kto wygrał dance, dance, dance
Facebook

Finałowy odcinek "Dance, dance, dance" już za nami! Już wiemy, że wygrali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska!  A co działo się w programie? Show rozpoczęło się występem wszystkich uczestników na scenie ze specjalnym wyróżnieniem finalistów - WIktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego oraz Patricii i Victorii Kazadi. Na wstępie jurorzy przygotowali dla nich i dla widzów niespodziankę - okazało się, że pierwszy raz w historii programu to widzowie mieli wybrać zwycięzców, głosując SMS-ami. Gdy rozpoczęły się występy, na scenie nie zabrakło gorących emocji! Zobaczcie poniżej, co działo się w show.

1/6
Wiktoria Gąsiewska w dance dance dance
Instagram

Jako pierwszych w finałowym występie mogliśmy podziwiać Adama i Wiktorię w utworze Christiny Aguilery "Candyman". Show spodobało się jurorom! 

Kochani moi nie znoszą migania się od pracy na sali treningowej. (...) Lubię wytrwałą pracę. I w taki sposób pracujecie od 1. odcinka. (...) Mamy tu teraz zawodowców treningowych - mówiła Ewa Chodakowska. 

Robert też docenił starania pary. Ida zwróciła uwagę na pomyłki Adama i braki w choreografii. 

2/6
Patricia i Victoria Kazadi w dance dance dance
Instagram

Drugi występ to oczywiście show Patricii i Victorii Kazadi. Dziewczyny zatańczyły do utworu Pharella Williamsa "Happy". Ich występ został skrytykowany przez Roberta Kupisza.

- Tu było dla mnie za spokojnie - mówił.

Ewa uznała, że siostry Kazadi są fenomenalne. 

3/6
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tańczyli do utworu My love
Instagram

Drugie show Adam i Wiktoria zrobili do utworu "My love" Justina TImberlake'a. W swojej ocenie Ewa Chodakowska odniosła się do relacji pary. Była zachwycona związkiem, jaki tworzy Adam z Wiktorią. Robert Kupisz porównał wykon pary do tanga i do silnych emocji, które widać w tym układzie. Ida zauważyła, że Adam znów się pomylił! 

 

4/6
Patricia i Wiktoria Kazadi w finale dance dance dance
Instagram

Drugi występ Patricia i Victoria Kazadi zatańczyły do utworu Adele "Rolling in the deep". Po show obie siostry płakały. 

- To było najpiękniejsze wykonanie w tym programie. Wasze emocje, wasza pasja, wasz profesjonalizm to było tak widoczne - powiedziała Ewa Chodakowska. 

Show siostry zrobiło niesamowite wrażenie również na Idzie Nowakowskiej. Przyznała, że miała dreszcze! 

5/6
Patricia Kazadi w finale dance dance dance
Instagram

Po czterech występach w duetach nadszedł czas na występy solowe! Adam zatańczył do utworu Backstreet Boys "We've got it goin' on". Po swoim występie Adam rzucił wyzwanie Idze, żeby wystąpiła na scenie! Potem na scenie pojawiła się Wiktoria Kazadi. Występowała przy utworze Ariany Grande "Side to side". Po jej występie Ewa Chodakowska powiedziała:

Patrzymy na narodziny gwiazdy

Wiktoria Gąsiewska tańczyła do utworu Beyonce "Single ladies". Na samym końcu wystąpiła Patricia Kazadi. Zrobiła show przy utworze Sia "The greatest"

6/6
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski  wygrali dance dance dance
Instagram

W trzeciej części finału zobaczyliśmy na scenie Idę Nowakowską, która podjęła wyzwanie Adama Zdrójkowskiego. Zatańczyła do utworu "Take me to church" Hoziera. Po jej występie dowiedzieliśmy się, że program wygrali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Para zdobyła statuetki i 100 tys. złotych, które przekazała fundacji "Akogo?". Patricia i Victoria Kazadi za zajęcie drugiego miejsca zdobyły 10 tys. złotych, które również przekazały innej fundacji. Adam przekazał swoją statuetkę siostrom Kazadi. Gratulujemy!

Więcej na temat Dance, Dance, Dance