Roksana Węgiel prędko znalazła się w czołówce polskich gwiazd, choć dziś ma zaledwie 19 lat, a swoją karierę rozpoczęła jako 13-latka. Obecnie jej nazwisko rozbrzmiewa we wszystkich mediach, a producenci prześcigają się w kolejnych propozycjach współpracy. Grafik Roxie i tak jest ciągle przepełniony, a niedawno doszło do niego kolejne zajęcie, przez które znaczną część dnia nie ma jej w domu. Jak radzi sobie z tym jej narzeczony Kevin?

Reklama

Kevin szczerze o ciągłej nieobecności Roksany Węgiel

Gdy Roksana Węgiel wygrała w "The Voice Kids", było jasne, że niezwykły talent otworzy jej drzwi do popularności. Później zajęła pierwsze miejsce na Eurowizji Junior, po której jej kariera zaczęła pędzić w zawrotnym tempie. Mimo młodego wieku, Roxie była rozchwytywana na wszystkie strony i przez pierwsze lata musiała łączyć szkołę z ciągłymi występami i nowym projektami.

Grono sympatyków Roxie urosło w ułamku sekundy, a ci kibicują jej dziś nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. 19-latka jest obecnie szczęśliwie zakochana w Kevinie Mgleju, z którym planuje ślub. Co ciekawe, ceremonia ma się odbyć już w tym roku! 2024 zapowiada się więc dla Roxie bardzo intensywnie - oprócz ślubnych przygotowań czeka ją jeszcze trasa koncertowa, a obecnie trenuje do nowego sezonu "Tańca z gwiazdami".

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej Instagram@roxie_wegiel

Zobacz także: "Mam Wam coś bardzo ważnego do powiedzenia". Roxie nagle zaskoczyła wielką nowiną!

Nauka choreografii zajmuje jej przynajmniej kilka godzin w ciągu dnia, a to dopiero początki. Im bliżej startu programu, tym treningów zapewne będzie więcej, a jeśli Roksanie uda się zajść daleko (być może nawet do finału), tak będą wyglądać jej najbliższe tygodnie. Poza tym 19-latka ma jeszcze inne zajęcia, zatem nietrudno domyślić się, że we własnym domu bywa raczej gościem. Postanowiliśmy zapytać więc jej narzeczonego, jak oboje radzą sobie z częstą nieobecnością wokalistki.

Zobacz także

Nie w sposób zaprzeczyć, że raczej mało kto podołałby takiemu wyzwaniu w związku i nieliczni ze spokojem znosiliby tak wielką intensywność pracy drugiej połówki. Okazuje się jednak, że Kevin jest bardzo wyrozumiały i stara się we wszystkim wspierać ukochaną, a nawet przypomina jej odpoczynku. W rozmowie z nami wyznał również, że udział w "Tańcu z gwiazdami", wbrew pozorom, niewiele zmienił w ich rutynie.

Oboje jesteśmy zapracowani i zawsze tak było, więc nie czujemy dużej zmiany. Staram się ją wspierać i dbać o jej odpoczynek
- wyznał tam.

Czy w takim razie istnieje szansa, że zakochani spędzą wspólnie Walentynki? Z pewnością nie całe, bowiem 14 lutego Roksana gra walentynkowy koncert w Polsacie. Resztę planów Kevin postanowił natomiast zakochać dla siebie.

W Walentynki Roksana gra koncert w Polsacie, a całą resztę zostawiam prywatną
Reklama

Już nie możemy się doczekać, aż Roksana i Kevin podzielą się pierwszymi informacjami nt. ślubu.

Roksana Węgiel z Kevinem
Roksana Węgiel z Kevinem Instagram @roxi_wegiel
Roksana Węgiel z Kevinem
Roksana Węgiel z Kevinem Instagram @roxie_wegiel
Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej Instagram@roxie_wegiel
Reklama
Reklama
Reklama