Odkąd Wersow i Friz zostali rodzicami, para skupia jeszcze większą uwagę swoich fanów. Nic dziwnego, że codzienność pary jest szeroko komentowana - oboje influencerzy mają milionowe zasięgi na Instagramie i nie tylko. Tym razem uwagę internautów zwróciła... kwestia opieki Weroniki Sowy i Karola Wiśniewskiego nad zwierzętami. Zobaczcie, o co poszło!

Reklama

Wersow i Friz w ogniu dyskusji internautów. Tłumaczą się fanom

Friz i Wersow to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych obecnie par w polskim internecie i showbiznesie. Młodzi rodzice nie tylko chętnie pokazują fanom swoją działalność zawodową, ale też relacjonują codzienność z córeczką, Mają, której nieodłącznym elementem są dwa pieski rasy pomeranian: Burza i Chmurka.

Wersow i Friz często podkreślają, że dwa pupile są nieodłączną częścią ich rodziny, jednak tym razem fani pokusili się o kąśliwe komentarze temat ... opieki nad Burzą i Chmurką! Niedawno internauci zwrócili uwagę na niepokojący wygląd Chmurki, która - ich zdaniem - wygląda na nieco zaniedbaną.

Nie dość, że sierść w opłakanym stanie, to jeszcze zacieki oczne
Jaki ten pies jest zaniedbany, zaraz jakieś choroby skórne się tu rozwiną
Ten pies wygląda jakby dwie zmiany przepracował
- twierdzili internauci
Wersow i Friz w ogniu dyskusji
Instagram @frizoluszek

Zobacz także: Wersow oszukała wszystkich. Fani: "Sprankowała całą Polskę"

W komentarzach pojawiły się także głosy przypominające sytuację sprzed kilku lat, kiedy Friz zdecydował się przefarbować jednego z pupili na ... różowo. Internauci nie omieszkali wypomnieć influencerowi tych wydarzeń.

Zobacz także
Szkoda pieska, najpierw ją farbowali i strzygli, a jak trzeba zadbać, to już się im nie chce

Tymczasem Friz zdecydował się odnieść do zarzutów, którymi żyją jego fani. Na InstaStories postanowił opowiedzieć o stanie zdrowia Chmurki. Jak się okazuje, pupil ma problemy zdrowotne.

Chodzimy od weterynarza do weterynarza, od specjalisty do specjalisty. Nie za bardzo ktokolwiek jest w stanie pomóc. Odbijamy się cały czas od ściany. Mieliśmy jakieś próby skórne, testy grzybicze. Nic tam nie powychodziło. Później od innego dostawaliśmy jakieś spraye na tę skórę, jakieś tabletki, suplementy, jakieś takie proszki, to też robiliśmy. Wymieniliśmy wszystkie karmy na hipoalergiczne, rybne i cały czas
- opowiadał Friz.
Wersow i Friz w gondoli
Instagram/@wersow

Zobacz także: Wersow zorganizowała imprezę z okazji płyty. Tuż przed premierą ścięła włosy

Reklama

Niestety, wyjaśnienia Friza nie okazały się wystarczające dla części fanów, którzy pod świątecznym zdjęciem rodziny Wersow i Friza znów postanowili wrócić do tematu ich pupili. Pod wpisem nie brakowało jednak również komplementów - internauci zachwycają się małą Mają i piszą, że rodzinę czekają pierwsze święta we trójkę! Myślicie, że Wersow i Friz ponownie poruszą temat piesków, czy jednak zdecydują się spuścić na tę kwestię zasłonę milczenia?

Reklama
Reklama
Reklama