Viki Gabor zagra w serialu "Radio, kamera, akcja!"

Viki Gabor zagra w serialu u boku wielkich sław! Mamy zdjęcie z planu

Viki Gabor zagra w serialu "Radio, kamera, akcja!"

Viki Gabor po paśmie muzycznych sukcesów nie zwalnia tempa. Młodą gwiazdę tym razem czeka debiut aktorski. Podczas występów w The Voice Kids oraz na Eurowizji Junior udowodniła, że potrafi pracować z kamerą. Teraz zagra w nowym miniserialu komediowym emitowanym w TVP1 i to w najlepszym czasie antenowym!

Debiut aktorski wokalistki będziemy mogli obejrzeć już 13 stycznia. Nastolatka zagra w produkcji u boku wielkich sław! W jaką rolę się wcieli i jak sobie poradzi na planie?

Zobacz także: Viki Gabor nie zarobi nic na sprzedaży singla! Cały dochód przeznaczyła na szczytny cel

Viki Gabor zagra w serialu "Radio, kamera, akcja!"

Viki Gabor zagra w nowej produkcji TVP pt. "Radio, kamera, akcja". Wcieli się w rolę gościa muzycznego zaproszonego do audycji radiowej.

Serial będzie opowiadał o pracy dziennikarzy dużej rozgłośni. Fabuła oprze się na codziennych perypetiach dziennikarzy oraz zaproszonych do studia gości. Poznamy kulisy powstawania audycji oraz organizacji wydarzeń z udziałem gwiazd. W ten świat wprowadzą nas dwaj główni bohaterowie: reporter i operator ze Szkoły Mistrzostwa Filmowego, których zadaniem będzie nakręcenie serialu o działaniu radiostacji. Nie zabraknie zabawnych i kłopotliwych sytuacji.

"Radio, kamera, akcja!" będzie miało premierę już 13 stycznia 2020 r. Miniserial komediowy powstał z okazji 30. rocznicy RMF FM. Produkcja będzie składała się z 7 kilkuminutowych odcinków, które będzie można zobaczyć w TVP1 o godz. 20:05.

Kto zagra w serialu "Radio, kamera, akcja!"

Jak podają Wirtualne Media, w produkcji pojawią się gwiazdy muzyki oraz kina a także dziennikarze radia RMF FM.  Viki Gabor zagra u boku takich gwiazd jak: Gromee, Marek Piekarczyk, Jan Borysewicz, Anna Wyszkoni, Piotr Kupicha czy Antek Smykiewicz. W role główne wcielą się Eryk Kulm jako reporter oraz Jan Kardasiński jako operator. 
Na ekranie zobaczymy także Magdalenę Stużyńską, Katarzynę Andukowicz, Adama Cywkę oraz dziennikarzy RFM FM. Wystąpią: Robert Mazurek, Darek Maciborek, Przemek Skowron, Jacek Tomkowicz, Natalia Kawałek, Paweł Jawor, Ola Filipek, Tomasz Olbratowski, Daniel Dyk i Krzysztof Urbaniak. Jesteście ciekawi tej produkcji? 

Zobacz także: Viki Gabor wzoruje się na Roksanie Węgiel? Zobacz, jak wygląda życie młodych gwiazd w show-biznesie

Viki Gabor i Eryk Kulm na planie "Radio, kamera, akcja!"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Eryk Kulm Jr (@eryk_kulm_jr)

Viki Gabor dostała rolę w serialu TVP1, gdzie zagra u boku znanych aktorów, muzyków oraz dziennikarzy. 

Viki Gabor na konferencji Sylwestra z Dwójką
ONS

 

Więcej na temat Wiktoria Viki Gabor
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13