kto wygrał dance, dance, dance Jurorzy Dance Dance Dance Zdrójkowski Dance dance dance
kto wygrał dance, dance, dance
Facebook

Wielki finał pierwszej edycji "Dance, dance, dance" już za nami. Telewizyjna Dwójka wyemitowała ostatnią odsłonę tanecznego show z udziałem gwiazd w Niedzielę Wielkanocną. O zwycięstwo walczyły dwie pary: Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Jak już wiemy program wygrali Wiktoria i Adam, którzy przekazali 100 tysięcy złotych dla fundacji "Akogo?" W ostatnim odcinku show to nie jurorzy decydowali, o tym kto wygra. Wyjątkowo to widzowie mogli głosować na swoich faworytów. Widzowie poczuli się jednak oszukani, kiedy okazało się, że program nie jest nagrywany na żywo, a uczestnicy w trakcie emisji finału pokazywali, że np. właśnie oglądają program w swoich domach. 

-Niby emisja na żywo i wysyłanie SMS A wszystko już ustawione

-Po co te sms-y? Gwiazdy, które brały udział w programie, siedzą w domu i nagrywają relacje z występu "na żywo"

-Jak można oszukiwać, że program jest na żywo, skoro jedna z osób widzianych na widowni, publikuje właśnie na Instagranie zdjęcie z wakacji za granicą. Kolejny kit - pisali internauci.

Teraz kontrowersje wokół finału "Dance, dance, dance" skomentowali przedstawiciele TVP!  

1/3
kto wygrał dance, dance, dance
Instagram

W poprzednich odcinkach to jurorzy decydowali, który duet zaprezentował się najlepiej. W finale po raz pierwszy było inaczej i to widzowie mieli wpływ na ostateczne wyniki. Jak to możliwe skoro wielki finał był nagrywany wcześniej? Jak informowała ostatnio Barbara Kurdej-Szatan zostały nagrane dwie wersje ostatniego odcinka - po obliczeniu głosów stacja wyemitowała właściwy fragment. Jak teraz całą sytuację komentuje TVP? 

2/3
Jurorzy Dance Dance Dance
Instagram

Centrum Informacji TVP w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl odniosło się do komentarzy internautów, którzy pisali wprost, że poczuli się oszukani. Okazuje się, że w oryginale format nie przewidywał głosowania widzów. TVP dostawała jednak prośby, żeby fani show mieli możliwość wskazania zwycięzcy. 

Zgodę na taką zmianę w programie TVP uzyskała u uczestników programu, jak i u właściciela formatu, którego jednym z warunków było nagranie dwóch wariantów finałowej sekwencji, w której ogłaszani są zwycięzcy - w rozmowie z portalem zdradzają przedstawiciele Centrum Informacji TVP. Chcemy zaznaczyć, że mimo wcześniejszego nagrania dwóch wariantów, głosowanie SMS odbywało się w czasie rzeczywistym. Po zamknięciu linii SMS-owych głosy zostały zliczone i w trzeciej części programu został wyemitowany wariant zgodny z decyzją widzów.

A ile osób oglądało pierwszą edycję "Dance, dance, dance"? 

 

3/3
Zdrójkowski Dance dance dance
Instagram

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwszą edycję programu oglądało średnio 1,88 mln widzów. Telewizyjna Dwójka w czasie nadawania "Dance, dance, dance" była liderem na rynku telewizyjnym. Okazuje się, że największym zainteresowaniem cieszył się odcinek show wyemitowany 16 marca - wtedy z programem pożegnały się Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio. "Dance, dance, dance" oglądało wówczas 2,34 mln widzów. 

Więcej na temat Dance, Dance, Dance