Mateusz Gessler o sukcesach swojej restauracji

Walentynki według Mateusza Gesslera: „Kwiatek, dobra kolacja, szampan, uśmiech i przede wszystkim...”

Mateusz Gessler o sukcesach swojej restauracji

Walentynki w restauracji Mateusza Gesslera? To trudniejsze niż myślicie. Knajpa Mateusza Gesslera "Warszawa Wschodnia" będzie oblegana w ten wyjątkowy dzień! W rozmowie z natemat.pl restaurator i nowa gwiazda TVN zdradził, że może być to ciężko z miejscami.

Jak obchodzi walentynki Mateusz Gessler?

Mateusz Gessler od kilku lat prowadzi restaurację "Warszawa Wschodnia", która jest popularna i lubiana przez klientów, (mimo wysokich cen). Dlatego też trudno tam się dostać, zwłaszcza w walentynki. Mateusz Gessler zaznaczył jednak, że trzeba próbować. Jednocześnie wytłumaczył, że z okazji walentynek nie będzie żadnego specjalnego menu, bo takie święto trzeba obchodzić codziennie.

Trzeba jeszcze próbować. Ale od razu zdradzę, że nie ma specjalnego menu. Dlaczego? Bo Walentynki powinny być codziennie, panowie powinni zawsze tak jak w ten dzień dbać o swoje kobiety  - mówi Mateusz.

A jaki jest jego sposób na walentynki? Gwiazdor zdradził, że najważniejszy jest gest, nawet drobny - szampan albo deser.

Uważam, że nie trzeba bardzo drogich prezentów na walentynki. Sam fakt, że się pamięta o drugiej osobie jest bardzo ważny i decydujący. Kwiatek, dobra kolacja, szampan, dobry deser, truskawki, uśmiech i przede wszystkim luz, swoboda. Trzeba podchodzić do życia lekko włączyć do tego różne składniki: wspólny czas to jest przepis na sukces w związku - mówi Mateusz.

Wybierzecie się do restauracji Mateusza Gesslera?

 

Zobacz także: Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior. Jak sobie radzi z dziećmi na planie show? ZDJĘCIA

 

Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior.

Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior

Mateusz Gessler jest nową gwiazdą TVN.

Mateusz Gessler na planie MasterChef Junior

Mateusz Gessler na konferencji TVN.

Mateusz Gessler na prezentacji wiosennej ramówki TVN
ONS

 

Więcej na temat Mateusz Gessler
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04