The Voice senior
fot. Natasza Młudzik / TVP2

Uczestnik "The Voice Senior" podzielił się dramatyczną historią. " Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię"!

The Voice senior
fot. Natasza Młudzik / TVP2

W programie "The Voice Senior" uczestnicy bardzo często opowiadają swoje życiowe historie. Niektórzy z nich mają naprawdę dramatyczne przeżycia, o których z trudem mówią. W dzisiejszym odcinku 73-letni Władysław Jarecki podzielił się z widzami swoją historią. W rozmowie z Martą Manowską kominiarz wyznał, że był w sierocińcu i brak rodziny zaważył na jego późniejszych decyzjach.  Zobaczcie, co zdradził!

Dramat uczestnika "The Voice Senior"!

73-letni kominiarz wyznał w programie, że został oddany do sierocińca niedługo po urodzeniu. To wpłynęła na całe jego życie!

Miałem trzy miesiące kiedy zostałem oddany do domu dziecka. Zawsze odczuwałem potrzebę przebywania w pomieszczeniach gdzie były instrumenty. Muzyka zawsze mnie intrygowała - wyznał szczerze pan Władysław Jarecki, przyznając, że już w dzieciństwie kochał muzykę. 

Okazuję się, że muzyka towarzyszyła mu od dziecka, ale czasem była powodem ogromnych kłopotów. Jednak mimo wszystko miłość do śpiewania wygrała i towarzyszy mu przez cały czas:

Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię. Mając 18 lat ukradłem gitarę z domu kultury. Kradzież nie była spowodowana chciwością. Nie stać mnie było… - powiedział 73-letni mężczyzna. 

Niestety pobyt w sierocińcu i brak rodziny ukształtował jego charakter i sprawił, że mężczyzna nie potrafił docenić tego, co miał w życiu cenne:

Przeszedłem obok tego, co w życiu jest najpiękniejsze - rodzina. Nie zaznałem miłości z rodziny i tego nie potrafiłem dać. Tu przegrałem życie. Miałem wszystko co jest najpiękniejsze, najwspanialsze. Ale nie umiałem tego docenić. Wyszedłem po gazetę i już mnie nie ma 20 lat... -na koniec podsumował swoje życie Władysław Jarecki w "The Voice Senior"!

W "The Voice Senior"  Władysław Jarecki zaśpiewał „Don’t Close Your Eyes” Keitha Whitley’a. Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny zachwycili się tym wykonaniem i obaj odwrócili swoje fotele. Już o 20.05 w TVP2 zobaczymy, którego jurora wybrał 73-latek!

 

Władysław Jarecki w "The Voice Senior"

The Voice Senior Władysław Jarecki
fot. Natasza Młudzik / TVP2

Jurorów zachwycił ten występ!

The Voice senior
fot. Natasza Młudzik / TVP2

 

 

Więcej na temat The Voice Senior
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08