Weronika Rosati o rozstaniu z ojcem dziecka córki Weronika Rosati w LA Weronika Rosati rozstała się z Robertem Śmigielskim Weronika Rosati z wózkiem
Weronika Rosati o rozstaniu z ojcem dziecka córki
GORZKIE słowa aktorki!
1/4
Weronika Rosati o rozstaniu z ojcem dziecka córki

 

Weronika Rosati rozstała się z ojcem jej córki - Robertem Śmigielskim! Zaledwie na początku grudnia 2017 roku aktorka w USA urodziła córeczkę Elizabeth. Po powrocie do Polski w relacji z ojcem małej zaczęło się coś psuć. 

 

Jak informuje gazeta "Fakt", związek Rosati i Śmigielskiego to przeszłość. Para nie chciała doprowadzić do momentu, kiedy oboje nie mogliby na siebie patrzeć. Dlaczego się rozstali?

Weronikę pochłonęło wychowywanie małej Elżbietki, a Roberta praca. On ma teraz tyle obowiązków w klinice, jak nigdy wcześniej i nie może z nich zrezygnować. Zaczęli więc naturalnie żyć osobno. W pewnym momencie stwierdzili, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie rozstanie - zdradza informator "Faktu".

 

Zobacz: Weronika Rosati rozstała się ze słynnym ortopedą! Dlaczego?!

 

Z najnowszego wywiadu dla "Vivy!", którego udzieliła Weronika, można wyczuć, że w jej związku było coś nie tak. Rosati cały czas poskreślała swoją niezależność i to, że żyją z córką same.

 

Zapytana, czy przy dziecku pomaga jej ojciec małej, Weronika unikała tematu! 

Przydałoby się, żeby ktoś jeszcze przy małej pomagał. Jej tato na przykład...? - zapytała dziennikarka "Vivy".

 

To nie jest łatwe z uwagi na jego wymagającą pracę i inne zobowiązania. Bardzo pomaga mi mama. Jest ze mną na planie i zajmuje się Elą, gdy ja nie mogę. Jestem je za to ogromnie wdzięczna. Wspiera mnie psychicznie. Zawodów nie poradziłabym sobie bez niej - wychwala Teresę Rosati, Weronika. 

 

To nie wszystko! Co aktorka mówi o swojej samotności? Sprawdź kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Weronika Rosati: „Ta historia mogłaby być scenariuszem taniej telenoweli”

2/4
Weronika Rosati w LA
Instagram

 

Zyskałam osobę, która do końca życia, na swój sposób, będzie ze mną. To jest niesamowite uczucie. Ja jestem samotnikiem z natury. Jak wiesz, bo znamy się od lat, żyłam bardzo dużo sama. Nie z rodzicami, nie z mężczyzną, tylko sama. Bardzo lubię być sama. Artyści to rozumieją, że można mieć rodzinę, bliskich i być samotnikiem. Ale kiedy ma się dziecko i jest się kobietą, to się kończy.

 

Jest ze mną w tym małym kółeczku: ja i ona. Mamy swój hermetyczny mały świat. Jak ktoś jest fajny i go lubimy, zapraszamy na wizyty. Ona uwielbia ludzi - opowiada aktorka.

 

Teraz okazuje się, że Rosati już nie jest  Robertem Śmigielskim. 

 

Zobacz: Kim jest ojciec dziecka Rosati?

3/4
Weronika Rosati rozstała się z Robertem Śmigielskim
Instagram

 

Robert Śmigielski to znany ortopeda. Podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio wspierał polską reprezentację lekkoatletów. Kibicował im z trybun, a poza boiskiem czuwał nad zdrowiem sportowców. Partner Weroniki Rosati współpracował między innymi z Justyną Kowalczyk oraz Anitą Włodarczyk.

Prywatnie Robert Śmigielski jest ojcem czwórki dorosłych dzieci. Na co dzień wykłada na  medycznych uczelniach i międzynarodowych konferencjach poświęconych ortopedii.

 

4/4
Weronika Rosati z wózkiem
Instagram/Weronika Rosati

Weronika i Robert poznali się w 2016 roku. A już pod koniec 2017 roku urodziła im się córeczka. Związek najwyraźniej nie przetrwał próby czasu.