Weronika Rosati kłóci się z Magdą Gessler
Konflikt narasta!
1/4
Weronika Rosati kłóci się z Magdą Gessler

 

Zaczęło się dość niewinnie. Magda Gessler skrytykowała prezenty, jakie Weronika Rosati podarowała córce z okazji jej pierwszych urodzin. Mała Elisabeth dostała m.in. piękną bransoletkę od Swarovskiego, na co gwiazda TVN zareagowała, że to przesada. Rosati stwierdziła zaś, że odkąd rozstała się z Robertem Śmigielskim, ojcem dziewczynki, musi jej zastąpić obu rodziców. Małe uszczypliwości między paniami zamieniły się w poważną awanturę, gdzie nie brakuje wzajemnych oskarżeń! Więcej szczegółów na kolejnych stronach!


Zobacz: Weronika Rosati pokazała zdjęcie z dnia porodu! Wzruszające

 

2/4
Magda Gessler skrytykowała prezent Weroniki Rosati dla córki

 

Po tym jak Gessler skrytykowała Weronikę za prezenty dla córki, pod kolejnym zdjęciem Rosati, gdzie aktorka pozowała wraz ze swoją córką, Kasią Zielińską i jej synem, gwiazda TVN, odpowiadając na komentarz jednej z internautek, napisała:

Weronika, to staje się co najmniej manią. Po co, to przykre - napisała

Weronika po raz kolejny zareagowała i tym razem nie przebierała w słowach! Swoją odpowiedź zamieściła na InstaStories!

 

Weronika Rosati kłóci się z Magdą Gessler

3/4
Weronika Rosati
East News

 

Weronika nie oszczędziła Magdy. Zarzuciła jej, że jest źle do niej nastawiona, ponieważ przyjaźni się z jej byłem partnerem:

Magda, wiem, że skoro bardzo przyjaźnisz się z Robertem Śmigielskim, jesteś stronnicza i negatywnie nastawiona, ale uważam, że pisanie mi niepochlebnych komentarzy, które, dobrze wiesz, przedrukuje prasa i portale, jest słabe po prostu. Moje dziecko jest moim całym światem i ma tylko mnie. Nie chcę wchodzić z tobą w dyskusję publiczną na moim Instagramie, chcesz mi coś powiedzieć, to zadzwoń. Wesołych świąt dla Ciebie i rodziny, Weronika z Eli.  - napisała.

Czy Magda odpowie? A może nie miała złych intencji? 

4/4
Magda Gessler na premierze swojej książki "Poziomki"
ONS

 

Rzeczywiście - Magda Gessler zna się od lat z Robertem Śmigielskim. Mówiło się nawet, że restauratorka chciała ratować związek ortopedy z Weroniką Rosati, kiedy przechodzili pierwszy poważny kryzys. Ostatecznie ich relacja przeszła do historii w atmosferze małego skandalu!

 

Zobacz: To był najtrudniejszy wywiad w życiu Weroniki Rosati. Gorzko rozlicza byłego partnera!

 

Więcej na temat Magda Gessler Weronika Rosati