Kilka dni temu Internet obiegła informacja o tym, że Wersow jest w ciąży. Influencerka przekazała tę wiadomość poprzez udostępnienie teledysku do piosenki "Ten jeden moment", w którym widoczne są jej ciążowe krągłości. Fani dosłownie zasypali gratulacjami Wersow i jej partnera, Friza. Teraz okazuje się, że to nie jedyna dobra nowina! Para pochwaliła się kolejnym spektakularnym sukcesem.

Reklama

Wersow i Friz przekazali kolejne wspaniałe wieści

Informacje o ciążach gwiazd zawsze budzą niesamowite emocje. W mediach społecznościowych pojawiają się liczne zachwyty, gratulacje i pozytywne słowa. Tak było również w przypadku Wersow, która zaledwie kilka dni temu potwierdziła spekulacje fanów o tym, że jest w ciąży. Fani dosłownie zalali gratulacjami instagramowe profile Wersow i jej partnera, Friza.

- Gratulacje! ???? Piękny czas przed Wami
- Gratulacje, piękny moment w życiu! Zdrówka dla maluszka i rodziców ????
- Pięknie ❤️❤️❤️ wzruszyłem się max - pisali fani.

Zobacz także: Wersow i Friz spodziewają się dziecka. "Ja się od razu rozryczałam". Friz ze łzami w oczach

Niedługo po ogłoszeniu radosnej nowiny, Wersow podzieliła się na Instagramie wyjątkową, ciążową sesją. Mogłoby się wydawać, że Wersow i Frizowi trudno będzie zaskoczyć fanów jeszcze bardziej. Nic bardziej mylnego - zakochanym udało się to już kilka dni po publikacji informacji o powiększeniu rodziny. Teraz Wersow i Friz ponownie udostępnili na InstaStories post z informacją o ciąży. Tym razem chodziło jednak o... ponad milion polubień, który zebrał ich instagramowy wpis. To absolutny rekord w polskim show-biznesie.

- Czegoś takiego nigdy w Polsce nie widziałem. Ponad milion osób wspiera nas w tym pięknym czasie. Dziękujemy! - napisał Friz.

- Milion polubień! Dziękujemy! - dodała Wersow.

Instagram @wersow

Zobacz także: Friz tłumaczy się ze słów, że nie jest gotowy na bycie ojcem! Szczery komentarz youtubera

Zobacz także
Reklama

Trzeba przyznać, że wynik jest naprawdę imponujący - nie tylko rodzina Wersow i Friza się powiększy: rosną również ich zasięgi w sieci. Takie statystyki to niemały sukces dla przyszłych rodziców. Z pewnością kolejne informacje z okresu ciąży influencerki, którymi para będzie dzielić się w sieci, spotkają się z podobnym entuzjazmem.

Instagram @wersow
Reklama
Reklama
Reklama