Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Lewandowscy na randce
Instagram
Newsy

Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! Piękny gest pary

Anna i Robert Lewandowscy w związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi koronawirusa już od kilku dni aktywnie wspierają akcję "zostań w domu" i apelują do swoich fanów, żeby słuchali zaleceń lekarzy i rządzących.

Anna i Robert Lewandowscy w związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi koronawirusa już od kilku dni aktywnie wspierają akcję "zostań w domu" i za pośrednictwem mediów społecznościowych apelują do swoich fanów, żeby słuchali zaleceń lekarzy i rządzących. Teraz okazuje się, że piłkarz i trenerka przekazali również ogromną sumę pieniędzy na walkę z groźnym wirusem! Jak informuje portal onet.pl na walkę pandemią para przekazała aż... milion euro! Zobaczcie, co powiedzieli o trudnej sytuacji na całym  świecie. 

Gwiazdy pokazały swoje mamy! Mama Małgosi Rozenek ma taki sam uśmiech jak "Perfekcyjna", a co z pozostałymi?

Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem

Anna Lewandowska już kilka dni temu w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" przyznała, że chociaż na co dzień mieszkają w Niemczech to razem z mężem cały czas śledzą doniesienia z Polski. Ania przyznała wówczas, że kiedy tylko nasze władze zamknęły placówki oświatowe to para przestała zaprowadzać córkę do przedszkola i od tamtej chwili razem spędzają czas w domu. 

My żyjemy zdecydowanie wiadomościami z Polski. I tak jak pojawiła się już kwarantanna w Polsce my tak samo zadziałaliśmy w Niemczech, ja od razu Klarę zostawiłam w domu nie posłałam jej do przedszkola. Trochę jest ciężko o tym mówić, ponieważ jesteśmy daleko od rodziny. Jest troszeczkę ciężej. Mimo tego, że ja też teraz już jestem w takiej sytuacji, że już mam końcówkę mojej ciąży ale staram się wesprzeć zmotywować osoby, które tez tego potrzebują- Anna Lewandowska mówiła w "DDTVN".

Teraz okazuje się, że Anna i Robert Lewandowscy postanowili wesprzeć walkę z koronawirusem i przekazali na ten cel milion euro. 

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Dobro wraca- onet.pl cytuje Annę i Roberta Lewandowskich.Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni- dodała para. 

To naprawdę piękny gest! Przypominamy również, że w sieci wciąż trwa zbiórka pieniędzy na  wsparcie placówek medycznych w walce z koronawirusem. Fundacja Siepomaga zebrała już ponad 13 mln złotych!

Zobacz także: Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już są obowiązkowe!

Anna i Robert Lewandowscy przeznaczyli milion euro na walkę z koronawirusem.

Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu
East News

Para cały czas apeluje do swoich fanów, żeby starali się nie wychodzić z domów.

Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem
East News
Newsy
Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?
Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?

Pandemia koronawirusa sparaliżowała świat. Decyzją polskiego rządu zamknięte zostały granice, wszystkie placówki oświatowe, galerie handlowe, teatry, muzea i wiele firm. Odwołano międzynarodowe loty oraz połączenia kolejowe. Mnóstwo osób udało się na przymusowy urlop, a Ministerstwo Zdrowia apeluje o pozostanie w domach. Jednak jak ochronić się przed rozprzestrzeniającym się koronawirusem, jeżeli będziemy zmuszeni opuścić swoje bezpieczne mieszkania?  Należy nie zapomnieć o częstym myciu rąk, a jeżdżąc komunikacją publiczną warto mieć na dłoniach rękawiczki. Obejrzyj nasze wideo, aby dowiedzieć się jak prawidłowo należy ściągać rękawiczki, aby nie doszło do potencjalnego zakażenia. Dowiesz się również, kiedy konieczne jest użycie maseczki oraz jak prawidłowo jej używać.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..." Jak bezpiecznie chronić się bez koronawirusem? Poznaj sposoby.   

Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu
East News
Newsy
Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny pomagają w walce z koronawirusem! Do tej akcji może przyłączyć się każdy z nas!
Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny udowadniają, że mają wielkie serca! Para znów zdecydowała się na pomoc w walce z koronawirusem!

Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny udowadniają, że mają wielkie serca! Kilka tygodni temu para zdecydowała się przeznaczyć na walkę z koronawirusem milion euro, jednak na tym nie poprzestali. Teraz postanowili zorganizować akcję, z której środki zostaną przekazane na ten sam cel. Co więcej, każdy z nas może się do niej dołączyć. Zobaczcie!  Zobacz także:  Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Jest już ogromny! Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny pomagają w walce z koronawirusem Ania i Robert Lewandowscy nie pozostali obojętni na obecną sytuację spowodowaną epidemią koronawirusa! Małżeństwo zdecydowało się przekazać milion euro na walkę z groźnym wirusem. Te pieniądze zasiliły polskie szpitale jednoimienne. Dzięki temu placówki medyczne mogły zakupić sprzęt niezbędny do leczenia pacjentów z koronawirusem .  Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem - poinformowali kilka tygodni temu Ania i Robert.  Jednak na tym nie poprzestali. Na walkę z groźnym wirusem zostaną przekazane kolejne środki ze strony małżeństwa Lewandowskich! Tym razem będzie to 10 procent wartości ze sprzedaży kawy z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego.  Pomagajmy sobie nawzajem w tym trudnym czasie! 10 procent wartości sprzedaży RL9 Coffee zostanie przekazane na walkę z koronawirusem. Marka dołączyła również do akcji #WzywamyPosiłki i wysyła swoje produkty do kilkudziesięciu szpitali zakaźnych w całej Polsce. Dziękujemy wszystkim lekarzom, pielęgniarkom oraz całemu personelowi medycznemu za ich pracę i poświęcenie - czytamy na stronie...

East News
Newsy
Polskie gwiazdy przekazały fortunę na walkę z koronawirusem! Zobaczcie, kto zdobył się na tak szlachetny gest!
Polskie gwiazdy włączyły się w walkę z koronawirusem! Zobaczcie, kto przekazał środki finansowe na ten cel!

Koronawirus , który dotarł do Polski wywołał strach i przerażenie u wielu osób. Niestety, z dnia na dzień rośnie liczba zachorowań na groźnego wirusa. Na ten moment Ministerstwo zdrowia odnotowało już 774 przypadki zakażeń SARS-CoV-2. Polskie gwiazdy postanowiły pomóc w tej trudnej sytuacji i przeznaczyły fortunę na walkę z koronawirusem! Zobaczcie, kto zdobył się na tak szlachetny gest i na co zostaną przeznaczone środki finansowe!     Zobacz także:  Minister Zdrowia o epidemii koronawirusa w naszym kraju: "Robię wszystko, by nie powtórzył się scenariusz włoski" Polskie gwiazdy przekazują pieniądze na walkę z koronawirusem Jedną z pierwszych gwiazd, która postanowiła pomóc w walce z koronawirusem była Dominika Kulczyk . Na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym poinformowała, że przekazuje aż 20 mln złotych na zakup sprzętu, który pomoże leczyć i diagnozować zakażonych pacjentów.  Zdecydowałam się przekazać Fundacji Lekarze Lekarzom 20 mln zł na zakup diagnostycznego i ochronnego sprzętu medycznego. Fundusze te posłużą do pozyskania urządzeń do diagnostyki genetycznej real time PCR umożliwiających wykrycie zakażenia koronawirusem, masek z filtrem N95, kombinezonów ochronnych spełniających kryteria wirusologiczne oraz środków antyseptycznych - czytamy we wpisie Dominiki Kulczyk.  Ogromna kwota, jaką zdecydowała się przekazać Dominika Kulczyk z pewnością pomoże służbie zdrowia w tym trudnym czasie.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   Doctors, paramedics, nurses, diagnosticians, and all...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner