Meghan Markle i Victoria Beckham na granatowo
East News

Victoria Beckham powiedziała, jaki naprawdę jest związek Meghan i Harry'ego!

Meghan Markle i Victoria Beckham na granatowo
East News

 

Victoria Beckham jest jedną z najpopularniejszych projektantek, nie jest też sekretem, że dobrze zna Meghan Markle. W końcu razem z mężem, Dawidem, wzięła udział w królewskim ślubie. Podczas jednego z ostatnich wywiadów projektantka została zapytana, co czuła kiedy zobaczyła księżną Sussex w swojej kreacji podczas bożonarodzeniowej mszy. Zobaczcie, co odpowiedziała Victoria...

 

Zobacz: Meghan Markle udaje ciążę? Internauci mają na to nowe dowody

 

Księżna Meghan w sukni Victorii Beckham!

 

Victoria Beckham szczerze wyznała, że była wzruszona, kiedy zobaczyła Meghan w sukience swojego projektu. Nie był to taki oczywisty widok, w końcu sama księżna jakiś czas temu mówiła, że nie założy sukni od Beckham, bo nie pasują one do jej sylwetki. Jak widać zmieniła zdanie, co bardzo ucieszyło projektantkę:

 

Wyglądała tak pięknie, to była wspaniała niespodzianka, kiedy obudziłam się w Boże Narodzenie i zobaczyłam Meghan w sukience z mojej kolekcji. Myślę, że jest piękną, silną i wspaniała kobietą, więc to był ogromny zaszczyt. - możemy przeczytać wypowiedź projektantki w Hello Magazine.

 

Co Victoria Beckham sądzi o związku Meghan i Harry'ego? 

 

Victoria Beckham już wielokrotnie mówiła o pięknym królewskim ślubie Meghan Markle, w którym miała okazję uczestniczyć. Jednak nigdy nie wypowiadała się o związku pary. Tym razem było inaczej! Zapytana przez reportera o wesele dodała jeszcze:

 

Meghan wydaje się naprawdę uroczą kobietą, która naprawdę kocha męża. Czuję, że jest bardzo realna, bardzo szczera w tym związku. - powiedziała Beckham.

 

Wygląda na to, że relacje Meghan i Victorii Beckham znów są bardzo dobre. Pewnie teraz będziemy częściej widywali księżną w sukienkach projektantki!

 

Meghan Markle i książę Harry podczas świąt.

Meghan Markle, książę Harry
EastNews

 

Victoria i Dawid Beckham na ślubie Meghan i Harry'ego

David Beckham

Więcej na temat Victoria Beckham Meghan Markle
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10