Basia Kurdej Szatan w ciąży? Mamy komentarz

TYLKO U NAS: Basia Kurdej-Szatan komentuje plotki o drugiej ciąży! 

Basia Kurdej Szatan w ciąży? Mamy komentarz

Kilka dni temu tygodnik "Dobry tydzień" podał zaskakującą informację o drugiej ciąży Basi Kurdej-Szatan! Według informatorów gazety gwiazda podczas TeleKamer 2020 zasłaniała brzuszek obszerną kreacją od Macieja Zienia. Do tej pory aktorka nie komentowała rewelacji magazynu. Nam udało się dowiedzieć, jaka jest prawda!

Basia Kurdej-Szatan komentuje plotki o drugiej ciąży

O tym, że Basia i jej mąż, Rafał, starają się o dziecko, wiadomo od dawna. Gwiazda w wielu wywiadach podkreślała, że chciałaby rodzeństwo dla córki Hani, ale ma problemy z zajściem w ciążę, najpewniej z powodu boreliozy, z którą zmaga się od lat:

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. [...] Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. [...] Mam nadzieję, że się uda - przyznała Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla "Baby by Ann".

Radosne wieści "Dobrego Tygodnia" zaskoczyły jednak samą aktorkę, która w rozmowie z "Party" mówi wprost:

Proszę, dajcie mi spokój w temacie ciąży. Jak będę miała taką informacje i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę. Jakiś „Dobry Tydzień” wnioskuje tak po sukience, która była luźna… Zresztą, przecież co chwilę jestem w mediach w ciąży… - mówi nam Basia.

I wszystko jasne.

Basia z mężem na TeleKamerach. To po tych zdjęciach wywnioskowano, że aktorka znów zostanie mamą.

East News

Basia ma jednak dość pytań o swoją ciążę!

Basia KUrdej-Szatan
Instagram

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10