Antoni Królikowski, po kilku miesiącach milczenia na temat swojego małżeństwa z Joanną Opozdą, udzielił wyjątkowego wywiadu dla magazyny "Party". Aktor po raz pierwszy tak szczerze odniósł się do spekulacji dotyczących rozpadu jego małżeństwa i przyznał, że po ślubie z Joanną Opozdą zamieszkali w oddzielnych mieszkaniach naprzeciwko siebie.

Reklama

Antoni Królikowski nie zamieszkał z Joanną Opozdą po ślubie!

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub w sierpniu 2021 roku, który stał się jednym z największych medialnych wydarzeń roku. Szybko okazało się, że sielanka nie trwała długo, a para przechodziła poważny kryzys, który zakończył się głośnym rozstaniem, potwierdzonym przez samą Joannę Opozdę. Obecnie para czeka na rozwód i ustalenie opieki nad dzieckiem.

Tymczasem Antoni Królikowski po miesiącach milczenia w poruszającym wywiadzie dla "Party" przyznał, że po ślubie z Joanną Opozdą nie zamieszkali razem:

Nie zgadzaliśmy się w wielu życiowych kwestiach, dlatego oboje zaakceptowaliśmy to, że będę mieszkał naprzeciwko. To było wygodne dla nas obojga. - powiedział Antoni Królikowski w wywiadzie dla "Party".

Zobacz także: TYLKO U NAS! Antoni Królikowski opowiedział o związku z Izabelą! "Jest moim aniołem"

Antoni Królikowski nie ukrywa też, że decyzja o ślubie z Joanną Opozdą została podjęta zbyt pochopnie, a cały 2021 rok był dla niego naprawdę trudny. Aktor w wywiadzie dla "Party" przyznaje, że próbowali ratować swoją relację i wspólnie zdecydowali się na terapię, ale "ostatecznie w połowie lutego Asia powiedziała, że nie chce tego dłużej kontynuować". Obecnie aktor układa swoje życie na nowo i nie ukrywa już, że jest szczęśliwy w związku z Izabelą.

Zobacz także
VIPHOTO/East News/Pawel Wodzynski/East News

Wyjątkowy i poruszający wywiad z Antonim Królikowskim dostępny jest w najnowszym numerze "Party"!

EOS

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama