East News
Newsy

Krzysztof Jackowski miał nową wizję! Mówi o pandemii: "Jej siła i rażenie nie jest takie jak się nam mówi" 

Krzysztof Jackowski miał nową wizję! Mówi o pandemii: "Jej siła i rażenie nie jest takie jak się nam mówi" 

Krzysztof Jackowski zamieścił na Youtube swoją nową wizję. Jasnowidz opowiedział w niej m.in. o koronawirusie. Jego zdaniem pandemia nie ma aż takiej siły, jak jest nam to przedstawiane. Twierdzi, że jest to wytwór marketingowy. Co jeszcze mówi Jackowski? 

Zobacz także: Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski!? Wielkie zaskoczenie

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa

Znany jasnowidz z Człuchowa nie ma wątpliwości - pandemia koronawirusa może być produktem marketingowym. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego koronawirus nie ma aż takiej siły, jak jest nam to mówione. 

Jest bardzo dziwna rzecz, powiem Wam. W między czasie miałem mnóstwo wizji, mnóstwo spraw. Wielokrotnie w czasie tej pandemii zdarzało mi się zwłoki znaleźć [...] i wiele spraw potrafiłem wyjaśnić w tym okresie. Natomiast dziwna rzecz, bo to bardzo dziwne... Parę osób napisało e-maila czy komentarz, że nie powinienem rozważać obecnej sytuacji logicznie, ponieważ nie da się tego do końca logicznie przerobić i uważam, że macie rację. Ale dziwna rzecz jest taka, że jeżeli się skupiam, to jest taka luka, takie coś bardzo dziwnego. Może rzeczywiście nie powinienem się skupiać pod kątem pandemii, która de facto jest produktem marketingowo jakimś tam... To nie znaczy, że jej nie ma, tylko jej waga, jej siła, jej rażenie nie jest takie jak się nam mówi - powiedział Krzysztof Jackowski w swojej "audycji" na Youtube.

Co więcej Krzysztof Jackowski przewiduje, że po wyborach "zacznie być ciekawie". Zdaniem jasnowidza obecny obóz rządzących zostawi nas z tą trudną sytuacją i rozejdzie się. 

To mi wygląda tak, jakby ten rząd nie będzie nawet chciał dalej rządzić. Oczywiście pretekst do tego znajdzie. Zaryzykuję... kojarzą mi się w Polsce wielkie protesty! Ale z jakiego dziwnego powodu. Ten rząd jeszcze przed wyborami prezydenckimi, albo zaraz po nich wprowadzi dwie ustawy, to nie będą ustawy gospodarcze. To będą dwa postanowienia, dwie ustawy jakieś, które zszokują nas wszystkich. Które, ja się boję użyć tego zdania i samemu nie chce mi się w to wierzyć, ale mam odczucie, że ten rząd będzie chciał oddać Polskę - mówi Krzysztof Jackowski. 

Internauci w komentarzach pod nagraniem jasnowidza zauważyli, że w ubiegłym roku Krzysztof Jackowski mówił, iż 2019 to będzie ostatni rok spokoju. Nie ulega wątpliwości, że w 2020 wydarzyło się już wiele. Czy czeka nas jeszcze więcej złych momentów? Niestety na to również wskazują słowa jasnowidza z ostatniej audycji. 

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce
EastNews

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję i poinformował o niej swoich odbiorców. Jasnowidz opowiedział między innymi o jego zdaniem prawdziwej sile pandemii i tym co może już niedługo wydarzyć się w naszym kraju ze strony rządzących. 

East News

Zobacz także
Samoloty na lotnisku

Koronawirus w Polsce: Możemy zapomnieć o zagranicznych podróżach w wakacje? Jest komentarz ministra zdrowia! 

Edyta Górniak kupiła mieszkanie dla syna

Mocna deklaracja Edyty Górniak w sprawie koronawirusa: "Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić"! 

 

East News
Newsy
Szokująca wizja Jackowskiego, sam nie chce wierzyć w to, co zobaczył! Mówi o wielkich protestach
Szokująca wizja Jackowskiego, sam nie chce wierzyć w to, co zobaczył! Mówi o wielkich protestach

Krzysztof Jackowski podczas relacji na youtube.com podzielił się swoją najnowszą wizją dotyczącą pandemii koronawirusa i sceny politycznej w Polsce! Jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju w nowym filmie opublikowanym w sieci twierdzi, że pandemia koronawirusa może być wytworem marketingowym i nie ma aż takiej siły, jak nam się to wmawia. To jednak nie koniec! Krzysztof Jackowski powiedział, co według niego już wkrótce stanie się z PiS-em i jakie plany mają rządzący.  Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego Krzysztof Jackowski podczas relacji na youtube.com powiedział wprost, że według niego rząd Prawa i Sprawiedliwości nie doczeka następnych wyborów. Co więcej według jasnowidza to sami politycy mają zrezygnować z władzy! Politycy mają również wprowadzić dwie szokujące ustawy... To się skończy. Rząd PiS-u się rozejdzie, rząd PiS-u uważam zostawi to, co się w tej chwili dzieje, zostawi nas z tą sytuacją. Tak to wygląda jakby ten rząd nie będzie dalej chciał nawet rządzić, oczywiście pretekst do tego znajdzie... Zaryzykuje - kojarzą mi się w Polsce wielkie protesty, ale z takiego dziwnego powodu. Ten rząd albo przed wyborami prezydenckimi albo zaraz po nich wprowadzi dwie ustawy, to nie będą ustawy gospodarcze, to będą dwa postanowienia, dwie ustawy jakieś, które zszokują nas wszystkich, które... ja się boję użyć tego zdania! Dalej jest jeszcze mocniej: Sam tego nie rozumiem i samemu mi się w to wierzyć nie chce! Ja mam odczucie, powiem dosłownie jak czuję... ja mam wrażenie, że ten rząd boi się, tak jakby będzie chciał oddać Polskę . Z tych ustaw będzie wynikało, że nasz rząd w jakiś sposób pozwoli na częściową utratę suwerenności naszego kraju. Zdaję sobie sprawę z moich słów, ale w tym przypadku mówię to, co czuję i nie ma to nic...

Krzysztof Jackowski
East News
Newsy
Kolejna przerażająca wizja Jackowskiego! Mówi o pandemii i szczepionkach! "Wielu ludzi nie będzie miało wyjścia"
Krzysztof Jackowski opublikował w sieci nowy film, w którym opowiedział o swojej wizji dotyczące pandemii i szczepionki na koronawirusa!

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci nowy film, w którym opowiedział o swojej wizji dotyczące pandemii i szczepionki na koronawirusa! Czy szczepienia będą obowiązkowe? Jak będzie wyglądać pandemia w przyszlym roku? Sprawdźcie, co powiedział najsłynniejszy polski jasnowidz! Wizja Krzysztofa Jackowskiego przeraża. Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Chyba wszyscy mają nadzieję, że pandemie jak najszybciej wygaśnie i wszystko wróci do normalności. Ostatnio pojawiły się informacje, że na początku przyszłego roku do Polski trafią pierwsze szczepionki przeciwko koronawirusowi. Oczywiście wraz z informacją o szczepionkach pojawiły się pytania, czy szczepienie będzie obowiązkowe. Politycy zapewniają, że szczepienie będzie dobrowolne, a co o tym myśli Krzysztof Jackowski? Jaką wizję miał słynny jasnowidz? Do kwietnia czekają nas dwie silne fale, krótkotrwałe a bardzo silne, takie skoki dwa jeżeli chodzi o zarazę. Mam wrażenie, że nieobowiązkowość szczepień będzie podtrzymana, ale nagle wypłyną jakieś wytyczne miedzynarodowe, albo z Unii Europejskiej i te wytyczne nie będą jednoznaczne i też nie będzie to obowiązkowość, ale z tych wytycznych będzie wynikało, że wielu ludzi nie będzie miało wyjścia i będzie musiało się zaszczepić- powiedział Krzysztof Jackowski.  A co powiedział o obostrzeniach?  Jeżeli ktoś uważa, że w 2021 roku wrócimy do normalności to powiem tak: jeżeli 2021 rok upłynie w obostrzeniach, tak jak jest to w tej chwili, to będziemy się musieli do wielu rzeczy przyzwyczaić na dłuższy czas, nie tylko na rok czasu- dodał jasnowidz. Wierzycie w wizje Krzysztofa Jackowskiego?  Zobacz także:   Przez koronawirusa świąt Bożego Narodzenia nie będzie? Krzysztof Jackowski miał wizję Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej wizji...

Krzysztof Jackowski
East News
Newsy
Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję! Przekazał przerażające informacje! "Od Polski będzie zależało coś bardzo ważnego"
Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję! Przekazał przerażające informacje! "Od Polski będzie zależało coś bardzo ważnego"

Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję i chociaż aktualnie nie przebywa w swoim domu, to nie chciał zwlekać z tymi informacjami ani chwili. Swoją najnowszą audycję nagrał z herbaciarni w Ustce, ponieważ nie chciał niczego przeoczyć. Jasnowidz znów ostrzega przed ogromnym niebezpieczeństwem! Zobaczył coś, co go przeraziło! Jego zdaniem, te działania mogą wydarzyć się już za chwilę. Zobaczcie, co ujrzał w swojej najnowszej wizji Krzysztof Jackowski!  Zobacz także:  Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Czekają nas naprawdę trudne lata! "Możemy być wcielani do wojska" Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję! Przekazał przerażające informacje!  Krzysztof Jackowski już od dłuższego czasu przestrzega, że niedługo mogą czekać nas naprawdę trudne czasy. Zdaniem jasnowidza na świecie może zacząć się robić bardzo niebezpiecznie. Jackowski właśnie miał kolejną wizję i chociaż aktualnie przebywa z żoną w Ustce, postanowił nie zwlekać i ostrzec swoich słuchaczy.  Dzisiaj nie jestem u siebie i prawdę mówiąc nie chciałem robić audycji. [...] Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić. Zdaniem jasnowidza już w tej chwili zaczyna się dziać coś poważnego. W swojej wizji zobaczył sabotaż, który może przerodzić się w działania wojenne.  Zaczyna się moim zdaniem coś poważnego dziać w tej chwili już. Kojarzy mi się kolej, tory kolejowe - duży sabotaż kolejowy, albo przy torach, albo związany z jakimś pociągiem, albo z koleją. To nie będzie jakaś katastrofa, to będzie sabotaż, albo to może być wręcz jakieś poważne działanie wojenne . Nie umiejscawiam tego nigdzie, ale sądzę, że nie będzie to w Polsce.  Krzysztof Jackowski odniósł się także do...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner