Roksana Węgiel to niewątpliwie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. O jej nowych projektach i sukcesach zawodowych dowiadujemy się co chwila, a teraz napłynęły do nas kolejne, radosne wieści. Ukochana Kevina Mgleja właśnie przekazała wspaniałą nowinę! Fani są zachwyceni.

Reklama

Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę

Ostatnio w życiu Roksany Węgiel dzieje się mnóstwo pięknych rzeczy - zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Jej wielka miłość z Kevinem Mglejem kwitnie, a poza tym młoda gwiazda nie zwalnia tempa w kontekście rozwoju swojej kariery. Przed wokalistką naprawdę intensywny czas, bo za chwilę rusza "Taniec z gwiazdami", w którym Roksana Węgiel jest jedną z największych gwiazd, a ponadto piosenkarka oczywiście nie zapomina o muzycznych występach.

Co więcej, Roxie właśnie ogłosiła radosną nowinę, że już 6 marca odbędzie się jej... sekretny koncert! Jakby tego było mało, młoda gwiazda ma właśnie podczas tego wydarzenia przekazać swoim fanom coś bardzo ważnego.

Hejka kochani! Jak już widzieliście na poprzednim story, ogłaszam mój sekretny koncert, który odbędzie się 6 marca w klubie ,,Niebo''. Jest to wyjątkowy koncert! Naprawdę nie mogę się doczekać. Chcę Wam coś na nim powiedzieć, ogłosić bardzo ważnego. Nie mogę się doczekać, tak że będzie mi bardzo miło jeżeli zaszczycicie mnie swoją obecnością. Będą cudowni goście
- poinformowała Roksana Węgiel na swoim InstaStory

Zobacz także: Roksana Węgiel zaskoczyła wyznaniem o ślubie. W "PnŚ" nie ukrywała swojego szczęścia

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel Instagram/Roxie_wegiel

Gwiazda opublikowała również w tej sprawie specjalny post na swoim Instagramie. Podkreśliła jeszcze raz swoim odbiorcom, że będzie to naprawdę wyjątkowy koncert, który zapoczątkuje coś nowego.

Zobacz także
To będzie wyjątkowy koncert w mojej karierze, początek czegoś nowego... Zapraszam Was na #sekretroxie 06.03 do klubu Niebo. Link do biletów w bio. CAN'T WAIT!

Zobacz także: Roxie i Kevin zrobią to po raz pierwszy! "Będzie intymnie"

Gdy tylko fani Roksany Węgiel usłyszeli te radosne wieści, od razu ruszyli do komentowania. Przyznają wprost, że są zachwyceni tą wiadomością i już nie mogą się doczekać koncertu.

Nie mogę się doczekać!
Do zobaczenia kochana !! Nie mogę się doczekać, aż się dowiemy
To będzie czad
Będzie cudownie!!
- piszą zachwyceni fani
Reklama

Wy też już nie możecie się doczekać sekretnego koncertu Roxie?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej Fot. Baranowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama