale pragnęła, by wkrótce jej synowie doczekali się braciszka lub siostrzyczki. Bycie mamą to najlepsza i najważniejsza rola mojego życia – podkreśla zawsze Rozenek. Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że zmaga się z problemem niepłodności i w jej przypadku jedyną metodą, by zostać mamą po raz trzeci, było in vitro. Co więcej, gospodyni „Projektu Lady” wydała nawet książkę „In vitro. Rozmowy intymne”, w której pierwszy raz otwarcie opowiedziała o własnych doświadczeniach i trudnej drodze do zostania mamą. Staramy się z Radosławem o dziecko, ale w naszym przypadku nie jest to taka prosta sprawa. Jedyną szansą, by nasze marzenie się spełniło, jest znowu in vitro. Czas działa na moją niekorzyść, ale ciągle wierzę, że nam się uda – mówiła niedawno Małgorzata. I tak się właśnie stało! Jak donosi „Party”, Rozenek-Majdan jest na początku czwartego miesiąca! A upragnione przez Małgorzatę i Radosława maleństwo pojawi się na świecie w czerwcu 2020 roku. Jak udało się dowiedzieć „Party”, na razie gwiazda czuje się dobrze. Mąż oraz synowie, Stanisław i Tadeusz, dbają, by się nie przemęczała, zdrowo odżywiała i jak najwięcej wypoczywała. Nie oznacza to jednak, że teraz Rozenek-Majdan zrezygnuje z dalszej pracy i zobowiązań...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner