Już 2 marca odbędzie się gala wręczenia Oscarów. W walce o najważniejsze trofeum stanęli najlepsi aktorzy ostatniego roku. Z tej okazji magazyn "Vanity Fair" przygotował numer poświęcony Hollywood. Na trzystronicowej okładce widnieje dwanaście gwiazd, które wybrali redaktorzy pisma.

Reklama

Na okładkowym zdjęciu pojawiło się czterech przystojnych aktorów, którym towarzyszy Julia Roberts. Razem z gwiazdą pozują George Clooney, Idris Elba, Jared Leto i Chiwetel Ejiofor. Największe wrażenie robią nienaturalnie długie nogi 46-letniej aktorki ubranej w męską marynarkę, seksowne kabaretki i szpilki. Chyba grafików poniosła wyobraźnia przy poprawianiu figury gwiazdy.

Po rozłożeniu całej okładki, na "drugim planie" znajdziemy wschodzące gwiazdy kina: Margot Robbie, Leę Seydoux i Lupitą Nyongo.

W Ameryce głośno o okładce jest jeszcze z jednego powodu. Na zdjęciu pojawiło się aż 6 ciemnoskórych gwiazd.

Padł rekord! Aż sześciu czarnoskórych aktorów na okładce. W tym roku okładka jest dużo mniej biała niż zwykle - pisze BuzzFeed.

Warto przy okazji pamiętać, że gwiazdy obecne na okładce nie koniecznie mają największe szanse na Oscara. To raczej zestaw najbardziej pożądanych obecnie nazwisk w branży.

Zobacz także

Zobacz: Pełna lista gwiazd nominowanych do Oscara 2014

Reklama

Gwiazdy na rozdaniu Oscarów 2013:

Reklama
Reklama
Reklama