Lewandowscy na randce
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! Piękny gest pary

Lewandowscy na randce
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy w związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi koronawirusa już od kilku dni aktywnie wspierają akcję "zostań w domu" i za pośrednictwem mediów społecznościowych apelują do swoich fanów, żeby słuchali zaleceń lekarzy i rządzących. Teraz okazuje się, że piłkarz i trenerka przekazali również ogromną sumę pieniędzy na walkę z groźnym wirusem! Jak informuje portal onet.pl na walkę pandemią para przekazała aż... milion euro! Zobaczcie, co powiedzieli o trudnej sytuacji na całym  świecie. 

Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem

Anna Lewandowska już kilka dni temu w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" przyznała, że chociaż na co dzień mieszkają w Niemczech to razem z mężem cały czas śledzą doniesienia z Polski. Ania przyznała wówczas, że kiedy tylko nasze władze zamknęły placówki oświatowe to para przestała zaprowadzać córkę do przedszkola i od tamtej chwili razem spędzają czas w domu. 

My żyjemy zdecydowanie wiadomościami z Polski. I tak jak pojawiła się już kwarantanna w Polsce my tak samo zadziałaliśmy w Niemczech, ja od razu Klarę zostawiłam w domu nie posłałam jej do przedszkola. Trochę jest ciężko o tym mówić, ponieważ jesteśmy daleko od rodziny. Jest troszeczkę ciężej. Mimo tego, że ja też teraz już jestem w takiej sytuacji, że już mam końcówkę mojej ciąży ale staram się wesprzeć zmotywować osoby, które tez tego potrzebują- Anna Lewandowska mówiła w "DDTVN".

Teraz okazuje się, że Anna i Robert Lewandowscy postanowili wesprzeć walkę z koronawirusem i przekazali na ten cel milion euro. 

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Dobro wraca- onet.pl cytuje Annę i Roberta Lewandowskich.Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni- dodała para. 

To naprawdę piękny gest! Przypominamy również, że w sieci wciąż trwa zbiórka pieniędzy na  wsparcie placówek medycznych w walce z koronawirusem. Fundacja Siepomaga zebrała już ponad 13 mln złotych!

Zobacz także: Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już są obowiązkowe!

Anna i Robert Lewandowscy przeznaczyli milion euro na walkę z koronawirusem.

Anna i Robert Lewandowscy na gali w Paryżu
East News

Para cały czas apeluje do swoich fanów, żeby starali się nie wychodzić z domów.

Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

 

 

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17