Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Węgorzewska krytykuje X-Factor i Wojewódzkiego

Według niej "Bitwa na głosy" to najlepsze show

Dokładnie dziesięć lat temu w Polsce pojawiły się pierwsze programy muzyczne, w których uczestnicy mogli zaprezentować swoje zdolności przed jurorami i widzami. Od tamtego czasu stacje telewizyjne prześcigają się w prezentowaniu nowych talent-show, które przyciągną miliony widzów i zapewnią przy okazji stacjom telewizyjnym niebotyczne zyski. Póki co, o oglądalność prześcigają się TVN i TVP2, które w tym samym czasie emitują "X-Factor" i "Bitwę na głosy".

Kolorowa jurorka show Telewizji Polskiej, Alicja Węgorzewska w rozmowie z magazynem "Flesz" postanowiła porównać oba programy. Celebrytka nie zaskoczyła nas stwierdzeniem, że show w którym bierze udział jest znacznie lepszy od  "X-Factora". Przy okazji skrytykowała Kubę Wojewódzkiego, któremu zarzuca wyśmiewanie uczestników. Tak jakby to była jakaś nowość.

- W "X-Factor" do udziału zaprasza się połowę zdolnych wokalistów i połowę takich, którym słoń na ucho nadepnął. I dzięki tym drugim Kuba Wojewódzki jest cytowany w portalach plotkarskich, bo może rzucić złośliwe uwagi.


Żeby było jasne, Alicja w przeciwieństwie do Kuby nie ma sobie nic do zarzucenia. Wprost przeciwnie:

- A ja z niektórymi uczestnikami wciąż jestem w kontakcie, radzę, co powinni zrobić, aby lepiej śpiewać.


Dobrze, że Węgorzewska nie radzi jak powinni wyglądać. Zobacz: Węgorzewska znów wyglądała fatalnie

kb

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Węgorzewska ZNOWU krytykuje X-Factor
Co tym razem jest nie tak?

Jakiś czas temu na łamach magazynu "Flesz" Alicja Węgorzewska porównała program w którym juroruje, "Bitwa na głosy" z konkurencyjnym "X-Factor". Zobacz: Węgorzewska krytykuje X-Factor i Wojewódzkiego . Wypowiedź artystki wywołała dyskusję wśród widzów obu show. Wiele osób zarzucało jurorce, że próbuje się lansować za pomocą krytykowania innych. A co na to ona sama? Okazuje się, że Alicja nie zamierza rezygnować z dalszego krytykowania programu "X-Factor". W rozmowie z "Faktem" Alicja Węgorzewska zachwyca się produkcją programu, w którym przyszło jej występować: - Każda edycja naszego programu jest na wysokim poziomie . To wynika z charakteru "Bitwy na głosy". W innych talent show bierze się ludzi trochę po to, żeby ich obśmiać. A u nas nie chodzi o to, żeby ktoś był śmieszniejszy, słabszy, bo każdy walczył o najlepszą kadrę. Nasze show przez to może się wydawać mniej atrakcyjne . Takie opinie też czytałam - że u nas niewiele dzieje. Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział w czym "Bitwa na głosy" jest lepsza od "X-Factora", dalej Węgorzewska tłumaczy: - Ale u nas chodzi o pozytywny przekaz, który pokazuje uczestników od jak najlepszej strony. Każda z gwiazd wybiera najlepszych. Dlatego nie możemy się równać np. z "X Factorem", w którym chodzi o sensację . Nie możemy doczekać się kolejnych recenzji Alicji Węgorzewskiej na temat konkurencyjnego widowiska. W końcu śmiech to zdrowie...  

Alicja Węgorzewska w Al Jazeera
Newsy
Węgorzewska bryluje w ARABSKIEJ telewizji
Co ona tam robiła?

Alicja Węgorzewska w Polsce jest znana przede wszystkim z roli jurorki w programie "Bitwa na głosy". Za granicą jej nazwisko jest bardziej kojarzone z jej operową twórczością. Piosenkarka występowała już na wielu prestiżowych przedsięwzięciach, ostatnio swoim głosem rozpieszczała obecnych na jednej z imprez w Cannes. Zobacz: Węgorzewska zaśpiewa w Cannes! To jednak nie koniec zainteresowania Alicją za granicą. Ostatnio Węgorzewska została zaproszona do arabskiej stacji informacyjnej Al-Jazeera dostępnej na całym świecie w dwóch językach: arabskim i angielskim . Ze względu na Euro 2012 telewizja swoje studio zbudowała w Warszawie na dachu hotelu Mariott. Alicja jako Polka znana w krajach arabskich opowiedziała jak ważnym wydarzeniem dla wszystkich Polaków są rozgrywki Euro 2012. Dla Węgorzewskiej pojawienie się na antenie było sporą promocją. Stację ogląda średnio ok. 400 - 500 milionów ludzi na całym świecie! Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Węgorzewska aż trzykrotnie (w 2006, 2010 i 2011 roku) odbyła trasę koncertową na Bliskim Wschodzie. W ubiegłym roku Alicja zagrała także koncert w Katarze, po którym jej twórczością zainteresowały się katarskie media. Są szanse, że za granicą ukaże się także jej nowa płyta. Poniżej screen Alicji w studio arabskiej telewizji informacyjnej: (screen z alicja-wegorzewska.pl)  

Newsy
Alicja wystąpi w X-Factor!
Razem z Kubą Wojewódzkim stworzy dom jurorski

Pisaliśmy już dzisiaj, że Alicja Bachleda-Curuś wybiera się do Polski. Okazuje się, że aktorka pojawi się przy tej okazji w popularnym show X-Factor. Stworzy razem z Kubą Wojewódzkim tzw. dom jurorski, którego zadaniem będzie przygotowanie uczestników do finałowego występu. - Alicja jest zachwycona pracą przy show TVN, ponieważ naprawdę uwielbia muzykę – zdradziła w najnowszym "Party" osoba z produkcji programu. – Przecież sama nagrała płytę i wciąż lubi śpiewać – dodała. Kolejnymi parami jurorskimi są: Maja Sablewska i Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Monika Brodka i Czesław Mozil.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner