Party Stories
Kuba Wojewódzki o swoim wieku
ONS
Newsy

Wojewódzkiemu ciągle wypominają wiek. Dziennikarz zabrał głos i nie szczędził mocnych słów

Długo nie odpowiadał na zarzuty pod jego adresem

Kuba Wojewódzki od dłużeszgo czasu spotyka się z piękną modelką Renatą Kaczoruk. Zakochani nie obnoszą się ze swoją miłością, ale ukochana showmana bardzo go wspiera. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, z którego ewidentnie wynika, że czuje się świetnie u boku "króla TVN-u". Zobacz: Dziewczyna Wojewódzkiego już poczuła się jak królowa. Udowodniła to jednym zdjęciem

Gwiazdor TVN-u wielokrotnie słyszy pod swoim adresem zarzuty, że spotyka się z za młodymi kobietami i powinien już odejść z telewizji. Dziennikarz długo na słowne zaczepki nie odpowiadał, ale w końcu postanowił zabrać głos.

W swoim najnowszym felietonie w "Chimerze" ustosunkował się do wszystkich zarzutów odnośnie jego wieku i kariery w show-biznesie.
Wojewódzki przyznaje, że metryka wypominana była mu nawet wtedy, kiedy nie miał skończonych 30 lat. Ma on jednak na to swoją teorię:

Pierwszy raz o tym, że jestem za stary usłyszałem od producentów programu „Hallogra!my” w Polsacie. A byłem przed trzydziestką. Następnie swoją starością opanowałem ten show na kilka lat. Potem ten sam wyrok padł od dyrektora telewizyjnej Jedynki, ale o nim krążyły pogłoski, że interesuje go tylko kadra „Roweru Błażeja”. A ja miałem koło trzydziestki i dupę zorientowaną na inne zadania. Dziś słyszę to codziennie. Za stary na telewizję, na takie ciuchy, na taką dziewczynę, na taki wygląd, na takie zachowanie, za stary na wszystko, za wszystko. Młodzież mnie nie chce, bo w sposób straszny przypominam im, że w wielu przypadkach są starsi ode mnie. Bo ton tej dyskusji nadają właśnie oni, bezkompromisowe dzieci internetu. Matki i ojcowie współczesnego hejtu, nienawidzący każdego, kto się urodził przed nimi.Zawsze będę powtarzał i do znudzenia przypominał słowa, które wytyczyły moją ponad półwieczną obecność tu i teraz. Jestem zbyt młody, aby być stary.


Powinien zrezygnować z kariery medialnej?

Zobacz: Musiał i Więdłocha już nie ukrywają związku. Wojewódzki wypomniał Agnieszce wiek
 
 

Dziewczyna Wojewódzkiego reklamuje drogi butik:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk w Paryżu
ONS
Newsy
Wojewódzki wybrał się z ukochaną w romantyczną podróż. Zdradził ich jeden szczegół
Modelka nie ukrywa ekscytacji

Ostatnio Kuba Wojewódzki był na językach wszystkich po tym, jak na ramówce TVN nie chciał pozować do zdjęć i został wybuczany przez fotoreporterów. Potem z kolei wykpił na Facebooku aferę związaną z Kamilem Durczokiem . Zobacz:  Kuba Wojewódzki kpi z afery z Durczokiem. Na Facebooku zamieścił wymowne zdjęcie Po tym wszystkim dziennikarz postanowił odpocząć. W związku z tym wraz ze swoją ukochaną, Renatą Kaczoruk wybrał się na weekend do Paryża. Zakochani nie mają na co dzień dla siebie zbyt wiele czasu, a teraz znaleźli odpowiedni moment, aby oderwać się od rzeczywistości. Showman najwyraźniej chciał to pozostawić w tajemnicy, ale wydał ich mały szczegół. Modelka na Instagramie napisała, że ten wyjazd to takie spóźnione Walentynki, więc można się domyślać, że pojechała tam z Wojewódzkim.  Zatem życzymy samych romantycznych uniesień.  Zobacz:  Dziewczyna Wojewódzkiego już poczuła się jak królowa. Udowodniła to jednym zdjęciem     Wojewódzki na konferencji TVN:

ONS
Newsy
Tymi zdjęciami Tyszka skompromitował Wojewódzkiego
Kuba się ich wstydził

Ostatnimi gośćmi w show Kuby Wojewódzkiego byli Marcin Tyszka i Mela Koteluk . Od kilku dni mówiono, że ten odcinek programu będzie pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Wszystko za sprawą zdjęć jakie fotograf przyniósł do studia. Jak już wcześniej informowaliśmy miały się na nich znaleźć miłosne uniesienia dziennikarza. Przypomnijmy: Tyszka skompromituje Wojewódzkiego? Mamy komentarz osoby z produkcji show Okazało się, że Tyszka w tajemniczej kopercie miał zdjęcia z przed 10 lat z okładkowej sesji dla dwutygodnika "Gala". Na fotografiach widzimy Wojewódzkiego macającego biust Edyty Olszówki. Scena została zaaranżowana na kultowy moment z filmu Jamesa Camerona "Titanic", gdy Leonardo DiCaprio i Kate Winslet znajdują się na kadłubie statku. Jak widać Kuba Wojewódzki na początku swojej kariery w show-biznesem, tak jak każda gwiazda miał epizody, o których wolałby raczej zapomnieć. Uważacie, że dziennikarz na prawdę powinien wstydzić się tej sesji? Kuba Wojewódzki wraca z nagrania swojego programu:

Majdan odpowiada Wojewódzkiemu!
Instagram
Newsy
"Kubuś bekso..." Radosław Majdan odpowiada Wojewódzkiemu na oczerniający go wpis!
Co napisał?

Radosław Majdan również skomentował zaczepkę Kuby Wojewódzkiego odnośnie jego zatrzymania przez policję w 2008 roku. Małgosia Rozenek nazwała Kubę desperatem , a jej mąż stwierdził, że Wojewódzki to beksa! Kubuś besko przestań się mazać - napisał Radosław Majdan i wstawił rajskie zdjęcie e swoją żoną.   Czy tym zdjęciem państwo Majdan chcieli pokazać Kubie Wojewódzkiemu, że są szczęśliwą parą i żadne wywlekanie przeszłości, błędów czy niechwalebnych poczynań - ich nie zniszczy? Przypomnijmy, że Kuba Wojewódzki od czasu kiedy Małgosia Rozenek z Radosławem Majdanem skomentowali jaka trudna w obyciu jest jego dziewczyna Renata Kaczoruk i źle zachowywała się w "Azja Express" przeszedł do ataku. Najpierw był wywiad w którym obsmarował Rozenek, a teraz wyciąga, że w 2008 roku Radosław Majdan został zatrzymany przez policję za pobicie. Konflikt dwóch par trwa. Kto wygrywa waszym zdaniem: Majdanowie czy Kaczoruk z Wojewódzkim? Internauci na razie są za Majdanami. "Piękna odpowiedź na frustracje Kuby" "Nie przejmujecie się niczym tylko odpczywajcie. Po co sie stresować? Kuba sam już sobie wykopał grób. Dajcie spokoj i bawcie się dobrze. Szkoda spędzać czas w Internecie gdy się jest na wakacjach." "Kubusia boli ,że Radosław ma rodzinę super żone i mu się układa a On dalej stoi w miejscu z Renulką." "Wojewódzki już dawno przesadził! Stary baran, który sławę zawdzięcza, dzięki obrażaniu ludzi. Już nie raz udowodnił, że nie ma nic mądrego do powiedzenia. Najwyższy czas, żeby ktoś dał mu nauczkę." - komentują Internauci zaczepkę Wojewódzkiego i wspierają Majdanów. Zobacz także: Wojewódzki odchodzi z TVN? "Dziękuje, że byliście" napisał showman. Internauci pytają - "Czyżby teraz Idol w Polsacie"?   Małgorzata...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner