Żałoba spowiła dziś polskie media, gdy poinformowano o śmierci zaledwie 54-letniego Krzysztofa Respondka. Fani wciąż zastanawiają się, co właściwie przyczyniło się do takiej tragedii. Teraz głos zabrał Krzysztof Ibisz, zdradzając, czy aktor w przeszłości skarżył się na jakieś dolegliwości.

Reklama

Krzysztof Ibisz o zdrowiu Krzysztofa Respondka

Nie milkną echa po druzgoczącej informacji o śmierci Krzysztofa Respondka. Chociaż poznaliśmy przyczynę śmierci 54-latka, którą miał być zawał serca, wielu wciąż zadaje sobie pytanie, dlaczego i jak do tego doszło. Aktor nie skarżył się bowiem na żadne dolegliwości i wydawał się być okazem zdrowia, a przynajmniej tak wszyscy sądzili. Teraz na ten temat wypowiedział się Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Respondek
Krzysztof Respondek Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Zobacz także: Rodzinę zawsze stawiał ponad karierę. Krzysztof Respondek pozostawił ukochaną żonę i dzieci

Prezenter w rozmowie z Pudelkiem wyraził ogromne zaskoczenie nagłą śmiercią Respondka, podkreślając, że prowadził on bardzo zdrowy tryb życia. Jak wyjawił, aktor był daleki od jakichkolwiek używek.

Ta śmierć jest tak potwornym zaskoczeniem, dlatego że on bardzo dbał o siebie. Prowadził bardzo zdrowy tryb życia, uprawiał sport, nie pił alkoholu, nie palił. Ta wiadomość jest szokująca. Krzysztof nigdy nie skarżył się na zdrowie. To nie miało prawa się wydarzyć. Mam wrażenie, że to zły los wskazał na nieodpowiednią osobę
Reklama

Krzysztof Ibisz z wielkim bólem wspomniał Krzysztofa Respondka, opowiadając o ich znajomości. Chociaż nie łączyła ich przyjaźń, świetnie się ze sobą dogadywali i za kulisami zawsze spędzali czas na rozmowach.

Zobacz także
Znałem Krzysia i bardzo się lubiliśmy. Pracowaliśmy razem, mijaliśmy się w garderobie przy różnych programach i przy realizacjach występów kabaretowych. Zawsze był taki czas, kiedy mogliśmy porozmawiać, czekając na jakiś występ. To był wspaniały chłopak, bardzo zdolny, bardzo życzliwy ludziom i bardzo kreatywny. Ciężko mówić o nim ''był''
- wspomniał dla Pudelka.
Krzysztof Respondek
Krzysztof Respondek Tadeusz Wypych/REPORTER
Krzysztof Respondek
Krzysztof Respondek Lukasz Kalinowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama