Viola Kołakowska w niebieskiej bluzce, Beata Tadla z pomarańczowym szalikiem
East News

Viola Kołakowska skrytykowała Beatę Tadlę za pokazanie testu na koronawirusa. Dziennikarka odpowiedziała! 

Viola Kołakowska w niebieskiej bluzce, Beata Tadla z pomarańczowym szalikiem
East News

Beata Tadla odpowiedziała na ostry komentarz Violi Kołakowskiej! Jak dziennikarka zareagowała na wpis koleżanki z show-biznesu, która bardzo krytycznie odniosła się do jej wyznania, że zrobiła sobie test na koronawirusa? Beata Tadla wbiła szpilę Violi Kołakowskiej. Zobaczcie, co napisała w sieci!

Beata Tadla odpowiedziała Violi Kołakowskiej

Zaledwie kilka dni temu syn Beaty Tadli za pośrednictwem Instagrama zdradził, że zaraził się koronawirusem. Jan Kietliński przyznał wówczas, że do zakażenia doszło na jednej z  imprez w Warszawie. Syn dziennikarki podczas relacji opowiedział, jakie miał objawy.

Obudziłem się chory. Miałem kaszel, gorączkę i suche gardło. Były to objawy zwykłego przeziębienia, jednak co było niepokojące to fakt, że absolutnie nic nie zanosiło się na chorobę- zdradził Jan Kietliński. 

W związku z wykryciem koronawirusa u Jana Kietlińskiego, obowiązkową kwarantannę przechodzi teraz Beata Tadla. Dziennikarka zrobiła sobie również test na koronawirusa, który na szczęście okazał się negatywny. Beata Tadla poinformowała o tym swoich fanów na Instagramie, ale chyba nie spodziewała się tego, że zostanie zaatakowana przez swoją koleżankę z show-biznesu, Violę Kołakowską. 

Wstyd to publikować 🤦🏻‍♀️ i brać udział w tej szopce- napisała Viola Kołakowska.

Beata Tadla odpowiedziała na zaczepki Violi Kołakowskiej!

Violu, nie życzę Tobie ani Twoim bliskim tego, co znosimy. Nie będę z Tobą dyskutować, bo chyba znalazłaś sobie sposób na zaistnienie. Proszę - nie moim kosztem i nie mojego syna. Nie odzywałaś się latami, a ten komentarz jest nie na miejscu i nie w tym miejscu. Życzę zdrowia i wszelkiego dobra- odpisała na Instagramie wbijąc szpilę Violi Kołakowskiej. 

Pod wpisem Beaty Tadli o teście na koronawirusa rozpętała się prawdziwa burza. Część internautów, podobnie jak Viola Kołakowska uważa, że pandemia w ogóle nie istnieje, a dziennikarka nie powinna publikować tego typu treści. Pozostali internauci stanęli w obronie Beaty Tadli i krytycznie oceniają wpisy osób, które nie wierzą w koronawirusa. 

My przypominamy, że tylko w Polsce od początku pandemii koronawirusa wykryto u 79 988 osób, a przypadków śmiertelnych jest już 2298 (dane z dnia 21 września 2020). 

Zobacz także: Pandemia koronawirusa to tylko przykrywka? Przerażające słowa Krzysztofa Jackowskiego! "Gra koronawirusem pokaże nam drugie dno"

Viola Kołakowska skrytykowała Beatę Tadlę za jej wpis o koronawirusie.

 

Dziennikarka odpowiedziała i wbiła szpilę koleżance z show-biznesu.

Beata Tadla padła ofiarą hakera

 

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48