"Doda. Dream Show" wywołuje wiele emocji wśród widzów. Piosenkarka w swoim autorskim programie dla Polsatu nie tylko pokazuje swoją pracę, ale także dzieli się prywatnym życiem. Gwiazda otworzyła się przed kamerami na temat związków oraz poważnych problemów ze zdrowiem psychicznym. W drugim odcinku fani mogli zobaczyć mamę wokalistki. Artystka zdradziła kulisy nagrania i ujawniła, że w pewnym momencie jej rodzicielka musiała uciąć sobie drzemkę. Przyznała też, że większość osób — nawet wśród bliskich — nie ma pojęcia, ile wysiłku wymaga przygotowanie się do trasy koncertowej.

Reklama

Doda zdradza kulisy "Doda. Dream Show". Jej mama miała dość

Widzowie nie przestają być zaskakiwani materiałami, które znalazły się w "Doda. Dream Show". Wokalistka po raz pierwszy tak szczerze opowiada o swoim życiu prywatnym. W jednym z odcinków Doda gorzko wypowiedziała się na temat swojego brata. Gwiazda przyznała, że nie utrzymuje z nim kontaktu. W programie pojawiła się również mama piosenkarki. Jak czuła się podczas nagrywania produkcji? Artystka w rozmowie z naszym reporterem ujawniła, że jej rodzicielka była w dużym szoku. W pewnym momencie kobieta zasnęła ze zmęczenia.

Ona była w totalnym szoku. Zaproponowałam jej, żeby przyszła do mnie na sztab i w czasie rzeczywistym tam była, a nie tylko tyle, co widzimy w odcinku. No i zasnęła. Po prostu to ją wykończyło. Ten sztab trwał z trzy godziny. Ułożyła się na różowym szezlongu, wzięła sobie złote poduszki pod nogi i stwierdziła, że sobie przytnie komara, no i tyle — wyjaśniła Doda.

W dalszej części rozmowy wokalistka przyznała, że niewiele osób wie, jak duży wysiłek musi włożyć zarówno podczas organizacji koncertów, jak i występowania na scenie. Zaznaczyła, że show, który szykuje w Warszawie, będzie szczególny. Określiła go "mini Las Vegas".

Jest to pierwszy taki koncert, który ma przypominać takie mini Las Vegas w Warszawie, pierwszy taki koncert, gdzie nawymyślała artystka szalona takich różnych rzeczy na scenie... — dodała.

Zobacz także: "Doda. Dream show": Wróżka zaskoczyła Dodę! "Coś tu się nowego szykuje. Uczucie nowe"

Reklama

Co na jej pomysły współpracownicy? Obejrzyjcie nasz materiał wideo do końca.

Zobacz także
Instagram / dodaquenn
Reklama
Reklama
Reklama