W czwartek, 2 lutego, odbyła się prezentacja wiosennej ramówki stacji Polsat. Oczywiście tego dnia nie zabrakło wielu znanych gwiazd związanych ze stacją, w tym między innymi Małgorzaty Sochy, która od lat wciela się w jedną z głównym ról w polsatowskim serialowym hicie, "Przyjaciółki". Aktorka zjawiła się na miejscu w doskonałym nastroju, a my patrzymy na jej stylizację. Dobry wybór? Zobaczcie sami!

Reklama

Małgorzata Socha na prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat

Prezentacja nowej ramówki stacji Polsat to zawsze wielkie wydarzenie, na którym pojawia się mnóstwo gwiazd. W tym roku jest to szczególnie wyjątkowa impreza, bo po wieloletniej współpracy ze stacją Polsat żegna się dotychczasowa dyrektor programowa, Nina Terentiew. Jej miejsce zajął Edward Miszczak, który wcześniej był związany ze stacją TVN.

Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu pojawiło się mnóstwo znanych gwiazd, m.in. Margaret w odważnej stylizacji, Julia Wieniawa, czy Wiktoria Gąsiewska. Nie zabrakło także wspaniałej Małgorzaty Sochy. Zobaczcie zdjęcia!

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Szczuplutka Margaret w czerni na ramówce Polsatu! Przezroczysta mini odsłoniła bieliznę

Małgorzata Socha na tę okazję wybrała bardzo ciekawą stylizację. Głównym elementem był różowy płaszcz, do którego gwiazda dobrała czarne szpilki oraz malutką torebkę z cekinami. Delikatny makijaż i zwiewna fryzura dodatkowo nadały wiosennej lekkości.

Zobacz także
VIPHOTO/East News

Zobacz także: Izabela Janachowska zachwyca w posągowej kreacji na ramówce Polsatu. DUŻO ZDJĘĆ

Reklama

Jak Wam się podoba stylizacja gwiazdy? Zobaczcie więcej najnowszych zdjęć pięknej aktorki!

VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama