Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
East News
Newsy

Michał Malitowski zdradził szczegóły ślubu i związku z Yuliyą Phillips! Kim jest i co naprawdę robi żona tancerza?

Michał Malitowski zdradza szczegóły swojego ślubu i opowiada o Yuliyi Phillips – kobiecie, która zmieniła jego życie na lepsze.

Od ślubu jurora „Tańca z gwiazdami” Michała Malitowskiego i jego żony Yuliyi Phillips minął ponad miesiąc. Ale tancerz nie ukrywa, że ceremonia była początkiem zupełnie nowego rozdziału w jego życiu. Michał przyznał publicznie, że walczył z silną depresją i gdyby nie pomoc specjalistów, rodziny i ogromne wsparcie żony, być może nie byłoby go dzisiaj na świecie. W rozmowie z „Party” Malitowski opowiedział, jak przewartościował swoje życie na wielu płaszczyznach. Tancerz podkreśla, że to miłość go uratowała, dlatego każdy dzień, który może spędzić z Yuliyą, stara się celebrować. Juror zdradził też, jak wyglądał jego kameralny ślub w Australii i czym naprawdę zajmuje się jego piękna małżonka, o której dotychczas nie było zbyt wielu informacji w polskiej prasie.

"Taniec z gwiazdami" zniknie z anteny?! Michał Malitowski komentuje

Kim jest Yuliya Phillips, żona Michała Malitowskiego?

Michał nie ukrywa, że gdy wygrał walkę z depresją, jego życie całkowicie się zmieniło. Kiedyś najważniejsza była dla niego praca, której niemal całkowicie się poświęcał. Dziś woli celebrować codzienność z żoną Yuliyą, żeby się nie rozdzielać, zdecydowali się też razem pracować. Państwo Malitowscy starają się pielęgnować swoją miłość: chodzą na randki, dbają, by mówić sobie „kocham cię”, mają nawet swoje codzienne rytuały! Jakie?

Mimo napiętych grafików staramy się zacząć każdy dzień od przytulenia i od wypicia kawy, którą z reguły parzy dla nas Yuliya. Robi najlepsze cappuccino na świecie! Nie zapominamy o czułych słowach, trzymaniu się za rękę, nawet w stresujących sytuacjach. Wiesz, co jest dla mnie nowe? Że wreszcie mam to z wzajemnością! Moja kobieta też okazuje mi miłość i troskę w każdym momencie dnia, a nie tylko podczas wyjścia np. na kolację czy przyjęcie – zdradził w rozmowie z „Party”.

O żonie Michała Malitowskiego nie ma zbyt wielu informacji. Czyżby Yuliya chciała pozostać anonimowa? Raczej wynika to z tego, że para młoda rzadko bywała w Polsce. Od marca, gdy zaczną się nagrania „Tańca z gwiazdami”, pewnie się to zmieni.

Yuliya jest piękną, mądrą i bardzo wartościową kobietą. Każdy, kto ją pozna, będzie mógł się o tym przekonać osobiście – zapewnia Malitowski.

Michał poznał Yuliyę, kiedy ta miała zaledwie 12 lat! Malitowski mieszkał wówczas w Australii, a dziewczynka przychodziła na zajęcia do szkoły tańca, w której uczył.

Świetnie sobie radziła, miała poczucie rytmu, dryg i ciężko trenowała na parkiecie. Widziałem w niej ogromny potencjał, byłem pewien, że wiele osiągnie w tym zawodzie. Wówczas zaprzyjaźniłem się też z jej rodzicami, więc mogę powiedzieć, że dorastała na moich oczach. Potem przez lata nie mieliśmy kontaktu. Nawiązaliśmy go w czasie mojej choroby, gdy Yuliya napisała do mnie wiadomość. (…) Jesteśmy nie tylko małżeństwem, od jakiegoś czasu również razem pracujemy. Nie rywalizujemy ze sobą, gramy do jednej bramki. Stworzyliśmy trenerski duet i przygotowujemy pary do zawodów. Yuliya szkoli też moich studentów i razem ze mną organizuje eventy taneczne w Polsce, w Londynie i w Hongkongu. Oprócz tańca jej wielką pasją jest projektowanie. Obecnie pracuje nad stworzeniem własnej linii ubrań wyjściowych i treningowych. Próbkę jej talentu widać na naszych zdjęciach ślubnych, bo Yuliya zaprojektowała swoją suknię!

Jak wyglądał ślub Michała Malitowskiego i Yuliyi Phillips?

Co ciekawe, ze swoją poprzednią partnerką Joanną Leunis Michał był związany przez 17 lat. Ale dopiero z Yuliyą zdecydował się na ślub. I to po pół roku związku! Zapewnia, że tyle im wystarczyło, żeby mieć pewność, że chcą spędzić ze sobą resztę życia.

Znałem Yuliyę, rodzinę, w której się wychowała, i wartości, które wyznaje. Wiedziałem o niej prawie wszystko. Po dwóch tygodniach spędzonych razem byłem pewien, że chcę, by została moją żoną! – wyznał dziennikarce "Party".

Piękniejszego ślubu państwo Malitowscy nie mogli sobie wymarzyć. W zorganizowaniu kameralnej uroczystości w Australii pomogła im mama Yuliyi. W tym wyjątkowym dniu Michałowi i jego żonie towarzyszyła tylko najbliższa rodzina – 15 osób. Co ciekawe, państwo młodzi przy pierwszym tańcu wcale nie zdecydowali się na choreografię godną finału „Tańca z Gwiazdami”!

Zrobiliśmy kompletnie na odwrót! Nie chcieliśmy się spinać. Całe zawodowe życie występowaliśmy przed innymi, więc ten taniec miał być tylko dla nas. Siostra Yuliyi pracuje w środowisku producencko-muzycznym w Los Angeles, pisze teksty i jest świetną wokalistką. Dlatego poprosiliśmy, żeby specjalnie dla nas zaśpiewała utwór Tony’ego Bennetta „For Once In My Life”. Tańczyliśmy z Yuliyą przy akompaniamencie fortepianu, patrząc sobie w oczy. W tej magicznej chwili liczyliśmy się tylko my i nasza miłość, a nie choreografia – wspomina Michał.

Malitowski cieszy się, że coraz więcej w Polsce mówi się o depresji. Podkreśla, że nie wolno lekceważyć jej pierwszych objawów. On sam długo nie chciał się zmierzyć z tym, co się z nim dzieje. W konsekwencji choroba całkowicie wykluczyła go z życia na kilka miesięcy.

Czuję się w obowiązku mówić głośno o tym, że depresja to nie jest żaden wymysł czy narzekanie na przedłużający się zły nastrój, tylko paskudna choroba, która zabija ludzi w każdym wieku. Potrafi zniszczyć nie tylko człowieka, ale i jego rodzinę i odebrać mu wszystko, co ma najcenniejszego. (…) Bałem się, że odbierze mi córkę. W najgorszym stadium byłem wyłączony z życia. Nie byłem w stanie zajmować się Lią (córką ze związku z Joanną Leunis ) i nie mieliśmy tak częstego kontaktu, jak bym chciał. Teraz to się zmieniało. Widujemy się dwa, trzy dni w tygodniu i ten czas jest dla mnie święty. Chcę, żeby Lia miała poczucie, że znów ma tatę na sto procent. Śmieję się, że teraz mamy randki. Chodzimy do restauracji, bawimy się i dużo śmiejemy. I jak każdy zakochany tata rozpieszczam córkę prezentami. Mam wrażenie, że czas, który spędzamy razem, jest bardziej wartościowy niż wtedy, gdy mieszkaliśmy z Lią w jednym domu – zdradził w  rozmowie z "Party".

Czy córeczka Michała jest zazdrosna o Yuliyę? Czy państwo Malitowscy planują zostać rodzicami? Więcej przeczytasz w nowym „Party”.

Kinga Rusina na okładce magazynu
Party.pl

Michał Malitowski z żoną
Instagram Michała Malitowskiego

 

 

East News
Newsy
Michał Malitowski zdradził, co najbardziej urzekło go w jego żonie!
Michał Malitowski zdradził, co najbardziej urzekło go w jego żonie!

Michał Malitowski niedawno poślubił piękną tancerkę Yuliyę Phillips. Ślub pary odbył się 6 stycznia w Australii i był owiany tajemnicą. Dopiero po uroczystości media obiegła informacja o tym radosnym wydarzeniu! Yuliya ma korzenie australijsko-ukraińskie, a jej wielką pasją jest oczywiście taniec! Żona Michała Malitowskiego jest instruktorką taneczną i sama również występuje na turniejach.  Zobacz także:  Wiemy, gdzie Michał Malitowski zamieszka z żoną po ślubie! Czy będzie mógł opiekować się córką Lią? Ostatnio świeżo upieczonych małżonków mogliśmy zobaczyć na gali Telekamer TeleTygodnia. Wzrok wielu gości był skupiony oczywiście na pięknej partnerce Michała Malitowskiego! Juror "Tańca z gwiazdami" zdradził nam, czym tak naprawdę urzekła go jego żona. Co jeszcze nam wyjawił? Tego dowiecie się z naszego wideo! Michał Malitowski i Yuliya Phillips wzięli ślub w Australii na początku stycznia 2020 roku! Ostatnio para zachwyciła wszystkich podczas gali Telekamer TeleTygodnia! Małżonkowie nie rozstawali się ze sobą nawet na krok!   

Michał Malitowski z żoną
East News
Newsy
Michał Malitowski szczerze o relacjach z byłą partnerką! Jak córeczka reaguje na jego obecną żonę?
Michał Malitowski zdradził przed naszą kamerą, jakie relacje ma ze swoją byłą partnerką i jak ich córeczka reaguje na żonę tancerza!

Michał Malitowski zdradził przed naszą kamerą, jakie relacje ma ze swoją byłą partnerką i jak ich córeczka reaguje na poślubioną niedawno żonę tancerza! Kilka tygodni temu juror "Tańca z Gwiazdami" pochwalił się swoim szczęściem i zdradził, że wziął ślub. Michał Malitowski i jego ukochana, Yuliya Phillips powiedzieli sobie "tak" podczas uroczystości zorganizowanej 6 stycznia w Australii. Ostatnio para po raz pierwszy pokazała się na oficjalnej imprezie, a my zapytaliśmy Michała m.in. o to, jak dziś wyglądają jego relacje z byłą partnerką, z którą  rozstał się po 17 latach związku.  Posłuchajcie, co powiedział nam Malitowski! Jak córka tancerza traktuje jego żonę?  Zobacz także:  Kim jest nowa żona Michała Malitowskiego? Yuliya Phillips na Instagramie publikuje seksowne zdjęcia! Michał Malitowski i Yuliya Phillips wzięli ślub 6 stycznia 2020 roku.

Michał Malitowski i Yulija Phillips wzięli ślub
Instagram
Newsy
Michał Malitowski i jego żona świętują miesiąc miodowy w... Australii! Zobaczcie zdjęcia
Michał Malitowski i jego świeżo upieczona żona celebrują miesiąc miodowy! Para pokazała, jak wypoczywa zaledwie dzień po swoim ślubie.

Michał Malitowski i jego świeżo upieczona żona celebrują miesiąc miodowy! Para pokazała, jak wypoczywa zaledwie dzień po swoim ślubie, a przy okazji żona jurora "Tańca z gwiazdami" pochwaliła się pięknymi obrączkami. Wiadomość o ślubie Michała Malitowskiego i jego nowej partnerki zaskoczyła wszystkich. Zaledwie wczoraj okazało się,  że Michał Malitowski i Yuliya Phillips są małżeństwem. Piękna i romantyczna uroczystość odbyła się dokładnie 6 stycznia i wzięli w niej udział jedynie najbliżsi pary. Panna młoda zachwyciła swoim wyglądem w dopasowanej, koronkowej białej sukni a pan młody zadał szyku w klasycznym garniturze. Teraz zakochani rozpoczęli miesiąc miodowy! Gdzie para wybrała się na miesiąc miodowy? Michał Malitowski podczas relacji na InstaStories udostępnił nagrania i zdjęcia, które opublikowała w sieci jego żona. Yuliya Phillips pokazała, jak razem spędzają miesiąc miodowy. Okazuje się, że para wypoczywa w Australii (pochłoniętej dramatycznymi pożarami), gdzie wcześniej odbył się ich ślub.  (...) W Australii zostaną też na miesiąc miodowy. To ich czas i nie ma co im przeszkadzać. Po powrocie do Polski wydadzą stosowne oświadczenie i podziękują fanom za gratulacje- w rozmowie z portalem pudelek.pl zdradziła agentka Michała Malitowskiego.  Świeżo upieczona żona Michała Malitowskiego za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się również pięknymi obrączkami ślubnymi. Na krótkim nagraniu widać, że juror "Tańca z Gwiazdami" nosi klasyczną złotą obrączkę, a Yuliya Phillips piękną obrączkę wysadzaną kamieniami.  Zobaczcie, jak zakochani spędzają miesiąc miodowy! Podobają się Wam obrączki pary? Zobacz także:  Kim jest nowa żona Michała Malitowskiego? Yuliya Phillips na Instagramie publikuje seksowne zdjęcia! Żona...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner