Kamil Durczok ostatni raz przed śmiercią
YouTube/Róża&Burza
Newsy

W sieci pojawiło się ostatnie nagranie z Kamilem Durczokiem. Zagrał w teledysku! 

Kamil Durczok tuż przed śmiercią zagrał w teledysku, który właśnie pojawił się w sieci. To ostatnia produkcja, w którą zaangażował się zmarły dziennikarz.

Kamil Durczok zmarł nagle 16 listopada 2021 roku. Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce miał zaledwie 53 lata i wiele planów na przyszłość. Mężczyzna umarł w szpitalu, do którego trafił dzień wcześniej.

Okazuje się, że niedługo przed tragiczną śmiercią, dziennikarz zagrał w teledysku. Są to ostatnie kadry, na których został uwieczniony. Widać, że był wycieńczony chorobą. 

Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie mówił o chorobach, upadku i hejcie. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

Kamil Durczok przed śmiercią zagrał w teledysku 

Kamil Durczok zmarł niespodziewanie 16 listopada, wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła wszystkimi. Znany dziennikarz trafił do jednego z katowickich szpitali, gdzie lekarze długo walczyli o jego życie. Niestety, pomimo długiej reanimacji, zmarł nad ranem.

Mężczyzna zdawał sobie sprawę, że jego zdrowie nie jest w najlepszej kondycji, o czym wspomniał w jednym z wywiadów. Jak się później okazało ostatnim. 

Okazuje się, że dziennikarz wierzył, że może udać mu się powrócić do pełni sił i zdrowia. Niedługo przed swoją śmiercią wziął udział w projekcie Róży&Burzy, w którym widać, że Kamil Durczok już nie czuł się najlepiej. Był już wtedy szczupły i blady, a jego oczy mocno przygasły. 

Co dalej z psem Kamila Durczoka?
Instagram @kamildurczok_official

25 grudnia swoją premierę miał utwór pt. "nIE zMIENIAMY nIC", którego autorami są Róża&Burza. Na ich kanale na YouTube już wcześniej pojawiały się krótkie urywki oraz zapowiedź nowego utworu. Poza Kamilem Durczokiem w teledysku pojawiły się inne gwiazdy. 

Teledysk otwiera urywek "Faktów" TVN, który w polskim internecie stał się kultowy - na początku teledysku widzimy Kamila Durczoka, który krzyczy o nieładzie na stole i każe komuś go wyczyścić. W późniejszych scenach wystąpili również Przemysław Saleta czy Iwona Felicjańska. 

Kamil Durczok zagrał w teledysku
YouTube/Róża&Burza

East News/PIOTR GRZYBOWSKI/East News
Newsy
Wstrząsające informacje dotyczące choroby Kamila Durczoka: "Poddał się. Nie kontynuował leczenia"
Dziennikarz zmarł w wieku 53 lat. Teraz media przekazują ustalenia dotyczące ostatnich chwil Kamila Durczoka. Głos zabrał również bliski przyjaciel gwiazdora.

W miniony wtorek, 16 listopada, media obiegła tragiczna informacja o śmierci Kamila Durczoka. Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy zmarł w szpitalu w Katowicach, do którego trafił dzień wcześniej, a jego stan był określany jako bardzo ciężki. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wydało oświadczenie, w którym poinformowano, że Kamil Durczok zmarł w "wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia". Teraz media poinformowały, co działo się  z dziennikarzem przed śmiercią. Media o chorobie i ostatnich chwilach Kamila Durczoka Kamil Durczok od wielu lat zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Blisko 20 lat temu u dziennikarza stwierdzono białaczkę. Kamil Durczok wygrał wówczas walkę z ciężką chorobą. Po latach Kamil Durczok przyznał, że zmaga się również z chorobą alkoholową. W maju br. za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że trafił do szpitala i miał przetaczaną krew. W nocy pilnie przetaczano mi krew. Poruszające doznanie... Nie medycznie, bo to prosty zabieg, ale psychicznie. Wszystkie wyświechtane hasła typu „krew darem życia" nagle nabierają zupełnie nowego znaczenia. Wszystkim krwiodawcom nisko się kłaniam. Tym z BRh+ szczególnie - pisał na Twitterze. Zobacz także:   Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie: "Pokonałem nowotwór, ale nie nauczyło mnie to szacunku do życia" W ostatnim wywiadzie przed śmiercią Kamil Durczok w poruszających słowach mówił o swoich doświadczeniach i chorobie. (...) Z tych najbardziej traumatycznych starałem się wyciągać wnioski. Żeby była jasność, one nie zawsze były słuszne. Pokonałem nowotwór, mimo że lekarze dawali mi na to 15% szans, ale nie nauczyło mnie to szacunku do życia. Wręcz...

Co dalej z psem Kamila Durczoka?
Instagram @kamildurczok_official
Newsy
Kamil Durczok nie żyje. Wiadomo, co stanie się z jego ukochanym psem
Kamil Durczok miał ukochanego owczarka niemieckiego. Dymitr był dla niego najważniejszy. Co stanie się z psem po śmierci dziennikarza?

Kamil Durczok miał czworonożnego przyjaciela, którego kochał ponad życie. Owczarek niemiecki Dymitr zajmował w sercu dziennikarza szczególne miejsce. To m. in. dla niego prowadził konto na Instagramie i to właśnie Dymitr widnieje na ostatnim zdjęciu opublikowanym przez Kamila Durczoka w sieci.  No i kochał, rozumiał psy. Za to zawsze szacunek. Psy są lepsze od ludzi i on to wiedział - napisała Karolina Korwin-Piotrowska we wzruszającym pożegnaniu  O miłości Kamila Durczoka do czworonożnego przyjaciela wiedzieli również jego fani. Po tym, jak w mediach pojawiła się tragiczna wieść o śmierci dziennikarza, internauci zmartwili się, co dalej będzie z owczarkiem. Teraz już wszystko wiadomo.  Zobacz także:  Kamil Durczok nie żyje. To jego ostatnie zdjęcia, które publikował na Instagramie Co stanie się z ukochanym psem Kamila Durczoka? Kamil Durczok nie żyje. Znany dziennikarz zmarł w jednym z katowickich szpitali. O przyczynach śmierci poinformowano kilka godzin po przekazaniu tragicznej wiadomości:  Zmarł 16 listopada o godzinie 4:23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - czytamy w oświadczeniu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Śmierć Kamila Durczoka uczciła jego była żona Marianna Dufek oraz syn Kamil, a także była partnerka Julia Oleś . Przekazano także oficjalne informacje, na temat pogrzebu dziennikarza , który odbędzie się 19 listopada w Kostuchnie w Katowicach. Internauci są poruszeni śmiercią dziennikarza ale jednocześnie martwią się, co stanie się z czworonożnym przyjacielem Kamila Durczoka. Owczarek niemiecki Dymitr był jego ukochanym psem, zajmował ważne miejsce w jego życiu i to właśnie on pomagał mu w najtrudniejszych momentach.  Nie trafił na kozetkę...

Pogrzeb Kamila Durczoka
Piotr BLAWICKI/East News
Newsy
Pogrzeb Kamila Durczoka. Podano miejsce i datę 
Kiedy odbędzie się pogrzeb Kamila Durczoka? Przyjaciel podał informację o uroczystości i ostatniej drodze dziennikarza, który zmarł w wieku 53 lat

Przyjaciel Kamila Durczoka, Witold Pustułka, podał informację o pogrzebie zmarłego dziś dziennikarza. Uroczystość odbędzie się już w piątek, 19 listopada 2021 roku, w Katowicach, skąd pochodził. Jak podaje "Super Express" Kamil Durczok spocznie obok swojego ojca, Krystiana Durczoka.  Zobacz także:   Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia byłej żony dziennikarza Kamil Durczok nie żyje. Na co zmarł dziennikarz?  Kamil Durczok odszedł rano, 16 listopada 2021 roku, w szpitalu w Katowicach, do którego trafił w poniedziałek. Zmarł w wyniku przewlekłej choroby:   Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Zmarł 16 listopada o godzinie 4:23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - czytamy w oświadczeniu placówki. Dziennikarz miał 53 lata.  Pogrzeb Kamila Durczoka  Pierwsze informacje o pogrzebie Kamila Durczoka przekazał na Facebooku jego przyjaciel, Witold Pustułka. Ceremonia odbędzie się 19 listopada o godzinie 9 w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Kostuchnie w Katowicach. Tak wiadomość pojawiła się również w aplikacji internetowej założonej przez Kamila Durczoka "Durczokracja". Jak podaje "Super Express" dziennikarz spocznie obok swojego ukochanego ojca, Krystiana Durczoka, który odszedł w 2016 roku. Zobacz także:  Kamil Durczok nie żyje. To jego ostatnie zdjęcia, które publikował na Instagramie Rodzina i bliscy żegnają Kamila Durczoka Kamil Durczok w latach 1995-2017 był mężem Marianny Dufek, wieloletniej dziennikarki TVP. Doczekali się syna, Kamila Juniora...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik