Antoni Królikowski w wywiadzie dla magazynu "Party" po raz pierwszy od rozstania z Joanną Opozdą, tak szczerze opowiedział, jak faktycznie wyglądało ich małżeństwo i zdradził kulisy rozstania. Aktor nie ukrywa, że decyzja o ślubie mimo wszystko została podjęta zbyt pochopnie.

Reklama

- To było zdecydowanie zbyt wcześnie. Rok 2021 był dla mnie bardzo trudny...

Antoni Królikowski odpowiada też na pytanie, kiedy tak naprawdę rozpadło się jego małżeństwo i rozwiewa wątpliwości, czy "zdradził ciężarną Joannę i przed porodem zostawił ją dla nowej miłości".

Antoni Królikowski szczerze o ślubie Joanną Opozdą! Decyzja o ślubie była zbyt pochopna?

Antoni Królikowski w lutym 2022 roku po raz pierwszy został ojcem, a w mediach zawrzało o rozstaniu aktora z Joanną Opozdą. Pierwsze miesiące życia Vincenta para spędziła w cieniu skandalu i spekulacji na temat kolejnej relacji Antoniego Królikowskiego. Teraz aktor zdecydował się udzielić szczerego i poruszającego wywiadu dla magazynu "Party" i nie ukrywa już, że jest szczęśliwie zakochany, a jednocześnie Antoni Królikowski z przykrością potwierdza, że decyzja o ślubie z Joanną Opozdą została podjęta zbyt pochopnie.

- Z przykrością stwierdzam, że tak. To było zdecydowanie zbyt wcześnie. Rok 2021 był dla mnie bardzo trudny, wiedziałem już, że pojawi się Vincent, więc w oczywisty sposób chciałem podołać.

AKPA Norbert Nieznanicki

Zobacz także: TYLKO U NAS! Antoni Królikowski opowiedział o związku z Izabelą! "Jest moim aniołem"

Zobacz także

Antoni Królikowski w wywiadzie dla magazynu "Party" szczerze odpowiedział też na pytanie Ewy Nowak dotyczące momentu, w którym faktycznie rozpadło się jego małżeństwo z Joanną Opozdą. Aktor dodaje, że chcieli ratować związek i zdecydowali się nawet na wizytę u terapeuty, ale ostatecznie "w połowie lutego Asia powiedziała, że nie chce tego dłużej kontynuować" - powiedział wprost Antoni Królikowski:

- W pewnym momencie wiedzieliśmy, że nie będziemy już razem [...]. Byliśmy nawet u psychoterapeuty, żeby się porozumieć, ale po jednej z wizyt w połowie lutego Asia powiedziała, że nie chce tego dłużej kontynuować.

Gwiazdor przeżywał wtedy bardzo trudny moment w jego życiu, a paparazzi śledzili każdy jego krok. To wtedy relacja z Izabelą zaczęła przeradzać się w coś więcej niż przyjaźń, o czym mówi wprost Antoni Królikowski i opowiada na pytanie o spekulacje, że "zdradził ciężarną Joannę i przed porodem zostawił ją dla nowej miłości".

- To był ciężki czas, bo czekałem na narodziny syna bez żadnego wpływu na to, co się dzieje. Nie dostałem informacji, jak Asia się czuje, czy Vincent jest zdrowy. A potem zaczął się medialny koszmar. Byłem zdruzgotany, a media śledziły każdy mój ruch, dopowiadając do tego obszerne historie.

Instagram @antek.krolikowski

Cały wywiad z Antonim Królikowskim dostępny jest w najnowszym numerze "Party"! Aktor opowiedział m.in. o chorobie, nowej ukochanej, a także walce o syna.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama