Kołakowska o stylu Korwin Piotrowskiej
ONS

Rubryki w magazynach, w których gwiazdy oceniają stylizacje swoich koleżanek z branży cieszą się dużą popularnością wśród czytelników. Sporym zainteresowaniem widzów cieszy się również program Joanny Horodyńskiej w Polsat Cafe "Gwiazdy na dywaniu", gdzie modowa ekspertka ocenia kreacje gwiazd.

W tym sezonie "Gwiazdy na dywaniku" przeszły odświeżenie formuły i co tydzień program wraz z Joanną współprowadzi ktoś inny. W najbliższym odcinku zobaczymy Violę Kołakowską, która swoim okiem oceni m.in. styl Karoliny Korwin Piotrowskiej.

- Styl taki jak wszyscy się ubierają, skóra, dżinsy, marynarka, łatwizna, bezpiecznie... Był taki moment, że wszystko było z innej bajki, nie pasowało nic do niczego, buty skracające nogę, spódnica koszmarna nie pasująca ani do marynarki, ani do swetra ani do bluzki. Działo się dużo, było grubo, gęsto.. Nie trzeba się znać na wszystkim, jak się człowiek skupia na zjawiskach wszelakich to już na modzie nie trzeba się znać natomiast można pójść po rozum do głowy i znaleźć telefon do kogoś kto nam w tym pomoże - skomentowała partnerka Tomasza Karolaka.


Swoje trzy grosze do wypowiedzi dorzuci oczywiście Horodyńska:

- Stylista nie pomógł za bardzo, przypomnę, że w programie Top Model miała stylistę i pamiętam jak wyglądała..  nazwałam ją wtedy "mutant okutany w skórę"...To nigdy nie wychodziło Wiola!


Najwyraźniej Viola nie może pogodzić się z docinkami na swój temat jakie pojawiły się w "Maglu towarzyskim", w którym Karolina Korwin Piotrowska i Tomasz Kin nazwali ją "surogatką". Impulsywnie zareagował Tomasz Karolak, a sama Viola zapowiedziała skierowanie sprawy na drogę sądową. Teraz dodatkowo odgryza się w modowym programie.

Co jeszcze Kołakowska powie o Korwin? O tym przekonamy się już w piątek o godz.21.30 oglądając Polsat Cafe. Zobacz: Karolak grozi znanemu dziennikarzkowi: Należy ci się wp****lViola Kołakowska z dziećmi idą na zakupy: