Kilka dni temu Wersow podzieliła się z fanami radosną informacją, że jest w ciąży. Zrobiła to w spektakularny sposób - ciążowe krągłości pokazała w teledysku do piosenki "Ten jeden moment". Nagranie od razu stało się największym hitem polskiego YouTube'a, teraz zaś Wersow zaprezentowała fanom kulisy nagrywania teledysku oraz reakcję jej rodziny i przyjaciół na wieść, że zostanie mamą. Czy przez przypadek zdradziła płeć maleństwa? Wiele na to wskazuje.

Reklama

Płeć dziecka Wersow i Friza

Internet zapłonął - najpopularniejsza polska para influencerów, czyli Wersow oraz Friz, już wkrótce zostaną rodzicami. Nie trzeba było długo czekać na pozytywną reakcję fanów - klip, w którym Weronika pokazała brzuszek, w ciągu zaledwie trzech dni zdobył ponad 3,3 mln wyświetleń i powędrował na 1. miejsce "karty na czasie" na polskim YouTubie. Sowa poszła za ciosem - niedawno gwiazda opublikowała kolejny filmik, tym razem prezentując kulisy nagrywania teledysku do piosenki "Ten jeden moment" oraz reakcję jej przyjaciół i i rodziny na informację o ciąży. W filmiku Wersow pojawił się m.in. jej dziadek, który był wyraźnie wzruszony i dumny ze swojej wnuczki. Znani zaś twórcy internetowi, nie dowierzając, zaczęli dopytywać Wersow o maleństwo:

Też Ci bardzo gratuluję. To jakby tak? Będzie junior? - mówił na filmiku szczerze zaskoczony raper Qry

Będzie! - odparła natychmiastowo Wersow.

Spora część widzów uznała, że skoro padło pytanie o "juniora" i odpowiedź była twierdząca, to chodzi o... chłopca.

Będzie więc "Karol junior". Gratulacje!

Czyli chłopiec!? Najważniejsze, żeby było zdrowe.

Ups, chyba Wera przez przypadek zdradziła, że będzie synek - czytamy

Też to tak interpretujecie?

Jesteśmy niemal pewni, że Wersow i Friz oficjalną informację o płci swojego dziecka ogłoszą również w nietuzinkowy sposób, najpewniej w kolejnym filmiku na YouTubie. Para już powoli zaczyna przygotowywać się do narodzin maleństwa - Karol Wiśniewski zaczął czytać książki... o rodzicielstwie.

Zobacz także

Zobacz także: Friz tłumaczy się ze słów, że nie jest gotowy na bycie ojcem! Szczery komentarz youtubera

Instagram/wersow

Wiadomość o ciąży Wersow zelektryzowała cały internet. Gratulacje posypały się także od gwiazd:

Sylwia Przybysz: Wspaniali! Wielkie gratulacje❤️

Cleo: O WOW! ❤️???????? GRATULACJE! Dużo zdrowia dla Was

Magda Gessler: Gratuluje Wam

Reklama

Nam pozostaje się do nich przyłączyć i czekać na kolejne nagrania pary!

Instagram @wersow
Reklama
Reklama
Reklama