Krzysztof Jackowski z żoną Katarzyną w "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy

Widzieliście żonę Krzysztofa Jackowskiego? Piękna blondynka jest od niego młodsza o 19 lat

Widzieliście żonę Krzysztofa Jackowskiego? Piękna blondynka jest od niego młodsza o 19 lat

Jego kolejne wizje wzbudzają duże emocje, a relacje na kanale YouTube gromadzą setki tysięcy widzów. Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najbardziej znany obecnie polski jasnowidz. Pomaga w poszukiwaniach, przepowiada wydarzenia społeczne i polityczne. I choć skuteczność jego przepowiedni bywa kwestionowana, wiele osób mu ufa. A co wiadomo o życiu prywatnym jasnowidza z Człuchowa? Jak się okazuje, wcale nie przewidział, że… się zakocha.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski mówi o biedzie w dzieciństwie! Przerażająca wizja: "Nikt nie powiedział, że takie czasy nie wrócą"

"Taniec z gwiazdami": Czy Kajra widziała łzy Sławomira na widowni? "Był dla mnie najpiękniejszym wsparciem"

Kim jest żona Jackowskiego? 

Krzysztof Jackowski 1 czerwca skończył 57 lat. Najbardziej rozpoznawalny obecnie polski jasnowidz całe swoje życie związany jest z Człuchowem. Jak infromuje Wikipedia, ukończył szkołę zawodową i z zawodu jest tokarzem. Ożenił się szybko, bo już w wieku 21 lat. Z pierwszą żoną Elżbietą ma dwoje dzieci.

11 lat temu, całkiem niespodziewanie u jego boku pojawiła się Katarzyna. Jak opowiadał w „Super Expressie” siedział akurat w swojej ulubionej kawiarni w Człuchowie, gdy przysiadła się do niego znajoma. Przyszła z koleżanką, która niedawno się rozwiodła i chciała się dowiedzieć jaka przyszłość ją czeka w miłości. 

- Usiadła więc naprzeciwko mnie młoda, piękna, długonoga blondynka. Miło się uśmiechnęła. Dała mi coś osobistego, bo potrzebuję takich drobiazgów, by móc przeżyć wizję. I zobaczyłem ją u boku mężczyzny. Powiedziałem więc jej, że będzie jeszcze szczęśliwa i niedługo pozna odpowiedniego mężczyznę - mowił Jackowski w „Super Expressie. 

Jak dodał, wtedy nie przyszło mu do głowy, że ten „odpowiedni mężczyzna” to on sam!

- Pomogłem w rozwiązaniu co najmniej kilkuset spraw, zaginięć, morderstw. Szukałem osób z całego świata, a dla siebie nie potrafiłem znaleźć tej jedynej ukochanej osoby. Absolutnie nie przewidziałem, że się zakocham - mówił tabloidowi jasnowidz. 

Tak się jednak stało. Oboje spotkali się jeszcze kilka razy i - mimo sporej różnicy wieku, bo dzieli ich 19 lat - Jackowski i pani Katarzyna świetnie się rozumieli. W końcu zapadła decyzja o ślubie. Jak informowała „Gazeta Pomorska”, pobrali się 15 października 2014 roku, oczywiście w Człuchowie. Wspólnie napisali książkę pt. „Zmarli mówią”.

Krzysztof Jackowski z żoną Katarzyną
East News

Choć Krzysztof Jackowski rzadko pokazuje żonę, czasem robi wyjątki - wystapili np. wspólnie w „Dzień dobry TVN”. Na jego profilu instagramowym również można znaleźć kilka wspólnych fotografii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Jackowski (@jackowski_k)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Katarzyna moja żona

Post udostępniony przez Krzysztof Jackowski (@jackowski_k)

Zobacz także: Krzysztof Jackowski miał nową wizję! Mówi o pandemii: "Jej siła i rażenie nie jest takie jak się nam mówi"  

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy
Jasnowidz Jackowski mówi o biedzie w dzieciństwie! Przerażająca wizja: "Nikt nie powiedział, że takie czasy nie wrócą"
Jasnowidz Jackowski mówi o biedzie w dzieciństwie! Przerażająca wizja: "Nikt nie powiedział, że takie czasy nie wrócą"

Krzysztof Jackowski w swojej wizji zobaczył, że czeka nas bieda?! W jednej z ostatniej audycji, jaką prowadził na swoim kanale YouTube znany jasnowidz opowiedział m.in. o czasach swojego dzieciństwa, kiedy brakowało podstawowych produktów niezbędnych do życia. Krzysztof Jackowski przyznał, że chociaż teraz żyjemy w luksusie, to jednak to może się zmienić. Zobaczcie kolejną wizję Krzysztofa Jackowskiego.  Zobacz także:  Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski!? Wielkie zaskoczenie Krzysztof Jackowski obawia się, że czeka nas bieda?!  Wizje Krzysztofa Jackowskiego cieszą się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Ostatnio wieloma osobami wstrząsnęły jego słowa, dotyczące wizji wojny. Teraz jasnowidz wspomniał o biedzie jakiej doznał w czasach swojego dzieciństwa i przyznał, że nikt nie powiedział, że to znów nie nastąpi w obecnych czasach! Ogólnie żyjemy teraz w sposób taki dość zamożny. Ja pamiętam, moja matka była sprzątaczką, sprzątała w szkole podstawowej tam gdzie się uczyłem. Często chodziłem matce pomagać. W dzień byłem w szkole, a popołudniami chodziłem i mamie pomagałem sprzątać. [...] Jak moja mama szła z tej pracy, był wieczór, zapracowana, nie raz wracałem z nią, to szliśmy do sklepu w Człuchowie. Jak ja się cieszyłem jak mama kupiła konserwy, puszki rybne, masło, chleb - zaczął jasnowidz. W dalszej części swojej wypowiedzi jasnowidz przyznał, że nic nie jest nam dane raz na zawsze - ani pokój, ani zamożność. - Nas było pięcioro w domu rodzeństwa. Jak mama ten chleb zaczęła kroić, smarować masłem, a potem na to sardynkę z tym przecierem pomidorowym, to wydawało mi się i mojemu rodzeństwu też, że to jest najbardziej królewskie danie, jakie mama może nam zrobić na kolację. [...] To były o wiele...

Krzysztof Jackowski
East News
Newsy
Przez koronawirusa świąt Bożego Narodzenia nie będzie? Krzysztof Jackowski miał wizję
Przez koronawirusa świąt Bożego Narodzenia nie będzie? Krzysztof Jackowski miał wizję

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Podczas swojej audycji na Youtubie podzielił się ze słuchaczami swoją przepowiednią na temat świąt Bożego Narodzenia w Polsce. Jasnowidz niestety nie przekazał dobrych informacji. Co zatem może nas czekać już w grudniu? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Czekają nas naprawdę trudne lata! "Możemy być wcielani do wojska" Kup już teraz produkty na Święta i sprawdź, jaka na Ciebie czeka promocja Carrefour . Krzystof Jackowski miał wizję dotyczącą świąt Bożego Narodzenia! Czy w Polsce będzie bezpiecznie? Jasnowidz z Człuchowa na bieżąco dzieli się ze swoimi słuchaczami nowymi wizjami. Dzięki kanałowi Youtube, co chwila dowiadujemy się jego nowych przepowiedniach. Obecnie widzowie najbardziej czekają na informacje dotyczące pandemii koronawirusa i jej dalszego rozwoju. Wszyscy drżą również o święta Bożego Narodzenia. Jak te szczególne dla nas Polaków dni będą wyglądać w dobie pandemii? I właśnie to pytanie padło podczas ostatniej audycji, którą prowadził Krzysztof Jackowski. Jak będą wyglądać najbliższe święta? Czy w Polsce będzie bezpiecznie?  Święta Bożego Narodzenia będą to święta dziwne i inne .  Mam wrażenie, że w Polsce będzie, jeżeli coś się zacznie, duży strach - zaczął Jackowski.   Jasnowidz po chwili dodał, że trzy kraje, w tym Polska, mogą być wykorzystywane przez innych.  Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach. Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, że tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być...

East News
Newsy
Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski!? Wielkie zaskoczenie
Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik wyborów prezydenckich. Ta wizja się sprawdzi?

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce, a jego przepowiednie wielokrotnie się sprawdzały, dlatego jego słowa cieszą się tak dużą popularnością. Obecnie Krzysztof Jackowski swoimi przemyśleniami dzieli się za pośrednictwem kanału na YouTubie, który sam prowadzi. Teraz słynny jasnowidz poruszył temat wyborów prezydenckich. Wie, kto zwycięży? Zobacz także:  Jasnowidz Krzysztof Jackowski uważa, że koronawirus to wstęp do czegoś gorszego: "To zacznie się nagle, w czerwcu albo lipcu!" Krzysztof Jackowski zna losy kandydatów na prezydenta Polski? Krzysztof Jackowski zdecydował się nawiązać w rozmowie z „Super Expressem” do obecnej sytuacji politycznej w kraju i poruszył temat wyborów prezydenckich. Jasnowidz przewidział spory, jakie miały miejsce przed wyborami 10 maja: Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej. Wybory będą przesunięte w czasie w moim odczuciu -mówił wtedy Krzysztof Jackowski.  Krzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń, jeśli chodzi o wybory prezydenckie i uważa, że wygra Andrzej Duda . Patrząc na sondaże nikt nie powinien być zaskoczony. A kto zajmie drugie miejsce? I teraz jeśli KO jest wrogiem PiS-u to mogli utrzymać panią Kidawę-Błońską i mimo wszystko postawić na Hołownię. Ale nie, postawili na pana Trzaskowskiego. I teraz uwaga! Ci co są zdeklarowani na pana Dudę, na pewno na pana Trzaskowskiego nie zagłosują. Czyli postawienie Trzaskowskiego nie odbiera głosów panu Dudzie, ale odbiera głosy Hołowni, panu Kamyszowi, itd. Powiem tak, jeśli dojdzie do tych wyborów, to wygra pan Duda. Drugi będzie Trzaskowski, ale z dość odległym wynikiem do pana Dudy ” - informuje "Super Express", cytując słowa...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner