Twoja twarz Brzmi Znajomo odcinek 3 Kasia Popowska w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Sławomir w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Paweł Jasionowski w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Krzysztof Kwiatkowski w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja twarz Brzmi Znajomo odcinek 3
Mamy ZDJĘCIA
1/10
Twoja twarz Brzmi Znajomo odcinek 3

Za nami 3. odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! To był jeden wielki muzyczny ogień! Co się działo w show? ZOBACZ ZDJĘCIA W NASZEJ GALERII! I dowiedz się, kto wygrał!

 

Kasia Popowska miała zadanie z kategorii skazanych na porażkę – musiała wcielić się w rolę kontrowersyjnej i bezkompromisowej Niki Minaj.  Kasia wykonała utwór „Super Bass”… i całkiem nieźle sobie poradziła. Jurorzy docenili jej ciężką pracę, ale ten występ ich nie porwał.

 

Zobacz też:  Maria Tyszkiewicz wygrała Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest? Czy Beata Tyszkiewicz to jej rodzina?

2/10
Kasia Popowska w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kasia Popowska jako Nicki Minaj! Jak sobie poradziła?

3/10
Sławomir w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kolejnym artystą, którego mogliśmy zobaczyć na scenie był Grzegorz Turnau – jedna z legend polskiej poezji śpiewanej. Popularną piosenkę „Cichosza” zaśpiewał Sławomir, który zabrał wszystkich w piękną, liryczną podróż. Oklaskom i zachwytom Jury nie było końca. – Super aktorska i wokalna praca. Tak miało być! – powiedziała Kasia Skrzynecka.

4/10
Paweł Jasionowski w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jon Caramanica, krytyk muzyczny z „New York Times”, napisał, że Bruno Mars jest jednym z najbardziej wszechstronnych wokalistów popowych.  W naszym show Paweł Jasionowski, zaśpiewał jego beztroską i radosną piosenkę „Treasure” i porwał publiczność do tańca. – Byłeś arcywiarygodny i strasznie energetyczny – ocenił Paweł Królikowski.

5/10
Krzysztof Kwiatkowski w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski tego wieczoru stał się kobietą – wystąpił jako Bonnie Tyler w przeboju „It’s a Heartache”. Jurorzy nie szczędzili komplementów, Bartek Kasprzykowski powiedział: - Naprawdę wyszła Ci ta kobieta, choć obawiałem się, że wyjdzie jakiś babochłop.

6/10
Joanna Jabłczyńska w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Joanna Jabłczyńska zaprezentowała się widzom jako Natalia Nykiel i zaśpiewała bardzo energetyczny utwór pt. „Error”. Udało się jej sprawić, że publiczność w studiu wstała z miejsc, a nawet zazwyczaj spokojny Grzegorz Turnau usiłował nadążyć za tancerzami z choreografią. – Niekwestionowany sukces. Tak jak powiedzieli koledzy, nie ma się do czego przyczepić – powiedziała Małgorzata Walewska.

7/10
Jakub Świderski w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Na scenie pojawił się kolejny mężczyzna, który wcielił się w rolę kobiety. Kuba Świderski jako Patti Smith zaśpiewał „Because the Night”. Jego występ publiczność nagrodziła gromkimi brawami, a Jurorzy również byli zachwyceni.

8/10
Monika Borzym w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Natomiast Monika Borzym pokazała swoje męskie oblicze i jako Felicjan Andrzejczak – przez rok był wokalistą Budki Suflera – zaśpiewała „Noc komety”. Trudny utwór, ale Monika jak na profesjonalistkę przystało, poradziła sobie znakomicie.

9/10
Zosia Nowakowska w 3. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Zosia Nowakowska dziś była Shakin’ Stevensem i megahitem „Cry Just a Little Bit” zabrała widzów na wycieczkę w rytmach lat 80. Jury miało pewne uwagi do jej występu. – Tego rodzaju energii, który Ty masz, Shakin’ Stevens nie miał. Zatem przewyższyłaś mistrza swoimi umiejętnościami. No więc los Cię rzucił, że tak powiem na manowce, ale gratuluję – powiedziała Małgorzata Walewska.

10/10
Twoja twarz Brzmi Znajomo odcinek 3

Tradycyjnie już, Jury i uczestnicy programu ocenili każdy występ. Trzeci odcinek wygrał  Sławomir, który 10 000 złotych przekazał Fundacji Rozwoju Pediatrii działającej przy warszawskim Szpitalu Bielańskim.


W kolejnym odcinku, sceną programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zawładną: Agnieszka Chylińska, Whitney Houston, Muniek Staszczyk, Madonna, Alvaro Soler, Toto Cotugno, Sam Smith i Tina Turner.

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo