Marzena Rogalska zdecydowała o odejściu z Telewizji Polskiej po 12 latach pracy! Ta wiadomość wywołała ogromne emocje w mediach, a pod oświadczeniem dziennikarki pojawiło się mnóstwo słów wsparcia dla jej decyzji. Teraz decyzję gwiazdy "Pytania na śniadanie" komentuje też TVP. Zaskakuje jednak lakoniczny komunikat!

Reklama

Marzą Ci się ubrania w dobrym stylu? Pobierz do Modivo kod rabatowy i zamów takie z dużą zniżką.

TVP komentuje odejście Marzeny Rogalskiej po 12 latach pracy!

Widzowie Telewizji Polskiej nie zobaczą już w programie "Pytanie na śniadanie" słynnego duetu "ROGAMEL". Dziennikarka na Instagramie poinformowała swoich fanów o odejściu z pracy i dodała, gdzie teraz będą mogli ją usłyszeć i zobaczyć.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej- napisała na Instagramie.

Decyzję Marzeny Rogalskiej skomentowała stacja TVP dla Wirtualnej Polski. Zaskakuje krótka odpowiedź, w końcu dziennikarka była jedną z najpopularniejszych gwiazda stacji:

Pani Marzena Rogalska zdecydowała o odejściu z Telewizji Polskiej. O tym, kto ją zastąpi w programie "Pytanie na śniadanie", TVP poinformuje wkrótce - treść oświadczenia podała Wirtualna Polska.

Z decyzją dziennikarki trudno pogodzić się jej fanom. Z jednej strony gratulują odważnej decyzji, a z drugiej żałują, że nie zobaczą jej już w programie śniadaniowym:

Zobacz także

Bez Pani Marzeny to nie to samo. Już tęsknimy!

Takiego duetu jak ROGAMEL już niestety nie będzie.... pani Marzena niezastąpiona !

Rób to co daje Ci szczęście! Kocham ❤️

Cudowna kobieta!!

Też już tęsknicie za słynnym już porannym duetem Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela?

Zobacz także: Marzena Rogalska po 12 latach odchodzi z TVP! Jest oświadczenie dziennikarki!

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel byli jednym z najbardziej lubianych duetów w "Pytaniu na śniadanie".

Facebook

Dziennikarka o swojej decyzji poinformowała w mediach społecznościowych.

Żałujecie, że Marzena Rogalska odchodzi?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama