Włodek i Marysia "Na Wspólnej"
East News

Nie będzie nowych odcinków "Na Wspólnej" w wakacje! Kiedy aktorzy wrócą na plan serialu? Wiemy! 

Włodek i Marysia "Na Wspólnej"
East News

Kiedy TVN wyemituje premierowe odcinku "Na Wspólnej"? Władze stacji podjęły już decyzję w sprawie uwielbianego przez widzów serialu! Do tej pory w wakacje fani mogli oglądać nowe odcinki hitu, ale czy w tym roku również tak będzie? W związku z pandemią koronawirusa prace na planach wielu seriali i programów zostały zawieszone już kilka tygodni temu. Ostatnio jedna z gwiazd "Na Wspólnej" w rozmowie z "Faktem" przyznała, że firma produkująca serial rozwiązała umowy z aktorami. Czy teraz, kiedy rząd łagodzi wprowadzone wcześniej ograniczenia, aktorzy będą mogli wrócić do pracy i powstaną nowe odcinki serialu?

Gwiazdy wkrótce wrócą na plan "Na Wspólnej"?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl "Na Wspólnej" będzie emitowane do 28 maja i niestety w nadchodzące wakacje fani nie zobaczą nowych premierowych odcinków serialu! Okazuje się, że nowy sezon produkcji będziemy mogli zobaczyć dopiero we wrześniu. Portal dowiedział się, że aktorzy najprawdopodobniej w czerwcu wrócą na plan serialu!

Prace nad scenariuszami nowych odcinków trwają nieprzerwanie. Niebawem wracamy na plan zdjęciowy - w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznał Tomasz Karpiński, producent serialu.

Czy w nowym sezonie "Na Wspólnej" zobaczymy wszystkie gwiazdy serialu? Przypominamy, że kiedy Sylwia Gliwa w rozmowie z "Faktem" poinformowała o wypowiedzeniu pracy, przedstawiciel stacji zapewniał, że w produkcji mają być kontynuowane wszystkie wątki.

(...) Serial „Na Wspólnej” od lat cieszy się ogromną sympatią widzów, dlatego chcemy wrócić do realizacji nowych odcinków najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Po powrocie na plan zamierzamy kontynuować wszystkie wątki - w rozmowie z "Faktem" mówił Marcin Godlewski.

Czekacie na nowe odcinki "Na Wspólnej"?

Zobacz także: Bon turystyczny na wakacje w Polsce! Kto ma szansę otrzymać 1000 plus?

W nadchodzące wakacje nie będzie premierowych odcinków "Na Wspólnej".

East News

Serial ma wrócić na antenę TVN we wrześniu.

 

Więcej na temat Na Wspólnej
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01