Krzysztof Jackowski
East News
Newsy

Pandemia koronawirusa to tylko przykrywka? Przerażające słowa Krzysztofa Jackowskiego! "Gra koronawirusem pokaże nam drugie dno"

Pandemia koronawirusa to tylko przykrywka? Przerażające słowa Krzysztofa Jackowskiego! "Gra koronawirusem pokaże nam drugie dno"

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci nowe nagranie, w którym opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących naszej przyszłości i pandemii koronawirusa. Co wydarzy się w drugim etapie pandemii i czy czeka nas wielka wojna?  Krzysztof Jackowski nie ukrywa, że Polska może znaleźć się w bardzo niebezpiecznej sytuacji! Słowa jasnowidza przerażają! 

Roksana Węgiel o zmianach po 18-stce i rodzicach: „Spodziewali się"

Pandemia koronawirusa to tylko przykrywka?

Krzysztof Jackowski już od dawna ostrzega, że jesienią może wydarzyć się coś, co nazywa wielką wojną. Na najnowszym nagraniu znów mówi o przerażającej wizji wojny, ale wspomniał również o pandemii koronawirusa, przez którą wprowadzono wiele obostrzeń. Według jasnowidza pandemia koronawirusa może być jedynie przykrywką, żeby nauczyć społeczeńswa dyscypliny i przygotować ludzi na coś strasznego.

Wielu ludzi, którzy się wypowiadają publicznie mówi, że celem tej pandemii jest zaszczepianie nas na siłę. Ja uważam, że nie. Uważam, że to jest tylko przykrywka, ale też pewna nauka zdyscyplinowania społeczeństw na wypadek tego co się może wydarzyć, a w moim odczuciu to się wydarzy. W mojej ocenie to długo nie może trwać, sytuacja staje się coraz bardziej przytłaczająca politycznie na świecie. Bardzo krótki jest to okres czasu, kiedy ta gra koronawirusem pokaże nam drugie dno. Chcę państwa wyczulić na to, że ten okres może się ujawnić już w październiku i listopadzie- powiedział Krzysztof Jackowski.

A jak według jasnowidza będzie wyglądać kolejny etap pandemii, który ma rozpocząć się jesienią?

W moim odczuciu teraz polityka związana z tym wirusem nie będzie taka paniczna, jak była w marcu, kwietniu głównie, gdzie było to hasło "nie wychodź z domu", gdzie mówiono nam o tak wielkich pomorach bardziej we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, we Francji, to nie będzie tak. Teraz będzie to wyglądało, że oczywiście będą zwiększone zachorowalności , ale to będzie pod kontrolą- mówił w filmie opublikowanym na YouTube.com.  (...) Nie będzie jakiegoś pomoru, plagi w tym drugim etapie. Ten drugi etap ma za zadadnie, żebyśmy utrzymywali ten fason w który uwierzyliśmy i który stosujemy bez zadawania pytań- dodał. 

Krzysztof Jackowski przypomniał, że już od wielu lat ostrzega, że czeka nas duża wojna.

Sam ciekawy jestem, czy te moje przeczucia jeszcze z tamtego roku, ale i z poprzefnich lat będą miały dalszy ciąg w tej kwestii, w imię hasła które będę często powtarzał bo to są moje słowa sprzed trzech, czterech, pięciu lat- moje zdanie "przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać". 

A jaką rolę- według wizji Krzysztofa Jackowskiego- kiedy dojdzie do działań zbrojnych może odegrać Polska?

Ja się obawiam to państwu powiedzieć, ale ja obawiam się, że działania zbrojne na świecie zaczną się jeszcze w tym roku- przyznał jasnowidz. (...) jedna rzecz mi się kojarzy jeżeli chodzi o Polskę, jeżeli miałyby nastąpić działania zbrojne na świecie- otóż Polska może zachować się inaczej, jak państwa Unii Europejskiej. Uważam, że jeżeli stanie się na świecie wojna to coraz bardziej przekonany jestem, że Polska będzie w tych działaniach uczestniczyła i niekoniecznie musi to mieć związek ze wschodnią naszą granicą. (...) Cały czas mam takie odczucie, że Polska wyraziła zgodę na to, żeby Stany Zjednoczone mogły, jeżeli stanie się wojna na świecie, bezproblemowo korzystać z naszej ziemi. Jestem przekonany, że taka zgoda jest, co by sprawiało, że Polska byłaby w wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji jeżeli takie działania powstaną- powiedział Krzysztof Jackowski.

Musimy przyznać, że słowa jasnowidza przerażają! Wierzycie, że wizje Krzysztofa Jackowskiego mogą się spełnić?

Zobacz także: Wstrząsająca wizja Krzysztofa Jackowskiego na jesień! "Będą żądania, żebyśmy masowo oddawali krew"

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją wizją dotyczącą naszej przyszłości.

Krzysztof Jackowski
East News

Czy czeka nas wielka wojna?

Krzysztof Jackowski wizja
YouTube

Zobacz także
Nagroda "#Zawszerazem"

Nagroda specjalna portalu Party.pl i magazynu "Party" - #ZawszeRazem! Kto wspierał nas najbardziej w trakcie pandemii?

Krzysztof Jackowski w najnowszej wizji mówi o zamachu! „Świat do czegoś się szykuje”

 

Dawid Żukowski nie żyje
East News
Newsy
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

W sobotę, 20 lipca zakończyły się poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego . Jego ciało znaleziono po 10 dniach poszukiwań. Znajdowało się ono przy zbiorniku retencyjnym, kilkadziesiąt metrów od ekranów akustycznych stojących wzdłuż autostrady A2. Chłopiec zginął od licznych ran kłutych klatki piersiowej, co w poniedziałek podczas konferencji prasowej potwierdziła prokuratura. Przypominamy, że Dawidek został odebrany przez ojca od dziadków w Grodzisku Mazowieckim. Paweł Ż. nie przywiózł dziecka żonie . 10 lipca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Chwilę wcześniej jego syn zmarł, a nieświadoma tragedii matka zgłosiła zaginięcie chłopca na policję.  Niestety, tragiczny finał poszukiwań 5-latka już kilka dni wcześniej zapowiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski w udostępnianych filmikach na YouTubie. Jego wersja wydarzeń wydawała się bardzo prawdopodobna, jednak mało kto chciał wierzyć w dramatyczną historię.  - W moim odczuciu ten mężczyzna musiał w pewnym momencie zjechać z autostrady i dojechał do cmentarza (...) - mówił w nagraniu.  Czy zbrodnia miała miejsce niedaleko cmentarza? Zobaczcie nasze wideo. Czy wszystkie wizje Jackowskiego sprawdziły się? Miejsce tragedii: Zobacz także:  Policja mogła już wcześniej znaleźć ciało Dawida? Funkcjonariusze kilka razy byli w tym miejscu!   

Krzysztof Jackowski w czarnej marynarce
East News
Newsy
Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego o naszej przyszłości: "Boże, ja się boję mówić, ale..."
Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego o naszej przyszłości: "Boże, ja się boję mówić, ale..."

Krzysztof Jackowski opublikował w sieci film, w którym opowiedział o swojej najnowszej wizji. Jeden z najsłynniejszych jasnowidzów w Polsce w najnowszym nagraniu, które pojawiło się na jego kanale na YouTube.com, ostrzega, że już wkrótce może wydarzyć się coś strasznego... Krzysztof Jackowski znów przyznaje, że według niego, niedługo rozpocznie sę wojna! Sprawdźcie, co powiedział!  Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego Krzysztof Jackowski już od kilku miesięcy ostrzega, że jesienią zacznie się coś, co nas przerazi. Jasnowidz w swoich dotychczasowych wizjach przyznawał, że według niego, wkrótce rozpocznie się wojna! W najnowszej wizji Krzysztof Jackowski znów podkreślił, że najgorsze zacznie się jesienią. Jasnowidz nawiązał również do pandemii koronawirusa i głośno przyznał, że jest pod wielkim wrażeniem wszystkich osób, które pracują w sklepach i które nie zamykają się przed klientami w dobie koronawirusa- Krzysztof Jackowski zwrócił uwagę, że takie osoby są w zupełnie innej sytuacji niż lekarze, którzy od kilku miesięcy udzielają teleporad.  Mnie osobiście bardzo niepokoi, mówię to z największą powagą, bardzo mnie niepokoi okres tej jesieni z kilku przyczyn. Pierwsza rzecz: nie sądzę, absolutnie nie sądzę, aby na pandemii można było ujechać dłużej, jak do początku wiosny przyszłego roku. Raczej dłużej się nie da bo ludzie się tym zmęczą, ludzie zrozumieją, że coś jest nie tak i przestanie to mieć swoją siłę. Oczywiście będzie jeszcze jeden problem, ponieważ będziemy do tego już mocno przyzwyczajeni- już jesteśmy przyzwyczajeni do tych różnych, dziwnych obostrzeń- mówił Krzysztof Jackowski.  A co powiedział o swojej najnowszej wizji? Krzysztof Jackowski po raz kolejny podkreśla, że czeka nas wojna. ...

East News
Newsy
Wstrząsająca wizja Krzysztofa Jackowskiego na jesień! "Będą żądania, żebyśmy masowo oddawali krew"
Wstrząsająca wizja Krzysztofa Jackowskiego na jesień! "Będą żądania, żebyśmy masowo oddawali krew"

Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej najnowszej wizji dotyczącej naszej przyszłości. Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce opublikował na swoim kanale na YouTube.com kolejne nagranie w którym mówi, że czekają nas naprawdę trudne chwile. Wygląda na to, że pandemia koronawirusa to dopiero początek czegoś znacznie bardziej tragicznego! Według Krzysztofa Jackowskiego najgorsze wydarzy się w listopadzie.  Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego Krzysztof Jackowski już od jakiegoś czasu ostrzega, że jesienią- według jego wizji- może dojść do wielkiej wojny. Teraz jasnowidz w najnowszym nagraniu opowiedział o kolejnych szczegółach swojej przerażającej wizji dotyczącej naszej przyszłości.  Może się wydarzyć coś takiego, że będzie bardzo poważna wojna- poza Polską ona się zacznie, w listopadzie. Ja nie stawiam tutaj dat, mówiłem wam o tym czasie, to zwróćcie uwagę tak samo nielogicznie wyglądało to jak ja mówiłem "słuchajcie rok 2019 był ostatnim rokiem w miarę normalnym, spokojnym 2020 obedrze nas ze złudzeń, to będzie pierwszy rok czegoś co w przyszłości nazwiemy wojną na świecie- mówił Krzysztof Jackowski. (...) Listopad, ja mam poczucie, że to jest miesiąc od którego bardzo dużo będzie zależało. Większość z was widzi, co się dzieje na świecie. Punktem istotnym w tym roku będzie listopad. Jeżeli będziecie widzieli, że w październiku będzie wam się nakazywało w powodu koronawirusa różne rzeczy, też z ograniczeniem pewnych praw konstytucyjnych, będzie się apelowało do naszego zdrowego rozsądku, żebyśmy się na to godzili- wówczas, jeżeli to się zacznie w październiku to nie miejcie wątpliwości, że w listopadzie czeka was coś o wiele gorszego związanego z tym co ma się wydarzyć na świecie. Dla mnie nie ulega wątpliwości, to co was straszyłem od kilku lat i...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik