Znana przede wszystkim z działalności na YouTube Wersow postanowiła podbić branżę muzyczną. Influencerka właśnie nagrała swój debiutancki album studyjny. Celebrytka pojawiła się w Warszawie, by podpisać zamówione przez fanów płyty, następnie urządziła małą imprezę z udziałem mediów oraz innych znanych osobowości. Jednak chyba największym zaskoczeniem okazała się metamorfoza, jaką Wersow zaskoczyła wszystkich zgromadzonych. Jej długie włosy zniknęły.

Reklama

Werosw pochwaliła się nową fryzurą

Grudzień to dla Wersow miesiąc sporych zmian. Już w mikołajki, czyli 6 grudnia odbędzie się oficjalna premiera debiutanckiego albumu influencerki, "Wersow Store". Celebrytka wcześniej jednak pojawiła się w Warszawie i zrobiła wokół siebie dużo szumu. Wszystko za sprawą całkowicie nowej fryzury. Niedługo przed wydaniem płyty Wersow ścięła włosy do ramion. Teraz poszła jeszcze dalej i zdecydowała się na jeszcze krótsze cięcie.

Zobacz także: Wersow pokazała się bez makijażu i zachwyciła fanów: "W końcu naturalnie"

Wersow
Wersow Instagram/@wersow

Nową fryzurą Wersow pochwaliła się na imprezie z okazji premiery albumu. Trzeba przyznać, że początkowo trudno było nam rozpoznać celebrytkę. W tak krótkich włosach prezentuje się zupełnie inaczej. W wydarzeniu udział wzięli dziennikarze, a także inne gwiazdy, m.in. Maciej Musiał.

Wersow i Maciej Musiał
Wersow i Maciej Musiał Instagram/@maciejmusial_official

Na imprezie nie mogło też zabraknąć ukochanego Wersow, czyli Karola Wiśniewskiego, znanego jako Friz. Na ściance pojawił się również jeden z najpopularniejszych polskich raperów, Żabson. Oprócz niego na zdjęciach można znaleźć też B.R.O.

Zobacz także
Wersow
Wersow Instagram/@wersow

Zobacz także: Wersow i Friz przyłapani przez paparazzi. Tak młodzi rodzice bawili się w Warszawie

Reklama

Urodzona 31 sierpnia 1996 roku influencerka prężnie rozwija swoją karierę w mediach społecznościowych. Przypominamy, że Werosw urodziła pierwsze dziecko w czerwcu 2023 roku.

Wersow
Wersow Instagram/@wersow
Wersow
Wersow Instagram/@wersow
Wersow
Wersow Instagram/@wersow
Reklama
Reklama
Reklama