Placido Domingo
East News

Wielki śpiewak Placido Domingo zarażony koronawirusem! "Błagam was wszystkich..."

Placido Domingo
East News

Smutne wieści z Hiszpanii! Światowej sławy śpiewak operowy, Placido Domingo, jeden z największych głosów naszych czasów, poinformował, że ma koronawirusa.

Czuję się w moralnym obowiązku, by poinformować, że mój test na COVID19, znany też jako koronawirus, dał wynik pozytywny - napisał na Facebooku Domingo.

Słynny tenor dołączył do coraz dłuższej listy znanych osób, u których potwierdzono obecność koronawirusa.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Nie żyje 37-letnia kobieta z Poznania! 

Placido Domingo ma koronawirusa

Jak napisał Placido Domingo, tak on sam, jak i jego rodzina pozostanie w izolacji tak długo, jak to będzie konieczne ze względów medycznych.

Obecnie wszyscy czujemy się dobrze, choć u mnie wystąpił kaszel i gorączka i dlatego zdecydowałem się na test, którego wynik był pozytywny - napisał.

Wielki śpiewak zaapelował do swoich fanów na całym świecie:

Błagam Was wszystkich, bądźcie ostrożni, przestrzegajcie podstawowych reguł, jak częste mycie rąk, czy przebywanie przynajmniej dwa metry od innych osób. Róbcie wszystko, co możecie, by powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa - napisał. - A poza wszystkim zostańcie w domu, jeśli to tylko możliwe.

Jego zdaniem, jeśli będziemy działać razem i przestrzegać reguł, razem możemy zwalczyć wirusa, powstrzymać globalny kryzys i wrócić do normalnego życia tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! Piękny gest pary

Więcej na temat Placido Domingo koronawirus
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48