ONS/paparazzi
Newsy

Maja Sablewska odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu. Walka trwa!

Co napisała?

Konflikt na linii Maja Sablewska-Kuba Wojewódzki? Najwyraźniej tak. Po tym jak dziennikarz pokazał na swoim profilu na Facebooku plakat promujący pierwszą edycję programu "X-Factor" i napisał o Mai Sablewskiej "jakaś pani", stylistka również nie pozostała mu dłużna, zamieszczając na swojej tablicy wpis, będący odpowiedzią na jego złośliwość. Pisaliśmy o tym tutaj: Maja Sablewska odgryzła się Kubie Wojewódzkiemu. Wykorzystała pewną piosenkę


Wygląda jednak na to, że wymiana zdań między Sablewską i Wojewódzkim tak szybko się nie zakończy. Stylistka dodała jeszcze jeden wpis, odnoszący się do tej sytuacji i napisała:

Myślicie, że powinnam zrobić porządek w swoim komputerze?
Poszukać starych zdjęć, cytatów… Odświeżyć pamięć?


 

Czy Maja jest w posiadaniu kompromitujących zdjęć i informacji o Kubie Wojewódzkim? Czy tym samym Maja zapowiada wyciąganie "haków" na Kubę? Myślicie, że ten konflikt tak szybko się nie skończy?


Zobacz na Polki.pl: Maja Sablewska o współpracy z gwiazdami. "Straciłam wiarę w siebie"


Maja Sablewska na zakupach

 
Maja Sablewska odpowiada Kubie Wojewódzkiemu
East News
Newsy
Kuba Wojewódzki śmieje się z rozstania Mai Sablewskiej. Stylistka odpowiedziała!
Kuba Wojewódzki śmieje się z rozstania Mai Sablewskiej. Stylistka odpowiedziała!

Maja Sablewska odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu po tym jak wyśmiał jej rozstanie z narzeczonym . Dziennikarz w niezbyt delikatny sposób, nazywając ją "naczelną stylistką kraju", żartował ze swojej koleżanki na łamach Polityki . - To towarzyski news tygodnia. Maja Sablewska, naczelna stylistka kraju, rozstała się ze swym partnerem, muzykiem Wojtkiem Mazolewskim . Podobno z powodu jego licznych niewierności. W sieci pojawiły się liczne zdjęcia smutnej Mai. Trwają poszukiwania zdjęcia smutnego Wojtka. Po kilku dniach Maja Sablewska postanowiła odpowiedzieć Kubie. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła wpis, w którym... pogratulowała mu poczucia humoru. - "Naczelna stylistka kraju" ubawiła się po pachy. Gdziekolwiek jesteś fundujesz radość... Kubuniu Brawo Ty!!! LoVe M Pod postem pojawiło się również wspólne zdjęcie Mai Sablewskiej i Kuby Wojewódzkiego z programu "X-Factor". Przypominamy, że "wojna" pomiędzy Mają a dziennikarzem trwa już od kilku lat. W tym czasie Kuba Wojewódzki nie szczędził jej słów krytyki, za które Sablewska chciała nawet pozwać go do sądu. Teraz Maja w znacznie łagodniejszym tonie odpowiada gwiazdorowi TVN. Czy Kuba wreszcie jej odpuści? Zobacz również: Sablewska: Kuba jest fałszywy. Sprzedałby przyjaciela za pięć złotych (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); "Naczelna stylistka kraju" ubawiła sie po pachy... Gdziekolwiek jesteś fundujesz radość... Kubuniu ✌Brawo Ty !!!LoVeM Posted by Maja Sablewska on  8 października 2015 Maja Sablewska Kuba Wojewódzki  

Kuba Wojewódzki i Kinga Rusin konflikt
Newsy
Wojewódzki nie daje za wygraną i znowu ośmiesza Rusin
Tym razem uderzył w najczulszy punkt dziennikarki

Ostatnio bardzo głośno jest o konflikcie pomiędzy znanymi gwiazdami TVN’u. Mowa oczywiście o Kindze Rusin oraz Kubie Wojewódzkim , który jako pierwszy wypowiedział słowa krytyki pod adresem popularnej dziennikarki.  Zobacz: Wojewódzki obraża Rusin: Bije rekordy arogancji . Tym oto sposobem na dobre rozpoczęła się wojna na słowa. Kinga Rusin, jako doświadczona dziennikarka, postanowiła nie dać się zdominować Wojewódzkiemu. Na swoim blogu zabrała głos w tej sprawie. Przypomnijmy: " Błazen i arogancki buc" Po stronie dziennikarki opowiedziało się wiele osób. Odwagi gratulowała jej m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, Robert Kozyra czy Maja Sablewska . Mieliśmy nadzieję, że Wojewódzki przestanie obrażać koleżankę z pracy. Niestety. Konflikt nie został zażegnany. W swoim felietonie dla "Polityki" showman ironicznie wypowiedział się o małżeństwie Kingi Rusin z Tomaszem Lisem . Tym razem odniósł się do sukni ślubnej, którą dziennikarka przekazała na aukcję dla WOŚP, po czym namawiała mężna do jej kupna: - Kinga Rusin lubi radośnie wspominać swe małżeństwo z Tomaszem Lisem. A to coś wspomni o słabym seksie, a to o znikomych walorach lub chęci samobójstwa. Ostatnio Kinga oddała na aukcję WOŚP suknię ślubną, proponując, by były małżonek ją nabył, a następnie spalił. Jak widać, w niektórych przypadkach słowa przysięgi „i nie opuszczę cię aż do śmierci” można uznawać za groźbę. Jesteśmy ciekawi jak tym razem celebrytka odgryzie się Wojewódzkiemu. I kto stanie po jej stronie. Póki co Rusin ma przewagę, jeśli chodzi o grono osób jej przychylnych. Ale męska solidarność też nie daje za wygraną. Silna opozycja w składzie Czesław Mozil i Szymon Majewski już się formuje. Zobacz: "Wojewódzki czuje się totalnie bezkarny"

Czesław Mozil z mikrofonem
Newsy
Maja Sablewska i Czesław Mozil na jednej imprezie! Zakopali topór wojenny?
Maja Sablewska i Czesław Mozil na jednej imprezie! Zakopali topór wojenny?

Maja Sablewska i Czesław Mozil na jednej imprezie? To prawda! Stylistka i muzyk jeszcze niedawno prowadzili otwarty konflikt, ale najnowsze zdjęcia wskazują, że to już przeszłość. Zobaczcie sami! Maja Sablewska i Czesław Mozil na jednej imprezie We wtorek odbyła się impreza, na której warszawiacy mogli wymienić nietrafione prezenty świąteczne na piwo. Akcję wspierały takie gwiazdy jak Maja Sablewska, Czesław Mozil czy Jessica Mercedes. Co ciekawe Maja i Czesław chętnie ze sobą rozmawiali, choć jeszcze niedawno mówiło się o ich rzekomym konflikcie. Zresztą sam artysta w swojej książce przyznał, że nie bardzo polubił gwiazdę i zamienił z nią zaledwie trzy zdania. Tymczasem oboje zapomnieli o tym, że ich znajomość nie zaczęła się najlepiej i postanowili zakopać wojenny topór. Taką postawę cenimy! Zobacz: Czesław Mozil ma nową dziewczynę! Z kim spotyka się muzyk?   Maja Sablewska i Czesław Mozil na jednej imprezie   Maja Sablewska zapomniała już o przykrych słowach Czesława Mozila?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner