Percy Hynes White, czyli Xavier z "Wednesday", został oskarżony przez kobiety o organizowanie imprez podczas których dochodziło do molestowań seksualnych i gwałtów. Do zdarzeń miało dochodzić w latach szkolnych, gdy aktor miał zaledwie 15 lat.

Reklama

- Pozwolił, by mnie zgwałcono w jego piwnicy - napisała jedna z kobiet na Twitterze.

Zarzutów jest jednak zdecydowanie więcej. Fani domagają się usunięcia postaci Xaviera z 2. sezonu "Wednesday", a także zajęcia stanowiska w sprawie przez tytułową Wednesday Addams - Jennę Ortegę. Percy Hynes White jedyne, co zrobił w tej sprawie, to zablokował komentarze w swoich mediach społecznościowych.

"Wednesday": Serialowy Xavier oskarżany o napaści seksualne

Fani z zapartym tchem czekają na drugi sezon "Wednesday" i spekulują, że Wednesday Addams i Xavier Thorpe zostaną parą, ponieważ dawało się wyczuć pomiędzy nimi chemię. Taki zwrot akcji jednak nie wszystkim widzom przypadł do gustu. Ostatnio pojawiły się również plotki, że aktorów mogło połączyć coś również w prawdziwym życiu. Jenna Ortega i Percy Hynes White pojawili się na Tygodniu Mody w Paryżu, a wcześniej bawili wspólnie na Złotych Globach.

Niestety Percy Hynes White zamiast cieszyć się z rosnącej popularności musi mierzyć się z szokującymi oskarżeniami w wykorzystywaniem seksualnym w tle. Kilka kobiet we wpisach na Twitterze oskarżyło serialowego Xaviera z "Wednesday" o organizowanie imprez z narkotykami i alkoholem w czasach licealnych, podczas których miało dochodzić do molestowania seksualnego i wykorzystywania dziewcząt. Odurzone dziewczyny miały być namawiane do seksu.

Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Zobacz także: "Wednesday": Numer na więziennym ubraniu Gomeza Addamsa ma sekretny przekaz... i to niejeden

Pokrzywdzone koleżanki z liceum w Toronto w Kanadzie utrzymują, że były nie tylko namawiane do seksu, ale również nakłaniane do robienia nagich zdjęć, które następnie były udostępniane innym. Twierdzą również, że miały być obrażane przez White'a. Jedna ze szkolnych koleżanek stwierdziła nawet:

Zobacz także

Pozwolił, by mnie zgwałcono w jego piwnicy, a kiedy do mnie zadzwonił, najbardziej martwił się o policję, a nie o to, czy wszystko ze mną w porządku.

Sieć zalały również zdjęcia konwersacji, jakie miały otrzymywać dziewczyny w mediach społecznościowych z konta założonego na dane aktora. Nie ma jednak potwierdzenia, że zarzuty zostały również zgłoszone na policję. 21-letni Percy Hynes White do tej pory nie odniósł się do skandalicznych zarzutów, które pojawiły się w sieci. Przez skandal, który wybuchł na Twitterze, postanowił zablokować komentarze na swoim profilu.

JON KOPALOFF/Getty AFP/East News

Zobacz także: "Wednesday": Akademia Nevermore istnieje naprawdę! Jak wygląda i gdzie się znajduje?

Reklama

Po sukcesie Percy'ego Hynesa White w serialu "Wednesday", internautki chciały przestrzec fanki przed prawdziwym obliczem aktora. Chociaż oskarżenia, nie zostały jeszcze oficjalnie zweryfikowane, wielu internautów nie czekało z osądem. Zaatakowano nie tylko odtwórcę serialowego Xaviera ale również poproszono o stanowisko w sprawie samą Jennę Ortegę, którą według plotek może coś łączyć z White'm. Internauci domagają się również od Netflixa usunięcia jego postaci z dalszych sezonów serialu "Wednesday".

©Netflix/Courtesy Everett Collection
Reklama
Reklama
Reklama