Tymon Tymański ostro o Kubie Wojewódzkim
ONS

Tymański już nie przyjaźni się z Wojewódzkim? Wymienił sporo negatywnych cech Kuby

Tymon Tymański ostro o Kubie Wojewódzkim
ONS

Kuba Wojewódzki od początku swojej kariery musi stawiać czoła zarzutom, że jest już za stary i lepiej byłoby, gdyby ustąpił miejsca młodszym dziennikarzom. Dziennikarz odpowiedział na te zarzuty, twierdząc, że jego metryka stanowi problem odkąd pamięta. Z drugiej strony ciężko o byłoby wypełnić lukę po showmanie.

Przypomnijmy: Wojewódzkiemu ciągle wypominają wiek. Dziennikarz zabrał głos i nie szczędził mocnych słów


Podobnego zdania jest również muzyk Tymon Tymański. Artysta poszedł jednak o krok dalej i stwierdził, że Kuba nie potrafi rozmawiać ze swoimi rozmówcami. W programie "Ogień pytań" na plejada.pl stwierdził, że lepiej byłoby gdyby zniknął z telewizji i zajął się tym, co potrafi najlepiej, czyli sprzedawaniem "żabek":

 

To co on robi, to jest zły message. On sprzedaje taki message typu: "Ja jestem jedyny ważny, ty wypierd***aj, nie masz nic do powiedzenia". On przerywa po jednym zdaniu, po pół zdania nawet - "jeśli się mnie boisz, nie masz tego samego flow." Mam nadzieję, że się czegoś nauczy. A nie, nie nauczy, bo nie jestem empatyczny, albo może zniknie i zajmie się tym, co potrafi najlepiej, czyli będzie sprzedawał swoje żabki - mówi


Dodajmy, że argumenty wszystkich złośliwych nie zniechęcą reklamodawców, którzy za reklamę w show Kuby są gotowi zapłacić grube pieniądze.

Zobacz: Ile trzeba zapłacić za reklamę w programach TVN? Najdroższy Kuba, a najtańszy... Te kwoty zwalają z nóg

 

 

 

 
 


Kuba Wojewódzki z dziewczyną na salonach:

 

 

 

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04