Violet Oliferuk
East News

Violet Oliferuk zachwyciła w "The Voice of Poland"! Sprawdźcie, co wiemy o przyjaciółce Michała Szpaka

Violet Oliferuk
East News

Za nami ostatni odcinek przesłuchań w ciemno w "The Voice of Poland", w którym na widzów i samego Michała Szpaka czekała ogromna niespodzianka. Na scenie pojawiła się bowiem Violet Oliferuk, przyjaciółka artysty! Michał Szpak zareagował ogromnym zaskoczeniem i szokiem, nie mógł uwierzyć, że ją widzi!

Co ty tutaj robisz?! - powie wyraźnie zaskoczony i wzruszony Michał Szpak. Po chwili podejdzie do Violet i mocno ją przytuli.

Sytuacją byli oczywiście zaskoczeni także pozostali jurorzy, którzy nie wiedzieli, że Michał i Violet się znają. 

Violeta to jest moja psiapsi-psiapsi siostra - powiedział Michał Szpak.

Jak potoczyły się dalsze losy Violet w programie? Przeczytajcie poniżej!

Violet Oliferuk wybrała drużynę w "The Voice of Poland"

Violet Oliferuk na scenie wykonała utwór "Walk Me Home" z repertuaru Pink. W czasie jej występu najpierw odwrócili się Tomson i Baron, a dopiero na sam koniec Michał Szpak! Jurorzy zwrócili uwagę na fakt, że Violet Oliferuk była bardzo zestresowana i to popsuło jej występ. Mimo tego, pochwalili ją i skomplementowali jej znajomość języka angielskiego. W tym oczywiście nie ma nic dziwnego, Violet Oliferuk od lat mieszka bowiem w Los Angeles, gdzie próbowała swoich sił w "Top Model Worldwide", a obecnie współpracuje z trenerem wokalnym, który uczył samą Jennifer Lopez! To niestety nie pomogło Violet pokonać stresu. Dziewczyna była zdenerwowana tak bardzo, że było jej gorąco, a na pomoc ruszył jej Tomson i zaczął ją wachlować! 

 

 

 

Michał Szpak również przyznał, że choć Violet była zestresowana, to jednak zna ją i potwierdza, że ma ogromny talent.

Wiem jak śpiewasz i możesz wywrócić wszystko do góry nogami! - powiedział.

Przy okazji Michał Szpak zdradził, że zna Violet już 8 lat i mieli nawet tego samego nauczyciela oraz występowali na jednej scenie! Oczywiście z uwagi na starą znajomość Violet dołączyła do drużyny Michała!

YASSSSS I AM IN THE SHOW @voiceofpoland !!!!!! Kochani NIGDY nie poddawajcie sie i walczcie o swoje marzenia ok? Bo w zyciu mozecie osiagnac wszystko co tylko chcecie!!! SO NOW GO FIGHT FOR YOUR DREAMS! @voiceofpoland jedno z moich wiekszych marzen! Udalo sie!!! Byla to mega ciezka decyzja ale psiapsia siostra trafia do TEAM SZPAK 👯‍♀️Dziekuje @michal_szpakofficial @alekbaron i @tomsoniziofficial za obrocone fotele! - napisała Violet na Instagramie

Myślicie, że Violet wygra "The Voice of Poland'?

 

Violet Oliferuk ma teraz szansę na wokalną karierę

Violet Oliferuk w The Voice of Poland przyjaciółka Michała Szpaka
Waldemar Kompała / TVP

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37