Party Stories
Tymon Tymański ostro o Kubie Wojewódzkim
ONS
Newsy

Tymański już nie przyjaźni się z Wojewódzkim? Wymienił sporo negatywnych cech Kuby

Niektórzy wytykają mu wiek, Tymon poszedł o krok dalej

Kuba Wojewódzki od początku swojej kariery musi stawiać czoła zarzutom, że jest już za stary i lepiej byłoby, gdyby ustąpił miejsca młodszym dziennikarzom. Dziennikarz odpowiedział na te zarzuty, twierdząc, że jego metryka stanowi problem odkąd pamięta. Z drugiej strony ciężko o byłoby wypełnić lukę po showmanie.

Przypomnijmy: Wojewódzkiemu ciągle wypominają wiek. Dziennikarz zabrał głos i nie szczędził mocnych słów


Podobnego zdania jest również muzyk Tymon Tymański. Artysta poszedł jednak o krok dalej i stwierdził, że Kuba nie potrafi rozmawiać ze swoimi rozmówcami. W programie "Ogień pytań" na plejada.pl stwierdził, że lepiej byłoby gdyby zniknął z telewizji i zajął się tym, co potrafi najlepiej, czyli sprzedawaniem "żabek":

 

To co on robi, to jest zły message. On sprzedaje taki message typu: "Ja jestem jedyny ważny, ty wypierd***aj, nie masz nic do powiedzenia". On przerywa po jednym zdaniu, po pół zdania nawet - "jeśli się mnie boisz, nie masz tego samego flow." Mam nadzieję, że się czegoś nauczy. A nie, nie nauczy, bo nie jestem empatyczny, albo może zniknie i zajmie się tym, co potrafi najlepiej, czyli będzie sprzedawał swoje żabki - mówi


Dodajmy, że argumenty wszystkich złośliwych nie zniechęcą reklamodawców, którzy za reklamę w show Kuby są gotowi zapłacić grube pieniądze.

Zobacz: Ile trzeba zapłacić za reklamę w programach TVN? Najdroższy Kuba, a najtańszy... Te kwoty zwalają z nóg

 

 

 

 
 


Kuba Wojewódzki z dziewczyną na salonach:

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maria Tymańska i Tymon Tymański rozwodzą się
Instagram
Newsy
TYLKO U NAS! Maria Tymańska odpowiada na wywiad męża w tabloidzie! Okazuje się, że... już dawno nie są razem

Tymon Tymański udzielił wywiadu dla "Faktu", w którym wyznał, że zdarza mu się "wylądować w nieswoim łóżku", ponieważ jest poliamorystą. Muzyk zapewnił również, że jego żona, Maria Tymańska, nie ma z tym problemu. Okazuje się jednak, że prawda wygląda nieco inaczej. Maria Tymańska w rozmowie z Party.pl zdradziła bowiem, że... już dawno nie są razem! Dlaczego Tymon pominął ten fakt w swoim wywiadzie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

Która gwiazda TVN przynosi największe zyski dla stacji?
ONS
Newsy
Ta gwiazda to żyła złota dla TVN! Wojewódzki, Gessler, Urbański czy Rusin? Kto przynosi największe zyski z reklam?

Za reklamowanie swoich produktów w programie Kuby Wojewódzkiego firmy muszą zapłacić nawet 95 tysięcy złotych! Okazuje się, że to właśnie w show Kuby reklamodawcy płacą największe stawki za pokazanie konkretnych marek na antenie. Portal wirtualnemedia.pl donosi, że stacja TVN wyceniła, że za jeden odcinek w którym produkt będzie wykorzystany w "scenie aktywnej" reklamodawca musi zapłacić właśnie 95 tysięcy złotych. Z kolei za reklamę pasywną - czyli np. za pojawienie się produktów, które stanowią część scenografii w programie, trzeba zapłacić 64 tysiące złotych.    Za reklamę w programie Wojewódzkiego reklamodawcy płacą fortunę Okazuje się, że zaraz za Kubą Wojewódzkim, na liście znalazło się weekendowe wydanie Dzień Dobry TVN. Za reklamę w porannym programie reklamodawca musi zapłacić 72 000 złotych za reklamę aktywną, oraz 50 500 za reklamę pasywną. Na trzecim miejscu pojawił się serial "Druga szansa" z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej. Za reklamowanie swoich produktów w trzeciej serii firmy muszą zapłacić: 65 000 złotych za reklamę aktywną oraz 45 000 złotych za reklamę pasywną. Co ciekawe, "Druga szansa" przynosi większe zyski niż wielki hit TVN- "Agent". Okazuje się bowiem, że za lokowanie produktu w programie prowadzonym przez Kingę Rusin reklamodawcy muszą zapłacić 63 000 złotych za reklamę aktywną i 44 000 złotych za reklamę pasywną.  Lokowanie produktu w "Kuchennych Rewolucjach" z Magdą Gessler kosztuje: 60 000 zł za reklamę aktywną i 40 000 zł za reklamę pasywną.    Najmniej, czyli 45 000 zł za reklamę aktywną oraz 35 000 zł za reklamę pasywną, firmy muszą zapłacić za lokowanie produktu w serialach "Szpital", "Szkoła" oraz "19+".    Wygląda więc na to, że Kuba Wojewódzki miażdży konkurencję. Oglądacie program Kuby?   Zobacz także:  Kuba Wojewódzki zagra w serialu TVN! W...

Kuba Wojewódzki komentuje udział Renaty Kaczoruk w reklamie telefonii komórkowej
Instagram
Newsy
Wojewódzki broni Kaczoruk w reklamie, a fani odpowiadają: "Masz po prostu wredną babę u boku"
Fani Kuby nie przepadają za Renatą po "Azja Express".

Kuba Wojewódzki skomentował udział Renaty Kaczoruk w kampanii reklamowej. Od kilku dni w mediach pojawiają się spoty promujące jedną z sieci komórkowych, w której występuje gwiazdor TVN i jego partnerka. W reklamie Kuba oświadcza się modelce, co tłumaczy ich wcześniejsze wpisy i zdjęcia sugerujące, że w wielkiej tajemnicy para wzięła ślub. Co o udziale Renaty Kaczoruk w reklamie napisał Kuba? Zobacz także: Kuba Wojewódzki komentuje zachowanie Renaty Kaczoruk w Azja Express! "Jest koszmarem..." Jak widać, nienawiść to bardzo komercyjne uczucie. Wszystkim, którzy się przyłożyli - Dziękuję! k. - napisał pod wspólną fotką z Renatą Kaczoruk na Facebooku. Czyżby Kuba Wojewódzki nawiązywał do ogromnej fali hejtu, jaka wylała się na Renatę Kaczoruk za jej zachowanie w programie "Azja Express"? Po każdym odcinku na profilu modelki na Instagramie pojawia się wiele krytycznych komentarzy. Czyżby w swoim poście Kuba Wojewódzki dziękował hejterom za ostre komentarze, dzięki którym o Renacie zrobiło się głośno?   Jak na wpis Wojewódzkiego zareagowali jego fani? Kubuś to nie chodzi o nienawiść. Masz po prostu wredną babę u boku, to jest fakt.   Jej koleżanka to super dziewczyna... Aż żal patrzeć jak Renia ją traktuje; o niej samej nie będę się wypowiadać. Widzieliście już wspólną reklamę Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk ?   Zobacz także: Konstruktywna krytyka, czyli kanapkowy feedback   Kuba Wojewódzki o udziale Renaty Kaczoruk w reklamie. Dziennikarz skomentował wspólną kampanię promocyjną.   Co napisał na Facebooku?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner