Victoria Beckham podarowała prezent księżnej Kate
ONS

Beckham dała księżnej Kate drogi prezent. Nie pomyślała, że może się zmarnować

Victoria Beckham podarowała prezent księżnej Kate
ONS

Victoria Beckham należy do grona najbardziej stylowych gwiazd na świecie. Wokalistka zawsze wygląda świetnie, nawet w codziennych stylizacjach. Nieodłącznym elementem jej looku są niebotyczne szpilki od najlepszych projektantów. Niedawno dała się jednak poznać zupełnie z innej strony. Przypomnijmy: Victoria Beckham na dwóch okładkach "Vogue'a"! Pokazała swój ogród

Victoria kilka lat temu zajęła się również projektowaniem mody. W szybkim czasie zaprzyjaźniła się m.in. z Christianem Louboutinem, pomysłodawcą słynnych szpilek z czerwoną podeszwą. Artysta zdradził w rozmowie z "The Times", że jest wielkim fanem księżnej Kate. Okazuje się, że Beckham wysłała Kate parę jego szpilek w prezencie:

Podziwiam Kate Middleton za wszystko co robi. Wiem, że Victoria Beckham wysłała jej parę moich butów. Na zdjęciu wyglądała w nich olśniewająco - mówi Christian.


Niestety, księżna nie przepada za szpilkami na tak wysokim obcasie, preferuje obcasy o średniej wysokości. A może jednak zdecyduje się założyć słynne buty?

Zobacz: Victoria pokazała pierwszy raz zdjęcia ze ślubu z Davidem. Co to była za uroczystość!
 

 

Victoria Beckahm z córką na lotnisku:

Więcej na temat księżna Kate Victoria Beckham
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36